IV liga lubuska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Zielona Góra 30 76 24 4 2 103 25 78
2 Dąb Sława-Przybyszów 30 63 19 6 5 72 40 32
3 Carina Gubin 30 58 18 4 8 47 25 22
4 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 56 17 5 8 75 52 23
5 TS Przylep (Zielona Góra) 30 45 14 3 13 60 63 -3
6 Ilanka Rzepin 30 43 12 7 11 46 43 3
7 Polonia Słubice 30 43 12 7 11 44 43 1
8 Pogoń Świebodzin 30 39 11 6 13 56 51 5
9 Korona Kożuchów 30 37 10 7 13 33 41 -8
10 Syrena Zbąszynek 30 36 9 9 12 52 51 1
11 Czarni Witnica 30 35 10 5 15 44 65 -21
12 Spójnia Ośno Lubuskie 30 35 9 8 13 37 62 -25
13 Arka Nowa Sól 30 33 10 3 17 53 59 -6
14 Lubuszanin Drezdenko 30 26 5 11 14 39 62 -23
15 Odra Bytom Odrzański 30 24 5 9 16 41 77 -36
16 Sprotavia Szprotawa 30 22 6 4 20 28 71 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Zielona Góra 15 40 13 1 1 62 11 51
2 Dąb Sława-Przybyszów 15 35 11 2 2 43 24 19
3 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 34 11 1 3 49 25 24
4 Carina Gubin 15 27 8 3 4 24 12 12
5 TS Przylep (Zielona Góra) 15 26 8 2 5 32 24 8
6 Syrena Zbąszynek 15 25 7 4 4 32 20 12
7 Czarni Witnica 15 25 8 1 6 27 24 3
8 Spójnia Ośno Lubuskie 15 25 7 4 4 26 23 3
9 Polonia Słubice 15 24 6 6 3 24 13 11
10 Korona Kożuchów 15 24 7 3 5 18 15 3
11 Odra Bytom Odrzański 15 20 5 5 5 26 29 -3
12 Ilanka Rzepin 15 19 5 4 6 22 21 1
13 Pogoń Świebodzin 15 19 5 4 6 31 26 5
14 Sprotavia Szprotawa 15 18 6 0 9 16 33 -17
15 Arka Nowa Sól 15 17 5 2 8 28 26 2
16 Lubuszanin Drezdenko 15 16 3 7 5 18 26 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Zielona Góra 15 36 11 3 1 41 14 27
2 Carina Gubin 15 31 10 1 4 23 13 10
3 Dąb Sława-Przybyszów 15 28 8 4 3 29 16 13
4 Ilanka Rzepin 15 24 7 3 5 24 22 2
5 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 22 6 4 5 26 27 -1
6 Pogoń Świebodzin 15 20 6 2 7 25 25 0
7 TS Przylep (Zielona Góra) 15 19 6 1 8 28 39 -11
8 Polonia Słubice 15 19 6 1 8 20 30 -10
9 Arka Nowa Sól 15 16 5 1 9 25 33 -8
10 Korona Kożuchów 15 13 3 4 8 15 26 -11
11 Syrena Zbąszynek 15 11 2 5 8 20 31 -11
12 Czarni Witnica 15 10 2 4 9 17 41 -24
13 Spójnia Ośno Lubuskie 15 10 2 4 9 11 39 -28
14 Lubuszanin Drezdenko 15 10 2 4 9 21 36 -15
15 Odra Bytom Odrzański 15 4 0 4 11 15 48 -33
16 Sprotavia Szprotawa 15 4 0 4 11 12 38 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Syrena Zbąszynek

Gospodarze Wynik Goście Data
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Piast Czerwieńsk 20 listopada 2021
Promień Żary 0 - 0 Syrena Zbąszynek 13 listopada 2021
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Budowlani Murzynowo 11 listopada 2021
Dąb Sława-Przybyszów 0 - 0 Syrena Zbąszynek 6 listopada 2021
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Meprozet Stare Kurowo 30 października 2021
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Syrena Zbąszynek 23 października 2021
Polonia Słubice 0 - 0 Syrena Zbąszynek 16 października 2021
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Czarni Witnica 9 października 2021
Czarni Żagań 0 - 0 Syrena Zbąszynek 2 października 2021
Syrena Zbąszynek 3 - 1 KP Piast Iłowa 25 września 2021
Korona Kożuchów 1 - 3 Syrena Zbąszynek 18 września 2021
Syrena Zbąszynek 1 - 3 Pogoń Świebodzin 11 września 2021
Odra Nietków 4 - 3 Syrena Zbąszynek 4 września 2021
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Lechia II Zielona Góra 28 sierpnia 2021
