IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 15 36 11 3 1 41 12 29
2 Jeziorak Iława 15 30 9 3 3 42 21 21
3 Polonia Lidzbark Warmiński 15 28 9 1 5 44 23 21
4 Znicz Biała Piska 15 28 8 4 3 35 21 14
5 Granica Kętrzyn 15 28 8 4 3 31 17 14
6 Mamry Giżycko 15 28 9 1 5 33 25 8
7 Mrągowia Mrągowo 15 26 8 2 5 42 31 11
8 Olimpia II Elbląg 15 25 8 1 6 44 27 17
9 Tęcza Biskupiec 15 24 7 3 5 31 30 1
10 Rominta Gołdap 15 19 6 1 8 23 39 -16
11 Polonia Iłowo 15 16 5 1 9 21 44 -23
12 Motor Lubawa 15 14 3 5 7 22 36 -14
13 Olimpia Olsztynek 15 13 4 1 10 17 36 -19
14 DKS Dobre Miasto 15 12 3 3 9 26 35 -9
15 Huragan Morąg 15 10 3 1 11 20 44 -24
16 Pisa Barczewo 15 5 1 2 12 17 48 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 24 8 0 0 27 3 24
2 Olimpia II Elbląg 9 21 7 0 2 35 14 21
3 Polonia Lidzbark Warmiński 7 19 6 1 0 24 4 20
4 Znicz Biała Piska 8 19 6 1 1 24 11 13
5 Mamry Giżycko 9 16 5 1 3 21 16 5
6 Mrągowia Mrągowo 7 13 4 1 2 21 16 5
7 Granica Kętrzyn 7 11 3 2 2 14 10 4
8 Jeziorak Iława 7 10 3 1 3 17 11 6
9 Rominta Gołdap 8 10 3 1 4 9 18 -9
10 Polonia Iłowo 7 10 3 1 3 12 13 -1
11 Tęcza Biskupiec 8 8 2 2 4 16 23 -7
12 Olimpia Olsztynek 8 7 2 1 5 9 16 -7
13 Huragan Morąg 7 6 2 0 5 11 20 -9
14 Motor Lubawa 6 5 1 2 3 11 15 -4
15 DKS Dobre Miasto 7 5 1 2 4 10 13 -3
16 Pisa Barczewo 7 2 0 2 5 4 21 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jeziorak Iława 8 20 6 2 0 25 10 15
2 Granica Kętrzyn 8 17 5 2 1 17 7 10
3 Tęcza Biskupiec 7 16 5 1 1 15 7 8
4 Mrągowia Mrągowo 8 13 4 1 3 21 15 6
5 GKS Wikielec 7 12 3 3 1 14 9 5
6 Mamry Giżycko 6 12 4 0 2 12 9 3
7 Polonia Lidzbark Warmiński 8 9 3 0 5 20 19 1
8 Znicz Biała Piska 7 9 2 3 2 11 10 1
9 Rominta Gołdap 7 9 3 0 4 14 21 -7
10 Motor Lubawa 9 9 2 3 4 11 21 -10
11 DKS Dobre Miasto 8 7 2 1 5 16 22 -6
12 Polonia Iłowo 8 6 2 0 6 9 31 -22
13 Olimpia Olsztynek 7 6 2 0 5 8 20 -12
14 Olimpia II Elbląg 6 4 1 1 4 9 13 -4
15 Huragan Morąg 8 4 1 1 6 9 24 -15
16 Pisa Barczewo 8 3 1 0 7 13 27 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz Biała Piska 6 3 1 4 7 5 6 1 5 4 5 4
Tęcza Biskupiec 1 4 7 6 6 3 2 5 5 7 8 2
Rominta Gołdap 1 6 3 6 4 5 5 4 5 7 5 8
Polonia Lidzbark Warmiński 7 3 13 3 6 2 4 4 9 5 5 3
Polonia Iłowo 0 5 2 2 3 7 2 8 5 7 5 11
Pisa Barczewo 2 7 1 7 2 4 2 4 3 8 5 11
Olimpia Olsztynek 4 3 3 4 3 7 1 2 1 7 3 8
Olimpia II Elbląg 3 2 2 5 8 3 4 7 11 1 8 6
Mrągowia Mrągowo 7 2 6 3 6 6 7 4 7 7 9 8
Motor Lubawa 4 2 2 9 1 8 1 1 4 6 9 9
Mamry Giżycko 3 3 3 3 3 5 5 4 7 5 9 5
Jeziorak Iława 6 1 4 6 7 1 10 3 5 4 6 4
Huragan Morąg 0 9 3 2 5 7 0 7 5 7 5 10
Granica Kętrzyn 6 2 5 4 2 2 5 2 2 3 10 1
GKS Wikielec 4 3 7 1 9 3 4 2 7 1 6 1
DKS Dobre Miasto 2 1 5 2 2 6 6 6 4 6 6 13
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Mrągowia Mrągowo 15 4.87 2.8 2.07 100% 0%
2 Olimpia II Elbląg 15 4.73 2.93 1.8 93.33% 6.67%
3 Polonia Lidzbark Warmiński 15 4.47 2.93 1.53 86.67% 13.33%
4 Polonia Iłowo 15 4.33 1.4 2.93 73.33% 26.67%
5 Pisa Barczewo 15 4.33 1.13 3.2 80% 20%
6 Huragan Morąg 15 4.27 1.33 2.93 100% 0%
7 Jeziorak Iława 15 4.2 2.8 1.4 66.67% 33.33%
8 Rominta Gołdap 15 4.13 1.53 2.6 73.33% 26.67%
9 Tęcza Biskupiec 15 4.07 2.07 2 73.33% 26.67%
10 DKS Dobre Miasto 15 4.07 1.73 2.33 66.67% 33.33%
11 Motor Lubawa 15 3.87 1.47 2.4 60% 40%
12 Mamry Giżycko 15 3.87 2.2 1.67 60% 40%
13 Znicz Biała Piska 15 3.73 2.33 1.4 80% 20%
14 Olimpia Olsztynek 15 3.53 1.13 2.4 73.33% 26.67%
15 GKS Wikielec 15 3.53 2.73 0.8 73.33% 26.67%
16 Granica Kętrzyn 15 3.2 2.07 1.13 66.67% 33.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 14
2 Kentaro Arai GKS Wikielec 10
3 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 9
4 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 9
