IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jutrzenka Giebułtów 30 67 20 7 3 56 23 33
2 Dalin Myślenice 30 61 19 4 7 76 39 37
3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 30 52 16 4 10 52 48 4
4 Słomniczanka Słomniki 30 48 13 9 8 52 43 9
5 MKS Trzebinia 30 45 12 9 9 51 37 14
6 Unia Oświęcim 30 43 13 4 13 54 50 4
7 Orzeł Ryczów 30 43 12 7 11 42 45 -3
8 LKS Jawiszowice 30 42 12 6 12 60 56 4
9 Pcimianka Pcim 30 41 12 5 13 46 40 6
10 Orzeł Piaski Wielkie 30 40 11 7 12 36 40 -4
11 Beskid Andrychów 30 39 12 3 15 30 47 -17
12 Clepardia Kraków 30 37 11 4 15 46 56 -10
13 Wiślanka Grabie 29 31 7 10 12 40 46 -6
14 Górnik Wieliczka 30 29 8 5 17 34 59 -25
15 KS Olkusz 30 27 6 9 15 33 54 -21
16 Kaszowianka Kaszów 29 22 5 7 17 26 51 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jutrzenka Giebułtów 15 33 10 3 2 28 10 18
2 Dalin Myślenice 15 31 10 1 4 39 14 25
3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 31 10 1 4 26 21 5
4 Orzeł Piaski Wielkie 15 27 7 6 2 24 13 11
5 Unia Oświęcim 15 26 8 2 5 34 22 12
6 Słomniczanka Słomniki 15 25 7 4 4 25 20 5
7 Clepardia Kraków 15 25 8 1 6 29 27 2
8 LKS Jawiszowice 15 23 7 2 6 30 23 7
9 Pcimianka Pcim 15 23 7 2 6 23 18 5
10 Beskid Andrychów 15 23 7 2 6 16 18 -2
11 MKS Trzebinia 15 22 6 4 5 27 21 6
12 Orzeł Ryczów 15 22 6 4 5 24 20 4
13 Wiślanka Grabie 14 20 5 5 4 22 17 5
14 Górnik Wieliczka 15 19 5 4 6 23 27 -4
15 KS Olkusz 15 17 4 5 6 25 29 -4
16 Kaszowianka Kaszów 15 16 4 4 7 17 22 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jutrzenka Giebułtów 15 34 10 4 1 28 13 15
2 Dalin Myślenice 15 30 9 3 3 37 25 12
3 Słomniczanka Słomniki 15 23 6 5 4 27 23 4
4 MKS Trzebinia 15 23 6 5 4 24 16 8
5 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 21 6 3 6 26 27 -1
6 Orzeł Ryczów 15 21 6 3 6 18 25 -7
7 LKS Jawiszowice 15 19 5 4 6 30 33 -3
8 Pcimianka Pcim 15 18 5 3 7 23 22 1
9 Unia Oświęcim 15 17 5 2 8 20 28 -8
10 Beskid Andrychów 15 16 5 1 9 14 29 -15
11 Orzeł Piaski Wielkie 15 13 4 1 10 12 27 -15
12 Clepardia Kraków 15 12 3 3 9 17 29 -12
13 Wiślanka Grabie 15 11 2 5 8 18 29 -11
14 Górnik Wieliczka 15 10 3 1 11 11 32 -21
15 KS Olkusz 15 10 2 4 9 8 25 -17
16 Kaszowianka Kaszów 14 6 1 3 10 9 29 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jutrzenka Giebułtów

Gospodarze Wynik Goście Data
Słomniczanka Słomniki 1 - 3 Jutrzenka Giebułtów 15 czerwca 2019
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 Kaszowianka Kaszów 8 czerwca 2019
LKS Jawiszowice 1 - 2 Jutrzenka Giebułtów 2 czerwca 2019
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Orzeł Piaski Wielkie 28 maja 2019
KS Olkusz 1 - 3 Jutrzenka Giebułtów 18 maja 2019
Jutrzenka Giebułtów 4 - 0 Clepardia Kraków 11 maja 2019
Beskid Andrychów 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów 4 maja 2019
Jutrzenka Giebułtów 2 - 1 MKS Trzebinia 1 maja 2019
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Orzeł Ryczów 27 kwietnia 2019
Wiślanka Grabie 2 - 2 Jutrzenka Giebułtów 20 kwietnia 2019
Jutrzenka Giebułtów 3 - 1 Górnik Wieliczka 13 kwietnia 2019
