Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz Siarki Tarnobrzeg z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski czy starcie ROW-u 1964 Rybnik z MKS-em Kluczbork. Emocji nie powinno także brakować w Dębicy oraz Nowym Targu. Sprawdźcie rozpiskę transmisji na piłkarką sobotę.


Punktualnie o 11, RKS Radomsko na własnym stadionie podejmie Błoniankę Błonie. Podopieczni Marcina Brysia w minionej kolejce przegrali na wyjeździe z Pelikanem Łowicz, natomiast Błonianka bezbramkowo zremisowała z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Obie ekipy z pewnością będą chciały dziś wygrać. Zapowiada się ciekawe starcie, a możecie je oglądać na żywo w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu to jedyne 15 zł, a możecie go wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. I: RKS Radomsko - Błonianka Błonie [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Trzy godziny później, Siarka Tarnobrzeg u siebie zagra z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Zespół dowodzony przez Grzegorza Opalińskiego w minionej kolejce mimo dwubramkowego prowadzenia, ostatecznie przegrał z Podlasiem Biała Podlaska. KSZO natomiast pokonało beniaminka z Lubartowa u siebie. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a obie ekipy z pewnością będą chciały wygrać. Mecz możecie oglądać na żywo w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu to jedyne 12 zł, a możecie go wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Znicz Biała Piska sprawdzi formę KS-u Wasilków. Lepsze humory przed dzisiejszą potyczką mają gospodarze, którzy w poprzednią sobotę pokonali Broń Radom. Zespół z Wasilkowa dostał natomiast lekcję futbolu od Sokoła Aleksandrów Łódzki. Mecz możecie oglądać na żywo na platformie TVCOM. Transmisja dostępna jest za darmo, a link do niej znajduje się poniżej.

3 liga gr. I: Znicz Biała Piska - KS Wasilków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Także o 14, Olimpia Zambrów podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Ekipa Dariusza Jurczaka w minionej kolejce przegrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, Świt natomiast pewnie pokonał KS Kutno. Obie ekipy z pewnością będą chciały dziś wygrać. Zapowiada się ciekawe starcie, a możecie je oglądać na żywo w internecie. Darmowa transmisja zostanie przeprowadzona na kanale TV.NSK.PL_sportndm, a link do niej znajduje się poniżej.

3 liga gr. I: Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Mieszko Gniezno u siebie powalczy o pierwsze punkty w 3 lidze gr. II. Na drodze ekipy Przemysława Urbaniaka stanie zespół Górnika Konin, który ma punkt więcej. Spotkanie więc zapowiada się niezwykle ciekawie. Mieszko jeśli wygra to opuści ostatnie miejsce. W przypadku wygranej Górnika, ten odskoczy ekipie z Gniezna na cztery punkty. Mecz możecie oglądać na żywo w internecie. Darmowa transmisja zostanie przeprowadzona na kanale Górnik Konin TV, a link do niej znajduje się poniżej.

3 liga gr. II: Mieszko Gniezno - Górnik Konin [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Pół godziny później, ROW 1964 Rybnik na własnym stadionie zagra z MKS-em Kluczbork. Rybniczanie w minionej kolejce bezbramkowo zremisowali z Wartą Gorzów Wielkopolski, zaś ekipa z Kluczborka pokonała Polonię Nysa. Oba zespoły z pewnością będą chciały dziś wygrać. Mecz będzie można oglądać na żywo w internecie, w systemie PPV, na kanale ROW Rybnik, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu to jedyne 10 zł, a możecie go wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, Foto-Higiena Gać sprawdzi formę Polonii Bytom. Podopieczni Kamila Rakoczego w poprzednią sobotę przegrali z rezerwami Zagłębia Lubin, natomiast zespół z Gaci uległ Pniówkowi Pawłowice. Oba zespoły mają więc okropne nastroje i dziś będą chcieli wygrać. Mecz będzie można oglądać na żywo w internecie, w systemie PPV, na kanale DCT-INFO, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu to jedyne 12 zł, a możecie go wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom [TRANSMISJA NA ŻYWO] 

O godzinie 15, Wisłoka Dębica zagra z Jutrzenką Giebułtów. Humory przed pierwszym gwizdkiem u jednych i drugich nie są zbyt dobre. Ekipa Dariusza Kantora w niedzielę przegrała z Wólczanką Wólka Pełkińska, natomiast Jutrzenka nie dała rady Chełmiance Chełm. Oba zespoły liczą więc na przełamanie i zainkasowanie trzech oczek. Mecz będzie można oglądać na żywo w internecie, w systemie PPV, na kanale Wisłoka TV, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu to jedyne 12 zł, a możecie go wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Podhale Nowy Targ podejmie Hetmana Zamość. Szarotki w minionej kolejce przegrały z Texom Sokołem Sieniawa, natomiast Hetman ugrał oczko z rezerwami Korony Kielce. Zarówno jedni i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać i dopisać do swojego dorobku trzy oczka. Mecz będzie można oglądać na żywo w internecie, w systemie PPV, na kanale nowytarg24.tv, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu to jedyne 13,90 zł, a możecie go wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Trwają także mecze

3 liga gr. II: Unia Janikowo - Chemik Police [TRANSMISJA NA ŻYWO]

3 liga gr. II: Mieszko Gniezno - Górnik Konin [TRANSMISJA NA ŻYWO]

3 liga gr. IV: Lewart Lubartów - Wólczanka Wólka Pełkińska [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Patryk Górecki/Podkarpacielive

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.