IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 15 34 11 1 3 55 23 32
2 Polonia Lidzbark Warmiński 15 33 10 3 2 47 15 32
3 Mrągowia Mrągowo 15 31 10 1 4 33 23 10
4 Motor Lubawa 14 29 9 2 3 30 13 17
5 Pisa Barczewo 14 26 8 2 4 33 23 10
6 ITS Jeziorak Iława 15 25 7 4 4 46 28 18
7 Zatoka Braniewo 14 24 8 0 6 36 27 9
8 MKS Korsze 15 24 7 3 5 32 26 6
9 Olimpia II Elbląg 14 24 7 3 4 26 21 5
10 Granica Kętrzyn 15 22 6 4 5 30 27 3
11 Błękitni Pasym 15 19 6 1 8 32 38 -6
12 Błękitni Orneta 15 18 5 3 7 25 22 3
13 Mazur Ełk 14 14 4 2 8 21 25 -4
14 GSZS Rybno 15 14 4 2 9 20 39 -19
15 Warmia Olsztyn 14 12 3 3 8 13 36 -23
16 Stomil II Olsztyn 15 11 3 2 10 26 47 -21
17 Tęcza Biskupiec 15 9 3 0 12 15 57 -42
18 Olimpia Olsztynek 15 8 2 2 11 26 56 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mrągowia Mrągowo 8 22 7 1 0 22 8 14
2 Polonia Lidzbark Warmiński 9 21 7 0 2 34 10 24
3 Mamry Giżycko 6 16 5 1 0 30 7 23
4 ITS Jeziorak Iława 9 16 5 1 3 32 16 16
5 Zatoka Braniewo 7 15 5 0 2 21 12 9
6 Olimpia II Elbląg 7 14 4 2 1 12 6 6
7 Granica Kętrzyn 8 14 4 2 2 20 14 6
8 Motor Lubawa 7 13 4 1 2 11 5 6
9 MKS Korsze 9 13 4 1 4 19 17 2
10 Błękitni Pasym 8 13 4 1 3 22 17 5
11 Pisa Barczewo 7 11 3 2 2 18 10 8
12 Błękitni Orneta 9 11 3 2 4 15 11 4
13 Mazur Ełk 7 9 3 0 4 13 13 0
14 GSZS Rybno 8 8 2 2 4 8 13 -5
15 Warmia Olsztyn 8 7 2 1 5 9 23 -14
16 Stomil II Olsztyn 7 4 1 1 5 14 30 -16
17 Olimpia Olsztynek 8 4 1 1 6 12 22 -10
18 Tęcza Biskupiec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 9 18 6 0 3 25 16 9
2 Motor Lubawa 7 16 5 1 1 19 8 11
3 Pisa Barczewo 7 15 5 0 2 15 13 2
4 Polonia Lidzbark Warmiński 6 12 3 3 0 13 5 8
5 MKS Korsze 6 11 3 2 1 13 9 4
6 Olimpia II Elbląg 7 10 3 1 3 14 15 -1
7 Mrągowia Mrągowo 7 9 3 0 4 11 15 -4
8 ITS Jeziorak Iława 6 9 2 3 1 14 12 2
9 Zatoka Braniewo 7 9 3 0 4 15 15 0
10 Tęcza Biskupiec 15 9 3 0 12 15 57 -42
11 Granica Kętrzyn 7 8 2 2 3 10 13 -3
12 Błękitni Orneta 6 7 2 1 3 10 11 -1
13 Stomil II Olsztyn 8 7 2 1 5 12 17 -5
14 Błękitni Pasym 7 6 2 0 5 10 21 -11
15 GSZS Rybno 7 6 2 0 5 12 26 -14
16 Mazur Ełk 7 5 1 2 4 8 12 -4
17 Warmia Olsztyn 6 5 1 2 3 4 13 -9
18 Olimpia Olsztynek 7 4 1 1 5 14 34 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Zatoka Braniewo 3 4 3 7 9 3 4 5 6 1 11 6
Warmia Olsztyn 1 2 2 4 3 8 3 8 1 2 3 11
Tęcza Biskupiec 1 8 2 8 2 10 1 7 4 8 8 13
Stomil II Olsztyn 2 8 2 4 3 3 5 7 5 8 9 15
Polonia Lidzbark Warmiński 5 1 8 1 6 5 11 1 7 2 9 4
Pisa Barczewo 9 2 6 5 5 3 4 4 3 5 7 2
Olimpia Olsztynek 3 9 3 8 5 9 4 6 4 11 7 12
Olimpia II Elbląg 3 3 7 3 4 2 4 3 1 4 7 6
Mrągowia Mrągowo 2 2 4 9 3 2 6 3 11 5 3 5
Motor Lubawa 0 3 3 2 6 0 5 1 6 3 10 3
Mazur Ełk 3 1 2 2 3 1 6 6 0 7 7 7
Mamry Giżycko 10 6 7 3 8 4 7 2 7 5 13 6
MKS Korsze 1 2 6 3 4 3 5 6 7 5 9 7
ITS Jeziorak Iława 5 5 5 4 6 3 8 2 6 4 15 11
Granica Kętrzyn 5 3 6 3 3 4 3 8 2 2 10 7
GSZS Rybno 2 2 3 4 4 9 1 9 7 3 4 11
Błękitni Pasym 6 3 4 5 7 8 4 5 5 5 6 12
Błękitni Orneta 5 2 4 2 1 5 5 3 3 5 6 6
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Olimpia Olsztynek 15 5.47 1.73 3.73 73.33% 26.67%
2 Mamry Giżycko 15 5.2 3.67 1.53 73.33% 26.67%
3 ITS Jeziorak Iława 15 4.93 3.07 1.87 86.67% 13.33%
4 Stomil II Olsztyn 15 4.87 1.73 3.13 86.67% 13.33%