Pcimianka Pcim 1 - 3 Jutrzenka Giebułtów 7 kwietnia 2019
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 Unia Oświęcim 30 marca 2019
Dalin Myślenice 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 23 marca 2019
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 marca 2019
Jutrzenka Giebułtów 3 - 2 Słomniczanka Słomniki 10 listopada 2018
Kaszowianka Kaszów 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów 4 listopada 2018
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 LKS Jawiszowice 27 października 2018
Orzeł Piaski Wielkie 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 21 października 2018
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 KS Olkusz 13 października 2018
Clepardia Kraków 2 - 2 Jutrzenka Giebułtów 6 października 2018
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 Beskid Andrychów 29 września 2018
MKS Trzebinia 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów 22 września 2018
Orzeł Ryczów 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów 15 września 2018
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Wiślanka Grabie 8 września 2018
Górnik Wieliczka 1 - 3 Jutrzenka Giebułtów 1 września 2018
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Pcimianka Pcim 25 sierpnia 2018
Unia Oświęcim 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów 18 sierpnia 2018
Jutrzenka Giebułtów 4 - 0 Dalin Myślenice 15 sierpnia 2018
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 - 2 Jutrzenka Giebułtów 12 sierpnia 2018

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Arkadiusz Czapla Unia Oświęcim 24
2 Michał Górecki Dalin Myślenice 18
3 Bartosz Kozieł Słomniczanka Słomniki 14
4 Krzysztof Kozieł Orzeł Piaski Wielkie 12
5 Michał Kowalik MKS Trzebinia 12
6 Jakub Górecki Dalin Myślenice 12
7 Michał Kozik Górnik Wieliczka 11
8 Michał Pyrlik LKS Jawiszowice 10
9 Michał Banik Pcimianka Pcim 10
10 Marco Grandinetti Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 10
11 Krzysztof Chrapek LKS Jawiszowice 9
12 Marcin Herman LKS Jawiszowice 9
13 Patryk Michniak Jutrzenka Giebułtów 9
14 Mariusz Panek Wiślanka Grabie 9
15 Kacper Sołtys Wiślanka Grabie 8
16 Marcin Szczurek MKS Trzebinia 8
17 Adrian Korczyk LKS Jawiszowice 8
18 Bartosz Kiełbus Kaszowianka Kaszów 7
19 Patryk Kiczyński KS Olkusz 7
20 Karamo Sane Pcimianka Pcim 7
21 Dariusz Sosnowski Orzeł Piaski Wielkie 7
22 Dawid Hałat LKS Jawiszowice 7
23 Łukasz Próchno Clepardia Kraków 7
24 Kamil Dudzik Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6
25 Krzysztof Sadowski Clepardia Kraków 6
26 Wojciech Stuglik Beskid Andrychów 6
27 Patryk Lichota Unia Oświęcim 6
28 Chibueze longinus Onwudi Pcimianka Pcim 6
29 Krzysztof Zawora Kaszowianka Kaszów 6
30 Dominik Filipowski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6
31 Łukasz Sochacki MKS Trzebinia 5
32 Piotr Motyka Beskid Andrychów 5
33 Tomasz Kawa Jutrzenka Giebułtów 5
34 Karol Wątroba Słomniczanka Słomniki 5
35 Oleg Khyshchenko Słomniczanka Słomniki 5
36 Marcel Wilczyński Orzeł Ryczów 5