Ilanka Rzepin 2 - 0 Syrena Zbąszynek 21 sierpnia 2021
Syrena Zbąszynek 3 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie 14 sierpnia 2021
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 - 2 Syrena Zbąszynek 8 sierpnia 2021
Arka Nowa Sól 1 - 3 Syrena Zbąszynek 26 czerwca 2021
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 czerwca 2021
Syrena Zbąszynek 5 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 19 czerwca 2021
KP Piast Iłowa 2 - 0 Syrena Zbąszynek 12 czerwca 2021
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Carina Gubin 9 czerwca 2021
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Syrena Zbąszynek 5 czerwca 2021
Syrena Zbąszynek 4 - 5 Ilanka Rzepin 3 czerwca 2021
Syrena Zbąszynek 6 - 4 Dąb Sława-Przybyszów 29 maja 2021
Korona Kożuchów 1 - 2 Syrena Zbąszynek 22 maja 2021
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Lechia II Zielona Góra 19 maja 2021
Meprozet Stare Kurowo 3 - 0 Syrena Zbąszynek 15 maja 2021
Syrena Zbąszynek 4 - 3 Czarni Żagań 8 maja 2021
Syrena Zbąszynek 10 - 0 Stal Sulęcin 28 kwietnia 2021
Pogoń Skwierzyna 2 - 5 Syrena Zbąszynek 24 kwietnia 2021
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Pogoń Świebodzin 17 kwietnia 2021
Polonia Słubice 2 - 1 Syrena Zbąszynek 10 kwietnia 2021
Czarni Witnica 2 - 5 Syrena Zbąszynek 13 marca 2021
Syrena Zbąszynek 1 - 2 Odra Nietków 6 marca 2021
Syrena Zbąszynek 2 - 3 Arka Nowa Sól 21 listopada 2020
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 4 Syrena Zbąszynek 14 listopada 2020
Carina Gubin 3 - 0 Syrena Zbąszynek 11 listopada 2020
Syrena Zbąszynek 1 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 listopada 2020
Dąb Sława-Przybyszów 3 - 1 Syrena Zbąszynek 31 października 2020
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Korona Kożuchów 24 października 2020
Lechia II Zielona Góra 1 - 3 Syrena Zbąszynek 18 października 2020
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Meprozet Stare Kurowo 10 października 2020
Czarni Żagań 4 - 0 Syrena Zbąszynek 3 października 2020
Stal Sulęcin 1 - 3 Syrena Zbąszynek 19 września 2020
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Pogoń Skwierzyna 13 września 2020
Pogoń Świebodzin 2 - 3 Syrena Zbąszynek 5 września 2020
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Polonia Słubice 29 sierpnia 2020
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 1 Syrena Zbąszynek 23 sierpnia 2020
Syrena Zbąszynek 3 - 2 KP Piast Iłowa 15 sierpnia 2020
Ilanka Rzepin 6 - 1 Syrena Zbąszynek 8 sierpnia 2020
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica 1 sierpnia 2020
Odra Nietków 1 - 0 Syrena Zbąszynek 25 lipca 2020
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Polonia Słubice 9 listopada 2019
Tęcza Krosno Odrzańskie 1 - 4 Syrena Zbąszynek 2 listopada 2019
Syrena Zbąszynek 5 - 0 TS Przylep (Zielona Góra) 26 października 2019
KP Piast Iłowa 0 - 1 Syrena Zbąszynek 19 października 2019
Syrena Zbąszynek 5 - 2 Meprozet Stare Kurowo 12 października 2019
Czarni Żagań 1 - 1 Syrena Zbąszynek 5 października 2019
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Pogoń Skwierzyna 28 września 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 7 - 1 Syrena Zbąszynek 21 września 2019
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 14 września 2019