5 Tęcza Biskupiec 15 4.8 1 3.8 86.67% 13.33%
6 Błękitni Pasym 15 4.67 2.13 2.53 86.67% 13.33%
7 Zatoka Braniewo 14 4.5 2.57 1.93 92.86% 7.14%
8 Polonia Lidzbark Warmiński 15 4.13 3.13 1 80% 20%
9 Pisa Barczewo 14 4 2.36 1.64 85.71% 14.29%
10 GSZS Rybno 15 3.93 1.33 2.6 60% 40%
11 MKS Korsze 15 3.87 2.13 1.73 66.67% 33.33%
12 Granica Kętrzyn 15 3.8 2 1.8 73.33% 26.67%
13 Mrągowia Mrągowo 15 3.73 2.2 1.53 73.33% 26.67%
14 Warmia Olsztyn 14 3.5 0.93 2.57 71.43% 28.57%
15 Olimpia II Elbląg 14 3.36 1.86 1.5 64.29% 35.71%
16 Mazur Ełk 14 3.29 1.5 1.79 57.14% 42.86%
17 Błękitni Orneta 15 3.13 1.67 1.47 60% 40%
18 Motor Lubawa 14 3.07 2.14 0.93 57.14% 42.86%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 13
2 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 11
3 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 10
4 Filip Rusiak Mamry Giżycko 10
5 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 9
6 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 9
7 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 9
8 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 9
9 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 8
10 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 8
11 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 8
12 Adrian Podgórski Pisa Barczewo 8
13 Patrycjusz Malanowski Błękitni Pasym 8
14 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 8
15 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 8
16 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 8
17 Mahamadou Bah Mrągowia Mrągowo 7
18 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 7
19 Paweł Wiśniewski Warmia Olsztyn 7
20 Bartosz Dobroński Olimpia Olsztynek 7
21 Bartosz Florek Stomil II Olsztyn 6
22 Piotr Sawicki MKS Korsze 6
23 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 6
24 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 6
25 Hubert Szramka Stomil II Olsztyn 6
26 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 6
27 Michał Romańczuk Tęcza Biskupiec 5
28 Radosław Gajewski Motor Lubawa 5
29 Damian Tokarski ITS Jeziorak Iława 5
30 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 5
31 Dawid Skalski Mazur Ełk 5
32 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 5
33 Daniel Gołaszewski Błękitni Pasym 5
34 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 5
35 Oskar Rynkowski Zatoka Braniewo 5
36 Damian Lubak Polonia Lidzbark Warmiński 5
37 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 4
38 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 4
39 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 4
40 Mariusz Szatkiewicz GSZS Rybno 4
41 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 4
42 Kamil Synowczyk MKS Korsze 4
43 Adam Krajewski MKS Korsze 4
44 Tomasz Jagielski Olimpia Olsztynek 4
45 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 4
46 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 4
47 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 4
48 Łukasz Borkowski Stomil II Olsztyn 4
49 Jakub Kulesik Błękitni Pasym 4
50 Daniel Orzechowski GSZS Rybno 4
51 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 4
52 Michał Świderski Mamry Giżycko 4
