II liga sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 22 47 14 5 3 48 19 29
2 Górnik Łęczna 22 42 12 6 4 30 25 5
3 Resovia 22 41 12 5 5 41 20 21
4 GKS Katowice 22 41 12 5 5 39 24 15
5 Olimpia Elbląg 22 36 9 9 4 33 21 12
6 Bytovia Bytów 22 33 9 6 7 31 32 -1
7 Błękitni Stargard 22 31 9 4 9 32 34 -2
8 Górnik Polkowice 22 30 8 6 8 38 26 12
9 Stal Rzeszów 22 30 9 3 10 35 32 3
10 Znicz Pruszków 22 30 9 3 10 31 37 -6
11 Elana Toruń 22 29 8 5 9 29 27 2
12 Garbarnia Kraków 22 28 7 7 8 23 25 -2
13 Lech II Poznań 22 28 7 7 8 26 29 -3
14 Pogoń Siedlce 22 27 8 3 11 30 34 -4
15 Skra Częstochowa 22 25 7 4 11 17 31 -14
16 Stal Stalowa Wola 22 24 6 6 10 23 34 -11
17 Legionovia Legionowo 22 13 3 4 15 17 41 -24
18 Gryf Wejherowo 22 13 3 4 15 15 47 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bytovia Bytów 12 26 8 2 2 22 14 8
2 Górnik Łęczna 11 23 7 2 2 13 8 5
3 Resovia 11 23 7 2 2 25 10 15
4 GKS Katowice 11 23 7 2 2 22 11 11
5 Widzew Łódź 11 22 6 4 1 27 11 16
6 Błękitni Stargard 11 20 6 2 3 18 15 3
7 Stal Rzeszów 12 20 6 2 4 20 15 5
8 Elana Toruń 11 20 6 2 3 22 15 7
9 Skra Częstochowa 11 20 6 2 3 11 10 1
10 Górnik Polkowice 12 17 4 5 3 23 12 11
11 Olimpia Elbląg 11 16 4 4 3 15 11 4
12 Znicz Pruszków 11 16 5 1 5 19 23 -4
13 Pogoń Siedlce 12 16 5 1 6 14 15 -1
14 Lech II Poznań 10 15 4 3 3 14 12 2
15 Garbarnia Kraków 12 13 3 4 5 10 15 -5
16 Gryf Wejherowo 11 8 2 2 7 10 20 -10
17 Legionovia Legionowo 11 7 1 4 6 7 16 -9
18 Stal Stalowa Wola 7 5 1 2 4 4 9 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 11 25 8 1 2 21 8 13
2 Olimpia Elbląg 11 20 5 5 1 18 10 8
3 Górnik Łęczna 11 19 5 4 2 17 17 0
4 Stal Stalowa Wola 15 19 5 4 6 19 25 -6
5 Resovia 11 18 5 3 3 16 10 6
6 GKS Katowice 11 18 5 3 3 17 13 4
7 Garbarnia Kraków 10 15 4 3 3 13 10 3
8 Znicz Pruszków 11 14 4 2 5 12 14 -2
9 Górnik Polkowice 10 13 4 1 5 15 14 1
10 Lech II Poznań 12 13 3 4 5 12 17 -5
11 Błękitni Stargard 11 11 3 2 6 14 19 -5
12 Pogoń Siedlce 10 11 3 2 5 16 19 -3
13 Stal Rzeszów 10 10 3 1 6 15 17 -2
14 Elana Toruń 11 9 2 3 6 7 12 -5
15 Bytovia Bytów 10 7 1 4 5 9 18 -9
16 Legionovia Legionowo 11 6 2 0 9 10 25 -15
17 Skra Częstochowa 11 5 1 2 8 6 21 -15
18 Gryf Wejherowo 11 5 1 2 8 5 27 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz Pruszków 4 1 4 4 4 10 6 4 5 7 7 10
Widzew Łódź 4 1 3 3 8 3 7 3 6 6 16 5
Stal Stalowa Wola 2 2 3 5 5 4 2 10 4 6 7 7
Stal Rzeszów 5 6 5 3 6 7 7 4 3 7 8 6
Skra Częstochowa 2 1 1 4 0 7 4 3 5 8 4 9
Resovia 4 2 4 3 5 1 7 5 9 2 13 6
Pogoń Siedlce 2 3 4 6 7 5 2 4 6 7 11 7
Olimpia Elbląg 1 3 6 5 11 4 2 0 3 4 10 5
Legionovia Legionowo 1 7 2 9 4 3 3 6 3 3 4 13
Lech II Poznań 2 2 5 3 2 4 6 6 6 6 5 7
Górnik Łęczna 3 4 3 3 7 6 3 2 5 6 10 3
Górnik Polkowice 5 1 5 7 9 4 5 3 6 4 7 8
Gryf Wejherowo 3 4 3 6 2 7 2 11 3 8 2 10
Garbarnia Kraków 5 2 5 5 2 3 2 2 4 7 5 6
GKS Katowice 3 4 6 4 4 5 5 3 11 2 10 6
Elana Toruń 2 4 6 5 2 6 5 1 7 5 8 5
Błękitni Stargard 3 5 10 3 3 6 5 3 7 4 4 13
Bytovia Bytów 5 4 8 5 4 0 1 4 5 6 8 13
- bramki zdobyte, - bramki stracone

II liga sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Znicz Pruszków 22 3.09 1.41 1.68 77.27% 22.73%
2 Widzew Łódź 22 3.05 2.18 0.86 54.55% 45.45%