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Korona Kożuchów 7 września 2019
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Pogoń Świebodzin 31 sierpnia 2019
Carina Gubin 4 - 1 Syrena Zbąszynek 24 sierpnia 2019
Syrena Zbąszynek 0 - 3 Dąb Sława-Przybyszów 18 sierpnia 2019
Ilanka Rzepin 2 - 1 Syrena Zbąszynek 15 sierpnia 2019
Syrena Zbąszynek 2 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 sierpnia 2019
Syrena Zbąszynek 4 - 0 Czarni Witnica 15 czerwca 2019
Dąb Sława-Przybyszów 5 - 3 Syrena Zbąszynek 8 czerwca 2019
Syrena Zbąszynek 1 - 3 Korona Kożuchów 1 czerwca 2019
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Syrena Zbąszynek 26 maja 2019
Syrena Zbąszynek 6 - 1 Arka Nowa Sól 18 maja 2019
Lechia Zielona Góra 2 - 2 Syrena Zbąszynek 11 maja 2019
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Carina Gubin 4 maja 2019
Polonia Słubice 3 - 0 Syrena Zbąszynek 1 maja 2019
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 27 kwietnia 2019
Sprotavia Szprotawa 1 - 0 Syrena Zbąszynek 20 kwietnia 2019
Syrena Zbąszynek 1 - 3 Ilanka Rzepin 13 kwietnia 2019
Lubuszanin Drezdenko 2 - 1 Syrena Zbąszynek 7 kwietnia 2019
Tęcza Krosno Odrzańskie 2 - 2 Syrena Zbąszynek 30 marca 2019
Syrena Zbąszynek 2 - 1 TS Przylep (Zielona Góra) 23 marca 2019
Odra Bytom Odrzański 3 - 0 Syrena Zbąszynek 16 marca 2019
Czarni Witnica 1 - 3 Syrena Zbąszynek 10 listopada 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Dąb Sława-Przybyszów 3 listopada 2018
Korona Kożuchów 2 - 1 Syrena Zbąszynek 27 października 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Pogoń Świebodzin 20 października 2018
Arka Nowa Sól 1 - 2 Syrena Zbąszynek 13 października 2018
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Lechia Zielona Góra 6 października 2018
Carina Gubin 0 - 0 Syrena Zbąszynek 29 września 2018
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Polonia Słubice 22 września 2018
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 1 Syrena Zbąszynek 15 września 2018
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Sprotavia Szprotawa 8 września 2018
Ilanka Rzepin 4 - 2 Syrena Zbąszynek 2 września 2018
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko 25 sierpnia 2018
Syrena Zbąszynek 3 - 5 Tęcza Krosno Odrzańskie 18 sierpnia 2018
TS Przylep (Zielona Góra) 3 - 2 Syrena Zbąszynek 15 sierpnia 2018
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Odra Bytom Odrzański 9 sierpnia 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica 16 czerwca 2018
Pogoń Świebodzin 0 - 1 Syrena Zbąszynek 9 czerwca 2018
Syrena Zbąszynek 7 - 2 Odra Bytom Odrzański 2 czerwca 2018
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 maja 2018
Sprotavia Szprotawa 0 - 3 Syrena Zbąszynek 26 maja 2018
Syrena Zbąszynek 1 - 4 TS Przylep (Zielona Góra) 19 maja 2018
Lubuszanin Drezdenko 3 - 0 Syrena Zbąszynek 16 maja 2018
Dąb Sława-Przybyszów 2 - 2 Syrena Zbąszynek 12 maja 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Arka Nowa Sól 5 maja 2018
Korona Kożuchów 1 - 0 Syrena Zbąszynek 28 kwietnia 2018
Syrena Zbąszynek 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 21 kwietnia 2018
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 4 Syrena Zbąszynek 14 kwietnia 2018
Budowlani Lubsko 0 - 1 Syrena Zbąszynek 7 kwietnia 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 6 Ilanka Rzepin 31 marca 2018