5 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 8
6 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 8
7 Marcin Spirydon Granica Kętrzyn 8
8 Paweł Drażba Mamry Giżycko 8
9 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 8
10 Dominik Lemanek Polonia Iłowo 7
11 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 7
12 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 7
13 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 6
14 Kota Imamoto Jeziorak Iława 6
15 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 6
16 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 6
17 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 6
18 Patrycjusz Malanowski Tęcza Biskupiec 6
19 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 6
20 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 6
21 Wiktor Preuss GKS Wikielec 6
22 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 6
23 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 6
24 Michał Bartkowski Jeziorak Iława 6
25 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 6
26 Błażej Drężek Mamry Giżycko 5
27 Jakub Chojnowski DKS Dobre Miasto 5
28 Rafał Kruczkowski Jeziorak Iława 5
29 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 5
30 Rafał Kujawa GKS Wikielec 5
31 Damian Lubak DKS Dobre Miasto 5
32 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 4
33 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 4
34 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 4
35 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 4
36 Damian Glinka Mrągowia Mrągowo 4
37 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 4
38 Mahamadou Bah Polonia Lidzbark Warmiński 4
39 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 4
40 Marceli Kowalski Tęcza Biskupiec 4
41 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 4
42 Adrian Szantyr Olimpia II Elbląg 3
43 Jakub Górski Jeziorak Iława 3
44 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 3
45 Jakub Szczepański Motor Lubawa 3
46 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 3
47 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 3
48 Paweł Galik Tęcza Biskupiec 3
49 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 3
50 Arkadiusz Kuciński Jeziorak Iława 3
51 Adrian Morawski Mrągowia Mrągowo 3
52 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 3
53 Jakub Mosakowski Znicz Biała Piska 3
54 Adrian Podgórski Tęcza Biskupiec 3
55 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 3
56 Rafał Wawrzyniak Olimpia Olsztynek 3
57 Kacper Chojnowski DKS Dobre Miasto 3
58 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
59 Paweł Sagan Jeziorak Iława 3
60 Piotr Zaleski Huragan Morąg 2
61 Adam Bognacki Mrągowia Mrągowo 2
62 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 2
63 Patryk Policha Granica Kętrzyn 2
64 Kacper Sylwisty Znicz Biała Piska 2
65 Grzegorz Kochalski Jeziorak Iława 2
66 Alan Klimek GKS Wikielec 2
67 Jakub Wydra Polonia Iłowo 2
68 Michał Żukowski GKS Wikielec 2
69 Michał Mościński Rominta Gołdap 2
70 Kamil Kowalewski Rominta Gołdap 2
71 Mateusz Litwiński Rominta Gołdap 2
72 Dmitry Mulkevich GKS Wikielec 2
73 Mateusz Dec Huragan Morąg 2
74 Grzegorz Walkiewicz Olimpia Olsztynek 2
75 Kamil Tomczuk Tęcza Biskupiec 2
76 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 2
77 Michał Bendyk DKS Dobre Miasto 2
78 Yudai Nawate Pisa Barczewo 2
79 Przemysław Ziemianowicz Huragan Morąg 2
80 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
81 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
82 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 2
83 Mateusz Kosiński Olimpia Olsztynek 2