3 Stal Rzeszów 22 3.05 1.59 1.45 72.73% 27.27%
4 Błękitni Stargard 22 3 1.45 1.55 68.18% 31.82%
5 Pogoń Siedlce 22 2.91 1.36 1.55 54.55% 45.45%
6 Górnik Polkowice 22 2.91 1.73 1.18 59.09% 40.91%
7 GKS Katowice 22 2.86 1.77 1.09 59.09% 40.91%
8 Bytovia Bytów 22 2.86 1.41 1.45 63.64% 36.36%
9 Gryf Wejherowo 22 2.82 0.68 2.14 63.64% 36.36%
10 Resovia 22 2.77 1.86 0.91 59.09% 40.91%
11 Legionovia Legionowo 22 2.64 0.77 1.86 59.09% 40.91%
12 Stal Stalowa Wola 22 2.59 1.05 1.55 59.09% 40.91%
13 Elana Toruń 22 2.55 1.32 1.23 45.45% 54.55%
14 Lech II Poznań 22 2.5 1.18 1.32 50% 50%
15 Górnik Łęczna 22 2.5 1.36 1.14 45.45% 54.55%
16 Olimpia Elbląg 22 2.45 1.5 0.95 36.36% 63.64%
17 Skra Częstochowa 22 2.18 0.77 1.41 31.82% 68.18%
18 Garbarnia Kraków 22 2.18 1.05 1.14 31.82% 68.18%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

II liga sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Robak Widzew Łódź 17
2 Michał Bednarski Górnik Polkowice 16
3 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 11
4 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 10
5 Daniel Świderski Resovia 9
6 Karol Czubak Bytovia Bytów 9
7 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 8
8 Dawid Rogalski GKS Katowice 8
9 Damian Szuprytowski Olimpia Elbląg 8
10 Dariusz Zjawiński Znicz Pruszków 7
11 Piotr Kurbiel Błękitni Stargard 7
12 Artur Pląskowski Stal Rzeszów 7
13 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 6
14 Robert Dadok Stal Stalowa Wola 6
15 Maksymilian Hebel Gryf Wejherowo 6
16 Rafał Wolsztyński Widzew Łódź 6
17 Paweł Moskwik Znicz Pruszków 6
18 Mariusz Kryszak Elana Toruń 6
19 Kamil Radulj Resovia 6
20 Daniel Feruga Bytovia Bytów 6
21 Kamil Walków Pogoń Siedlce 5
22 Dawid Wolny Skra Częstochowa 5
23 Adam Mójta Pogoń Siedlce 5
24 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 5
25 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 5
26 Michał Miller Olimpia Elbląg 5
27 Patryk Paczuk Błękitni Stargard 5
28 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 5
29 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 5
30 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 5
31 Mateusz Majewski Gryf Wejherowo 5
32 Karol Noiszewski Znicz Pruszków 4
33 Adrian Błąd GKS Katowice 4
34 Sebastian Zalepa Resovia 4
35 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 4
36 Filip Szymczak Lech II Poznań 4
37 Grzegorz Płatek Resovia 4
38 Dominik Sokół Elana Toruń 4
39 Michał Feliks Garbarnia Kraków 4
40 Konrad Gutowski Widzew Łódź 4
41 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 4
42 Adrian Dziubiński Resovia 4
43 Christopher Mandiangu Widzew Łódź 4
44 Aron Stasiak Górnik Łęczna 4
45 Karol Podliński Legionovia Legionowo 4
46 Szymon Feret Resovia 4
47 Krzysztof Szewczyk Garbarnia Kraków 4
48 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 4
49 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 4
50 Mateusz Możdżeń Widzew Łódź 3
51 Przemysław Brychlik Olimpia Elbląg 3
52 Maciej Stefanowicz GKS Katowice 3
53 Oleksii Prytuliak Olimpia Elbląg 3
54 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 3
55 Filip Kozłowski Elana Toruń 3