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 1 Syrena Zbąszynek 24 marca 2018
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek 11 listopada 2017
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Pogoń Świebodzin 4 listopada 2017
Odra Bytom Odrzański 4 - 2 Syrena Zbąszynek 28 października 2017
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Sprotavia Szprotawa 21 października 2017
TS Przylep (Zielona Góra) 2 - 1 Syrena Zbąszynek 14 października 2017
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Dąb Sława-Przybyszów 7 października 2017
Arka Nowa Sól 1 - 1 Syrena Zbąszynek 30 września 2017
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Korona Kożuchów 23 września 2017
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Syrena Zbąszynek 16 września 2017
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 9 września 2017
Syrena Zbąszynek 3 - 2 Budowlani Lubsko 3 września 2017
Ilanka Rzepin 2 - 4 Syrena Zbąszynek 26 sierpnia 2017
Syrena Zbąszynek 2 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 sierpnia 2017
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 5 Syrena Zbąszynek 15 sierpnia 2017
Syrena Zbąszynek 5 - 1 Lubuszanin Drezdenko 12 sierpnia 2017
Syrena Zbąszynek 2 - 4 Dąb Sława-Przybyszów 15 czerwca 2017
TS Przylep (Zielona Góra) 1 - 3 Syrena Zbąszynek 10 czerwca 2017
Lubuszanin Drezdenko 0 - 4 Syrena Zbąszynek 3 czerwca 2017
Syrena Zbąszynek 4 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 maja 2017
Odra Bytom Odrzański 1 - 3 Syrena Zbąszynek 27 maja 2017
Syrena Zbąszynek 9 - 0 Meprozet Stare Kurowo 20 maja 2017
Korona Kożuchów 0 - 2 Syrena Zbąszynek 17 maja 2017
Syrena Zbąszynek 4 - 0 Arka Nowa Sól 13 maja 2017
Odra Górzyca 3 - 6 Syrena Zbąszynek 6 maja 2017
Syrena Zbąszynek 5 - 2 Czarni Witnica 3 maja 2017
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 3 Syrena Zbąszynek 29 kwietnia 2017
Syrena Zbąszynek 5 - 1 Budowlani Lubsko 22 kwietnia 2017
Formacja Port 2000 Mostki 2 - 1 Syrena Zbąszynek 15 kwietnia 2017
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 8 kwietnia 2017
Ilanka Rzepin 0 - 3 Syrena Zbąszynek 1 kwietnia 2017
Syrena Zbąszynek 1 - 0 Santos Świebodzin 25 marca 2017
Sprotavia Szprotawa 1 - 3 Syrena Zbąszynek 18 marca 2017
Dąb Sława-Przybyszów 1 - 3 Syrena Zbąszynek 19 listopada 2016
Syrena Zbąszynek 1 - 4 TS Przylep (Zielona Góra) 12 listopada 2016
Syrena Zbąszynek 3 - 3 Lubuszanin Drezdenko 5 listopada 2016
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 - 1 Syrena Zbąszynek 29 października 2016
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 22 października 2016
Meprozet Stare Kurowo 0 - 7 Syrena Zbąszynek 15 października 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 0 Korona Kożuchów 8 października 2016
Arka Nowa Sól 1 - 2 Syrena Zbąszynek 1 października 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 1 Odra Górzyca 24 września 2016
Czarni Witnica 0 - 1 Syrena Zbąszynek 17 września 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10 września 2016
Budowlani Lubsko 0 - 5 Syrena Zbąszynek 3 września 2016
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Formacja Port 2000 Mostki 27 sierpnia 2016
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Syrena Zbąszynek 24 sierpnia 2016