53 Sebastian Dzierzkiewicz Błękitni Orneta 4
54 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 4
55 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 3
56 Michał Kwiatkowski ITS Jeziorak Iława 3
57 Patryk Kowalewski Błękitni Pasym 3
58 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 3
59 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 3
60 Piotr Trafarski MKS Korsze 3
61 Daniel Jastrzębski Zatoka Braniewo 3
62 Kacper Nawrocki Pisa Barczewo 3
63 Paweł Drażba Mamry Giżycko 3
64 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 3
65 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 3
66 Paweł Sawicki MKS Korsze 3
67 Kacper Golks Olimpia Olsztynek 3
68 Maksymilian Kukałowicz Błękitni Orneta 3
69 Mateusz Gruz Zatoka Braniewo 3
70 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 2
71 Adrian Płoski GSZS Rybno 2
72 Dariusz Wieliczko Zatoka Braniewo 2
73 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 2
74 Patryk Rosiński Mazur Ełk 2
75 Maciej Balcerzak Błękitni Pasym 2
76 Patryk Romejko Błękitni Orneta 2
77 Konrad Kierstan Pisa Barczewo 2
78 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 2
79 Marcin Sawicki Zatoka Braniewo 2
80 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 2
81 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
82 Bartosz Nosowicz Błękitni Pasym 2
83 Paweł Siwek MKS Korsze 2
84 Patryk Jędrzejewski MKS Korsze 2
85 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 2
86 Łukasz Malanowski Pisa Barczewo 2
87 Michał Gorgiel Warmia Olsztyn 2
88 Radosław Wolski GSZS Rybno 2
89 Denis Diemishev Motor Lubawa 2
90 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
91 Daniel Kogut Błękitni Orneta 2
92 Krzysztof Filipek Warmia Olsztyn 2
93 Maciej Serbintowicz Stomil II Olsztyn 2
94 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 2
95 Mateusz Zieliński GSZS Rybno 2
96 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 2
97 Karol Styś Olimpia II Elbląg 2
98 Dawid Mikulak Błękitni Pasym 2
99 Jakub Brdak Stomil II Olsztyn 2
100 Łukasz Wietecha GSZS Rybno 2
101 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
102 Bartosz Ciechacki Tęcza Biskupiec 2
103 Szymon Chrzanowski Błękitni Pasym 2
104 Miłosz Drzewiński GSZS Rybno 2
105 Piotr Kosobucki Błękitni Orneta 2
106 Mariusz Bucio Olimpia II Elbląg 2
107 Patryk Czarnota ITS Jeziorak Iława 2
108 Jarosław Rogoziński Tęcza Biskupiec 2
109 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 1
110 Oskar Żuk Polonia Lidzbark Warmiński 1
111 Piotr Żórański Olimpia Olsztynek 1
112 Rafał Darda Mamry Giżycko 1
113 Damian Gerka Motor Lubawa 1
114 Mateusz Złotowski Motor Lubawa 1
115 Michał Szymborski Warmia Olsztyn 1
116 Grzegorz Stańczak Błękitni Pasym 1
117 Fabian Budzyński Błękitni Orneta 1
118 Cezary Trzebiński Mrągowia Mrągowo 1
119 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
120 Piotr Wiktorzak Mazur Ełk 1
121 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 1
122 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 1
123 Szymon Dowgiałło Stomil II Olsztyn 1
124 Marcin Bawolik Olimpia II Elbląg 1
125 Kacper Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
126 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