56 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
57 Szymon Kiebzak GKS Katowice 3
58 Bartosz Boniecki Elana Toruń 3
59 Juliusz Letniowski Lech II Poznań 3
60 Maciej Firlej Pogoń Siedlce 3
61 Adrian Kwiatkowski Bytovia Bytów 3
62 Przemysław Kita Widzew Łódź 3
63 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 3
64 Piotr Giel Bytovia Bytów 3
65 Maciej Machalski Znicz Pruszków 3
66 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 3
67 Serhii Krykun Resovia 3
68 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 3
69 Adam Imiela Legionovia Legionowo 3
70 Michał Rutkowski Bytovia Bytów 3
71 Marcin Urynowicz GKS Katowice 3
72 Krystian Sanocki Błękitni Stargard 3
73 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 3
74 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 3
75 Paweł Baranowski Górnik Łęczna 2
76 Adrian Liberacki Bytovia Bytów 2
77 Krystian Pieczara Stal Rzeszów 2
78 Adam Radwański Widzew Łódź 2
79 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
80 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 2
81 Wojciech Onsorge Elana Toruń 2
82 Mateusz Stryjewski Elana Toruń 2
83 Michał Cywiński Błękitni Stargard 2
84 Karol Twardowski Resovia 2
85 Michał Gałecki GKS Katowice 2
86 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 2
87 Tomasz Midzierski Górnik Łęczna 2
88 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 2
89 Dominik Chromiński Stal Rzeszów 2
90 Rafał Brusiło Skra Częstochowa 2
91 Dominik Kościelniak Elana Toruń 2
92 Hubert Sadowski Błękitni Stargard 2
93 Konrad Andrzejczak Skra Częstochowa 2
94 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 2
95 Krzysztof Kołodziej Elana Toruń 2
96 Bartosz Wiktoruk Pogoń Siedlce 2
97 Dawid Dzięgielewski Górnik Łęczna 2
98 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 2
99 Krystian Wójcik Górnik Łęczna 2
100 Daniel Mąka Widzew Łódź 2
101 Bartosz Sobotka Stal Stalowa Wola 2
102 Dawid Kubowicz Resovia 2
103 Dominik Lewandowski Górnik Łęczna 2
104 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
105 Eryk Kryg Lech II Poznań 2
106 Przemysław Banaszak Górnik Łęczna 2
107 Eryk Sobków Górnik Polkowice 2
108 Martin Baran Znicz Pruszków 2
109 Jakub Kamiński Lech II Poznań 2
110 Timur Zhamaletdinov Lech II Poznań 2
111 Norbert Hołtyn Bytovia Bytów 2
112 Kamil Słoma Garbarnia Kraków 2
113 Jakub Pek Gryf Wejherowo 1
114 Tomasz Wełna Pogoń Siedlce 1
115 Michał Kiełtyka Olimpia Elbląg 1
116 Matúš Marcin Elana Toruń 1
117 Lukáš Hrnčiar Elana Toruń 1
118 Marcin Gawron Błękitni Stargard 1
119 Rafał Mikulec Resovia 1
120 Szymon Kaliniec Resovia 1
121 Błażej Radwanek Garbarnia Kraków 1
122 Bartłomiej Mruk Garbarnia Kraków 1
123 Mateusz Małek Legionovia Legionowo 1
124 Hubert Sobol Lech II Poznań 1
125 Daniel Pietraszkiewicz Legionovia Legionowo 1
126 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1
127 Jakub Ostrowski Błękitni Stargard 1
128 Grzegorz Rogala GKS Katowice 1
129 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
130 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 1
131 Błażej Cyfert Stal Rzeszów 1
132 Arkadiusz Pyrka Znicz Pruszków 1
133 Dominik Barciak Pogoń Siedlce 1