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Ilanka Rzepin 19 sierpnia 2016
Santos Świebodzin 1 - 0 Syrena Zbąszynek 13 sierpnia 2016
Syrena Zbąszynek 7 - 2 Sprotavia Szprotawa 6 sierpnia 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 1 Arka Nowa Sól 11 czerwca 2016
Dąb Sława-Przybyszów 4 - 0 Syrena Zbąszynek 4 czerwca 2016
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Promień Żary 28 maja 2016
Odra Bytom Odrzański 1 - 3 Syrena Zbąszynek 25 maja 2016
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Syrena Zbąszynek 21 maja 2016
Syrena Zbąszynek 7 - 1 KP Piast Iłowa 14 maja 2016
Czarni Witnica 1 - 0 Syrena Zbąszynek 7 maja 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 30 kwietnia 2016
Kasztelania Santok 1 - 4 Syrena Zbąszynek 23 kwietnia 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 0 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 kwietnia 2016
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 - 3 Syrena Zbąszynek 9 kwietnia 2016
Syrena Zbąszynek 1 - 0 Stal Sulęcin 2 kwietnia 2016
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Syrena Zbąszynek 26 marca 2016
Syrena Zbąszynek 7 - 2 Sprotavia Szprotawa 19 marca 2016
Santos Świebodzin 1 - 3 Syrena Zbąszynek 12 marca 2016
Syrena Zbąszynek 6 - 0 Kasztelania Santok 21 listopada 2015
Arka Nowa Sól 2 - 0 Syrena Zbąszynek 14 listopada 2015
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Dąb Sława-Przybyszów 11 listopada 2015
Promień Żary 0 - 2 Syrena Zbąszynek 7 listopada 2015
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 31 października 2015
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Lechia Zielona Góra 24 października 2015
KP Piast Iłowa 5 - 0 Syrena Zbąszynek 17 października 2015
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica 10 października 2015
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Syrena Zbąszynek 3 października 2015
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 0 Syrena Zbąszynek 19 września 2015
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 września 2015
Stal Sulęcin 1 - 0 Syrena Zbąszynek 5 września 2015
Syrena Zbąszynek 0 - 3 Lubuszanin Drezdenko 29 sierpnia 2015
Sprotavia Szprotawa 2 - 1 Syrena Zbąszynek 22 sierpnia 2015
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Santos Świebodzin 15 sierpnia 2015
Syrena Zbąszynek 1 - 3 Czarni Witnica 21 czerwca 2014
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 - 1 Syrena Zbąszynek 19 czerwca 2014
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Arka Nowa Sól 14 czerwca 2014
Sprotavia Szprotawa 2 - 0 Syrena Zbąszynek 7 czerwca 2014
Syrena Zbąszynek 2 - 3 Odra Bytom Odrzański 31 maja 2014
Dąb Sława-Przybyszów 5 - 3 Syrena Zbąszynek 24 maja 2014
Syrena Zbąszynek 0 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie 17 maja 2014
Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 Syrena Zbąszynek 10 maja 2014
Syrena Zbąszynek 0 - 2 KP Piast Iłowa 3 maja 2014
ŁKS Łęknica 0 - 0 Syrena Zbąszynek 1 maja 2014
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Meprozet Stare Kurowo 26 kwietnia 2014
Piast Czerwieńsk 1 - 1 Syrena Zbąszynek 19 kwietnia 2014
Syrena Zbąszynek 2 - 0 Korona Kożuchów 12 kwietnia 2014
Budowlani Lubsko 3 - 1 Syrena Zbąszynek 5 kwietnia 2014
Lubuszanin Drezdenko 7 - 0 Syrena Zbąszynek 29 marca 2014