127 Kacper Grzeszczyk Stomil II Olsztyn 1
128 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 1
129 Jakub Kowalczuk Błękitni Orneta 1
130 Jakub Stanikowski ITS Jeziorak Iława 1
131 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 1
132 Marcin Filipowicz MKS Korsze 1
133 Oskar Kottlenga Olimpia II Elbląg 1
134 Damian Poliński Olimpia II Elbląg 1
135 Aleksy Fabisiak Błękitni Orneta 1
136 Damian Prusinowski Mazur Ełk 1
137 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
138 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
139 Patryk Rozentalski GSZS Rybno 1
140 Piotr Chmielewski Motor Lubawa 1
141 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1
142 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 1
143 Mateusz Szmukała Olimpia II Elbląg 1
144 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 1
145 Kamil Zawalich Pisa Barczewo 1
146 Marek Paprocki Pisa Barczewo 1
147 Aleksander Dobrzyński Błękitni Pasym 1
148 Piotr Wanda Polonia Lidzbark Warmiński 1
149 Jakub Szczepański ITS Jeziorak Iława 1
150 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
151 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 1
152 Sebastian Tomczuk Zatoka Braniewo 1
153 Mykhalio Kolesnyk Granica Kętrzyn 1
154 Mateusz Jońca Granica Kętrzyn 1
155 Oskar Bohm Olimpia II Elbląg 1
156 Michał Sajnach Pisa Barczewo 1
157 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
158 Mateusz Gójski Olimpia II Elbląg 1
159 Tomasz Zahorski Pisa Barczewo 1
160 Eryk Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
161 Mateusz Cyliński MKS Korsze 1
162 Piotr Sobótka Motor Lubawa 1
163 Jakub Słomski GSZS Rybno 1
164 Rafał Kudlak Mrągowia Mrągowo 1
165 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 1
166 Sebastian Puszkar Stomil II Olsztyn 1
167 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 1
168 Dawid Kowalczyk Olimpia Olsztynek 1
169 Kamil Schlass Granica Kętrzyn 1
170 Paweł Bociej MKS Korsze 1
171 Michał Nosowicz Błękitni Pasym 1
172 Jan Miązek ITS Jeziorak Iława 1
173 Hubert Leszczenko Pisa Barczewo 1
174 Patryk Harasim MKS Korsze 1
175 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
176 Dominik Niestępski Pisa Barczewo 1
177 Piotr Dominik Granica Kętrzyn 1
178 Piotr Młotkowski Błękitni Pasym 1
179 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 1
180 Sebastian Tomczyk Zatoka Braniewo 1
181 Zbigniew Marchlewski Warmia Olsztyn 1
182 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 1
183 Kacper Koniecko Mazur Ełk 1
184 Paweł Flis MKS Korsze 1
185 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 1
186 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 1
187 Michał Ressel Olimpia II Elbląg 1

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 1
2 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
3 Łukasz Wietecha GSZS Rybno 1
4 Rafał Darda Mamry Giżycko 1
5 Szymon Dowgiałło Stomil II Olsztyn 1
6 Sebastian Tomczuk Zatoka Braniewo 1
7 Hubert Leszczenko Pisa Barczewo 1
8 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 1
9 Dawid Bałdyga Tęcza Biskupiec 1
10 Jan Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 1
11 Jakub Skurski Olimpia Olsztynek 1
12 Kacper Brunkal Tęcza Biskupiec 1