134 Karlo Muhar Lech II Poznań 1
135 Krzysztof Kiercz Stal Stalowa Wola 1
136 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 1
137 Marcin Stromecki Górnik Łęczna 1
138 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
139 Radek Dejmek GKS Katowice 1
140 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 1
141 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
142 Jakub Karbownik Lech II Poznań 1
143 Radosław Adamski Resovia 1
144 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
145 Kacper Skibicki Pogoń Siedlce 1
146 Kacper Michalski GKS Katowice 1
147 Łukasz Pietras Stal Stalowa Wola 1
148 Patryk Mucha Górnik Polkowice 1
149 Kacper Będzieszak Legionovia Legionowo 1
150 Michał Goliński Górnik Łęczna 1
151 Jakub Białczyk Lech II Poznań 1
152 Marek Opałacz Górnik Polkowice 1
153 Kacper Falon Pogoń Siedlce 1
154 Bartłomiej Poczobut Widzew Łódź 1
155 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
156 Cezary Demianiuk Olimpia Elbląg 1
157 Patryk Plewka Stal Rzeszów 1
158 Oskar Sikorski Gryf Wejherowo 1
159 Sebastian Zieleniecki Widzew Łódź 1
160 Jakub Zagórski Górnik Łęczna 1
161 Tomasz Dejewski Lech II Poznań 1
162 Oleksandr Yatsenko Lech II Poznań 1
163 Kacper Kawula Bytovia Bytów 1
164 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
165 Szymon Nowicki Gryf Wejherowo 1
166 Filip Karmański Błękitni Stargard 1
167 Robert Obst Znicz Pruszków 1
168 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 1
169 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 1
170 Damian Sierant Stal Rzeszów 1
171 Damian Mosiejko Pogoń Siedlce 1
172 Bartłomiej Ciepiela Stal Stalowa Wola 1
173 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
174 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
175 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
176 Artur Balicki Pogoń Siedlce 1
177 Marcin Kozłowski Pogoń Siedlce 1
178 Filip Szewczyk Gryf Wejherowo 1
179 Kacper Jóźwicki Elana Toruń 1
180 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 1
181 Przemysław Lech Bytovia Bytów 1
182 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 1
183 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 1
184 Bartosz Waleńcik Legionovia Legionowo 1
185 Michał Bierzało Elana Toruń 1
186 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
187 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
188 Filip Wójcik Stal Stalowa Wola 1
189 Mateusz Kompanicki GKS Katowice 1
190 Damian Niedojad Skra Częstochowa 1
191 Karol Smajdor Lech II Poznań 1
192 Paweł Tupaj Lech II Poznań 1
193 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 1
194 Mateusz Wyjadłowski Garbarnia Kraków 1
195 Jonatan Straus Legionovia Legionowo 1
196 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 1
197 Oskar Ryk Olimpia Elbląg 1
198 Michał Nawrot Stal Rzeszów 1
199 Łukasz Zjawiński Stal Stalowa Wola 1

II liga sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sebastian Zalepa Resovia 1
2 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 1
3 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 1
4 Bartłomiej Kalinkowski Górnik Łęczna 1
5 Paweł Sokół Elana Toruń 1
6 Wiesław Ferra Gryf Wejherowo 1