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek 9 listopada 2013
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 listopada 2013
Arka Nowa Sól 0 - 2 Syrena Zbąszynek 26 października 2013
Syrena Zbąszynek 1 - 2 Sprotavia Szprotawa 19 października 2013
Odra Bytom Odrzański 2 - 0 Syrena Zbąszynek 12 października 2013
Syrena Zbąszynek 1 - 6 Dąb Sława-Przybyszów 5 października 2013
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 0 Syrena Zbąszynek 28 września 2013
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Orzeł Międzyrzecz 21 września 2013
KP Piast Iłowa 3 - 0 Syrena Zbąszynek 14 września 2013
Syrena Zbąszynek 3 - 4 ŁKS Łęknica 7 września 2013
Meprozet Stare Kurowo 2 - 0 Syrena Zbąszynek 1 września 2013
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Piast Czerwieńsk 24 sierpnia 2013
Korona Kożuchów 2 - 1 Syrena Zbąszynek 18 sierpnia 2013
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Budowlani Lubsko 15 sierpnia 2013
Syrena Zbąszynek 6 - 1 Lubuszanin Drezdenko 10 sierpnia 2013

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 31
2 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 24
3 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 23
4 Gracjan Lewicki Arka Nowa Sól 23
5 Marcin Piec Tęcza Krosno Odrzańskie 19
6 Bartosz Skiba Dąb Sława-Przybyszów 19
7 Krzysztof Marczak TS Przylep (Zielona Góra) 17
8 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 16
9 Kamil Kruszyński Dąb Sława-Przybyszów 15
10 Paweł Hojka Czarni Witnica 14
11 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 14
12 Mateusz Hałambiec Carina Gubin 13
13 Radosław Rakociński Tęcza Krosno Odrzańskie 13
14 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 11
15 Patryk Zawojek Arka Nowa Sól 10
16 Mateusz Krasiński Spójnia Ośno Lubuskie 10
17 Ireneusz Butowicz Carina Gubin 10
18 Paweł Dzikowicz TS Przylep (Zielona Góra) 9
19 Jacek Glowaczewski Lubuszanin Drezdenko 9
20 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 9
21 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 8
22 Paweł Cierech Tęcza Krosno Odrzańskie 8
23 Łukasz Tabaka Polonia Słubice 8
24 Damian Koppenhagen Dąb Sława-Przybyszów 8
25 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 7
26 Bartosz Prychod Czarni Witnica 7
27 Artem Yakovenko Czarni Witnica 7
28 Mateusz Stefanowicz Polonia Słubice 7
29 Piotr Bimek Syrena Zbąszynek 7
30 Karol Łyczko TS Przylep (Zielona Góra) 7
31 Dawid Cieśla Korona Kożuchów 7
32 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 6
33 Maciej Grochowski Korona Kożuchów 6
34 Dominik Grabowski Ilanka Rzepin 6
35 Eligiusz Krzeptowski Polonia Słubice 6
36 Janusz Obuchanicz Pogoń Świebodzin 6
37 Michał Świercz Lubuszanin Drezdenko 6
38 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 6
39 Damian Jodłowiec Dąb Sława-Przybyszów 5
40 Mykyta Loboda Odra Bytom Odrzański 5
41 Patryk Jasiak TS Przylep (Zielona Góra) 5
42 Radosław Szafer Dąb Sława-Przybyszów 5
43 Kamil Chałupka Dąb Sława-Przybyszów 5
44 Eryk Tyszenko Lubuszanin Drezdenko 5
45 Robert Kobrzycki Pogoń Świebodzin 5
46 Kacper Konsewicz Odra Bytom Odrzański 5
47 Dariusz Nazar Arka Nowa Sól 5
48 Albert Cipior Lechia Zielona Góra 5
49 Łukasz Cygan Korona Kożuchów 5
50 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 5
51 Irima Broh Tebli Polonia Słubice 5
52 Przemysław Begier Polonia Słubice 5