84 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
85 Jakub Stankiewicz Huragan Morąg 2
86 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 2
87 Michał Berdyk DKS Dobre Miasto 2
88 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 2
89 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
90 Cezary Januszkiewicz Huragan Morąg 2
91 Hubert Racki DKS Dobre Miasto 2
92 Olaf Gorczyca Pisa Barczewo 2
93 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 2
94 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 2
95 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 2
96 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 2
97 Konrad Łabecki Olimpia II Elbląg 1
98 Angelo Amorim Medina Granica Kętrzyn 1
99 Jakub Świerzbin Rominta Gołdap 1
100 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 1
101 Michał Świderski Mamry Giżycko 1
102 Eduard Serbul Mamry Giżycko 1
103 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 1
104 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 1
105 Kacper Ciesielski Polonia Iłowo 1
106 Dawid Rosocha Polonia Iłowo 1
107 Dimo Baiduk Znicz Biała Piska 1
108 Oskar Kottlenga Olimpia II Elbląg 1
109 Konrad Żebrowski Olimpia II Elbląg 1
110 Mateusz Szymański Motor Lubawa 1
111 Sebastian Kowalski DKS Dobre Miasto 1
112 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 1
113 Michał Jeruć Pisa Barczewo 1
114 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
115 Bartłomiej Gorzycki Olimpia II Elbląg 1
116 Tomasz Aleksander Huragan Morąg 1
117 Kuba Szymanowski Huragan Morąg 1
118 Igor Koć Huragan Morąg 1
119 Jan Piróg Olimpia II Elbląg 1
120 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
121 Tomasz Sedlewski Jeziorak Iława 1
122 Jakub Słomski Jeziorak Iława 1
123 Marcin Zdunek Motor Lubawa 1
124 Adrian Wasiak GKS Wikielec 1
125 Kacper Górny Polonia Iłowo 1
126 Dzmitry Mulkevich GKS Wikielec 1
127 Radosław Pisarkiewicz Olimpia Olsztynek 1
128 Grzegorz Ewertowski Motor Lubawa 1
129 Michał Kwiatkowski Jeziorak Iława 1
130 Piotr Pluciński Mamry Giżycko 1
131 Konrad Baran Granica Kętrzyn 1
132 Paweł Turczyn Granica Kętrzyn 1
133 Szymon Nakielski DKS Dobre Miasto 1
134 Maksymilian Szafrański DKS Dobre Miasto 1
135 Sebastian Krzywicki Motor Lubawa 1
136 Szymon Zelmański Motor Lubawa 1
137 Damian Gerka Motor Lubawa 1
138 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 1
139 Rafał Maciążek Polonia Lidzbark Warmiński 1
140 Marcin Czernis Olimpia II Elbląg 1
141 Konrad Krogól Olimpia Olsztynek 1
142 Patryk Folga Pisa Barczewo 1
143 Wojciech Wachowski Olimpia Olsztynek 1
144 Mateusz Waszczyn Mamry Giżycko 1
145 Łukasz Wróblewski Polonia Iłowo 1
146 Maciej Famulak Olimpia II Elbląg 1
147 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
148 Mariusz Łapiński Znicz Biała Piska 1
149 Igor Zapałowski Granica Kętrzyn 1
150 Adam Kapusta Huragan Morąg 1
151 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
152 Ransom etengeneng Akangmba Polonia Iłowo 1
153 Michał Duda Huragan Morąg 1
154 Piotr Zmiarowski Huragan Morąg 1
155 Mateusz Bartnowski Motor Lubawa 1
156 Mark Usovich Olimpia Olsztynek 1
157 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
158 Michał Rynkowski Polonia Iłowo 1
159 Sebastian Szczepański Polonia Iłowo 1
160 Jakub Chludziński Pisa Barczewo 1
161 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
162 Dzmitry Baiduk Znicz Biała Piska 1
163 Wojciech Trznadel Pisa Barczewo 1
164 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Arkadiusz Kuciński Jeziorak Iława 1
2 Jakub Stankiewicz Huragan Morąg 1
3 Cezary Sirojć Tęcza Biskupiec 1
4 Zbigniew Marchlewski Huragan Morąg 1
5 Paweł Rutkowski GKS Wikielec 1