53 Patryk Minge Lubuszanin Drezdenko 5
54 Michał Masztelarz Spójnia Ośno Lubuskie 4
55 Kalu Uche Sprotavia Szprotawa 4
56 Tomasz Rozynek Arka Nowa Sól 4
57 Bartosz Tkacz Sprotavia Szprotawa 4
58 Damian Kopenhagen Dąb Sława-Przybyszów 4
59 Marcin Szymański Pogoń Świebodzin 4
60 Bartosz Kasik Ilanka Rzepin 4
61 Mariusz Piętka Carina Gubin 4
62 Piotr Piwowarski TS Przylep (Zielona Góra) 4
63 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 4
64 Tobiasz Samek TS Przylep (Zielona Góra) 4
65 Kamil Pawlak Pogoń Świebodzin 4
66 Łukasz Chodyga Carina Gubin 4
67 Kamil Ganczarek Carina Gubin 4
68 Oskar Mencel Syrena Zbąszynek 3
69 Wojciech Zawistowski TS Przylep (Zielona Góra) 3
70 Wojciech Popielecki TS Przylep (Zielona Góra) 3
71 Daniel Moroz Lubuszanin Drezdenko 3
72 Gaby Franchini Polonia Słubice 3
73 Michał Sucharek Sprotavia Szprotawa 3
74 Paweł Jóźwiak Dąb Sława-Przybyszów 3
75 Adrian Kręc Dąb Sława-Przybyszów 3
76 Sebastian Krawczyk Odra Bytom Odrzański 3
77 Łukasz Antkowiak Czarni Witnica 3
78 Kamil Kotyla Korona Kożuchów 3
79 Marcin Iwan Syrena Zbąszynek 3
80 Patryk Podwyszyński Pogoń Świebodzin 3
81 Bartosz Woźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 3
82 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 3
83 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 3
84 Paweł Gurgul Spójnia Ośno Lubuskie 3
85 Maciej Konsewicz Odra Bytom Odrzański 3
86 Marek Szymczak Tęcza Krosno Odrzańskie 3
87 Mateusz Sadłowski Czarni Witnica 3
88 Mateusz Tkacz Korona Kożuchów 3
89 Mateusz Klimczak Ilanka Rzepin 3
90 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 3
91 Patryk Druchliński Tęcza Krosno Odrzańskie 3
92 Michał Piśko Czarni Witnica 3
93 Dawid Stachowiak Syrena Zbąszynek 3
94 Bartosz Żurawski Arka Nowa Sól 3
95 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 3
96 Tomasz Gawlik Odra Bytom Odrzański 3
97 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 3
98 Dawid Szczeciński Spójnia Ośno Lubuskie 3
99 Paweł Dudek Lubuszanin Drezdenko 3
100 Hayato Kuromato Polonia Słubice 3
101 Oleh Bondaruk Spójnia Ośno Lubuskie 2
102 Piotr Dykta Sprotavia Szprotawa 2
103 Lucas De Lima soares Ilanka Rzepin 2
104 Amadeusz Żak Korona Kożuchów 2
105 Michał Chyrek Lubuszanin Drezdenko 2
106 Kamil Maciejewski Syrena Zbąszynek 2
107 Marceli Borowiecki Odra Bytom Odrzański 2
108 Karol Kondrat Sprotavia Szprotawa 2
109 Dawid Czarnecki Lechia Zielona Góra 2
110 Norbert Pawłowicz Polonia Słubice 2
111 Mikołaj Ulanicki Dąb Sława-Przybyszów 2
112 Ihor Nahornyi Carina Gubin 2
113 Mikołaj Kawecki Ilanka Rzepin 2
114 Maciej Górecki Lechia Zielona Góra 2
115 Marek Leśniak Lubuszanin Drezdenko 2
116 Bartosz Olejniczak Sprotavia Szprotawa 2
117 Paweł Janik Spójnia Ośno Lubuskie 2
118 Gracjan Walter Arka Nowa Sól 2
119 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 2
120 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 2
121 Jakub Czerniawski Korona Kożuchów 2
122 Przemysław Bitner TS Przylep (Zielona Góra) 2
123 Sebastian Żukowski Lechia Zielona Góra 2
124 Radosław Pietrzak Pogoń Świebodzin 2
125 Patryk Łuś Czarni Witnica 2
126 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 2
127 Oskar Kozakiewicz Tęcza Krosno Odrzańskie 2
128 Sebastian Stankiewicz Sprotavia Szprotawa 2
129 Dawid Śliwiński Pogoń Świebodzin 2
130 Mateusz Dura Spójnia Ośno Lubuskie 2
131 Rafał Jarosz Sprotavia Szprotawa 2
132 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 2
133 Kamil Kowalczyk Syrena Zbąszynek 2
134 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 2
135 Jędrzej Jakimowicz Pogoń Świebodzin 1
136 Przemysław Sztopel Korona Kożuchów 1
137 Paweł Sidorowicz Ilanka Rzepin 1
138 Łukasz Lewandowski Odra Bytom Odrzański 1
139 Łukasz Karbowiak Odra Bytom Odrzański 1
140 Michał Adamowski Korona Kożuchów 1
141 Błażej Cerbijan Ilanka Rzepin 1
142 Jakub Dębiczak Arka Nowa Sól 1
143 Mathis Citronnelle Polonia Słubice 1
144 Kamil Hertel Spójnia Ośno Lubuskie 1
145 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 1
146 Łukasz Ziętek Lechia Zielona Góra 1
147 Dawid Chanas Ilanka Rzepin 1
148 Kacper Żak Korona Kożuchów 1
149 Eduard Hriha Czarni Witnica 1
150 Wojciech Czwojdrak Syrena Zbąszynek 1
151 Daniel Stadie Polonia Słubice 1
152 Marek Buszczak Spójnia Ośno Lubuskie 1
153 Patryk Walicht Sprotavia Szprotawa 1
154 Simon Rytwiński Arka Nowa Sól 1
155 Michał Kramski Pogoń Świebodzin 1
156 Mamoru Tsuchiya Lubuszanin Drezdenko 1
157 Kacper Lechowicz Lechia Zielona Góra 1
158 Paweł Wieczorek Dąb Sława-Przybyszów 1
159 Piotr Czarnecki Sprotavia Szprotawa 1
160 Artem Kovtunenko Czarni Witnica 1
161 Shunto Sawabe Lubuszanin Drezdenko 1
162 Sebastian Skierecki Syrena Zbąszynek 1
163 Michał Dyc Spójnia Ośno Lubuskie 1
164 Patryk Puszka Lubuszanin Drezdenko 1
165 Przemysław Maciąg Tęcza Krosno Odrzańskie 1
166 Kacper Oberc Dąb Sława-Przybyszów 1
167 Maciej Żukowski Tęcza Krosno Odrzańskie 1
168 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 1
169 Damian Kostrzewa Odra Bytom Odrzański 1
170 Jędrzej Kononowicz Sprotavia Szprotawa 1
171 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 1
172 Jakub Nowak Ilanka Rzepin 1
173 Kacper Koppenhagen Dąb Sława-Przybyszów 1
174 Jacek Kierzek Carina Gubin 1
175 Wiktor Skrzypczak Czarni Witnica 1
176 Mateusz Bartczak TS Przylep (Zielona Góra) 1
177 Bartosz Siebert TS Przylep (Zielona Góra) 1
178 Krzysztof Wierzbicki Lechia Zielona Góra 1
179 Dorian Nowicki Polonia Słubice 1
180 Przemysław Fiedorowicz Carina Gubin 1
181 Dawid Grodzki Czarni Witnica 1
182 Tomasz Franczak Czarni Witnica 1
183 Marek Czarnowski Tęcza Krosno Odrzańskie 1
184 Maksymilian Pastusiak Carina Gubin 1
185 Jan Romaszko Arka Nowa Sól 1
186 Patryk Szcześniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
187 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 1
188 Alan Nguyen Tęcza Krosno Odrzańskie 1
189 Mateusz Torbiczuk Carina Gubin 1
190 Rafał Marciniak Lubuszanin Drezdenko 1
191 Dawid Maciejewski Syrena Zbąszynek 1
192 Iven Malulu Polonia Słubice 1
193 Krzysztof Palgan Syrena Zbąszynek 1
194 Krystian Romek Odra Bytom Odrzański 1
195 Dominik Skrzyński TS Przylep (Zielona Góra) 1
196 Maciej Brzeźniak Sprotavia Szprotawa 1
197 Paweł Kamyszek Syrena Zbąszynek 1
198 Piotr Nitka Arka Nowa Sól 1
199 Tomasz Wróbel Odra Bytom Odrzański 1
200 Paweł Wojtysiak Lechia Zielona Góra 1
201 Filip Matysiak Ilanka Rzepin 1
202 Norbert Chełmiński Syrena Zbąszynek 1
203 Aksel Augustyniak Sprotavia Szprotawa 1
204 Filip Broszczak Sprotavia Szprotawa 1
205 Marcin Janik Korona Kożuchów 1
206 Rafał Gronostaj Polonia Słubice 1
207 Krystian Olczyk Odra Bytom Odrzański 1
208 Hehem Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 1