37 Wojciech Wilczek MKS Trzebinia 5
38 Paweł Michalski Clepardia Kraków 5
39 Wojciech Szymański KS Olkusz 5
40 Dariusz Wilczak Unia Oświęcim 5
41 Piotr Włosiak Orzeł Ryczów 4
42 Konrad Lewiński Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4
43 Grzegorz Janiczak Unia Oświęcim 4
44 Mateusz Majcherczyk Jutrzenka Giebułtów 4
45 Piotr Sarota Słomniczanka Słomniki 4
46 Adrian Grzybek Dalin Myślenice 4
47 Radosław Górka MKS Trzebinia 4
48 Jakub Snadny Unia Oświęcim 4
49 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 4
50 Andrzej Biel Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4
51 Bartosz Praciak Unia Oświęcim 4
52 Tomasz Drabik Wiślanka Grabie 4
53 Dawid Kałat Dalin Myślenice 4
54 Karol Warchoł Słomniczanka Słomniki 4
55 Tomasz Kalicki Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3
56 Michał Matejko Orzeł Ryczów 3
57 Jakub Kostuj Clepardia Kraków 3
58 Filip Kasiński Beskid Andrychów 3
59 Łukasz Wierzba MKS Trzebinia 3
60 Michał Romuzga Jutrzenka Giebułtów 3
61 Marcin Piekarski Górnik Wieliczka 3
62 Michał Wojtan Dalin Myślenice 3
63 Andrzej Filipek Słomniczanka Słomniki 3
64 Mariusz Sierakowski Kaszowianka Kaszów 3
65 Bartłomiej Chlebda Pcimianka Pcim 3
66 Adrian Pater Orzeł Ryczów 3
67 Tomasz Kaczor Jutrzenka Giebułtów 3
68 Patryk Strona Słomniczanka Słomniki 3
69 Maciej Zębala Orzeł Ryczów 3
70 Łukasz Kantyka Beskid Andrychów 3
71 Patryk Koim Beskid Andrychów 2
72 Piotr Bąk Clepardia Kraków 2
73 Grzegorz Banaszek Orzeł Piaski Wielkie 2
74 Michał Żerdecki Orzeł Ryczów 2
75 Krystian Żuraw Orzeł Ryczów 2
76 Grzegorz Pater Orzeł Ryczów 2
77 Grzegorz Kowalówka Orzeł Ryczów 2
78 Henry kechukwu Uwakwe Orzeł Piaski Wielkie 2
79 Mateusz Wilk Górnik Wieliczka 2
80 Jakub Mordec Górnik Wieliczka 2
81 Marcin Robak Wiślanka Grabie 2
82 Dariusz Kapera Beskid Andrychów 2
83 Arkadiusz Chlebowski Clepardia Kraków 2
84 Klemens Drobniak Orzeł Ryczów 2
85 Waldemar Luberda Pcimianka Pcim 2
86 Bartosz Bieszczanin Słomniczanka Słomniki 2
87 Karol Banaś Jutrzenka Giebułtów 2
88 Piotr Rojek Słomniczanka Słomniki 2
89 Maksymilian Czekaj Clepardia Kraków 2
90 Cheikh tidiane Niane Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2
91 Dawid Nagi LKS Jawiszowice 2
92 Damian Matyja Clepardia Kraków 2
93 Maciej Śliski Orzeł Piaski Wielkie 2
94 Tomasz Pilch Dalin Myślenice 2
95 Dawid Litewka Jutrzenka Giebułtów 2
96 Bartłomiej Grabczyński LKS Jawiszowice 2
97 Łukasz Nowak Wiślanka Grabie 2
98 Piotr Gołdowski Orzeł Ryczów 2
99 Mikołaj Pyś Górnik Wieliczka 2
100 Mateusz Stanek Wiślanka Grabie 2
101 Mateusz Mrożek KS Olkusz 2
102 Mateusz Kawula Dalin Myślenice 2
103 Paweł Sawczuk MKS Trzebinia 2
104 Robert Ślęczka Górnik Wieliczka 2
105 Miłosz Węglarz Beskid Andrychów 2
106 Dawid Tumiłowicz KS Olkusz 2
107 Arkadiusz Bartula LKS Jawiszowice 2
108 Radosław Kuligowski Wiślanka Grabie 2
109 Jakub Zięba Pcimianka Pcim 2
110 Krystian Nowak Słomniczanka Słomniki 2
111 Marcin Cygnarowicz Kaszowianka Kaszów 2
112 Ousseynou Fall Orzeł Ryczów 2
113 Przemysław Sanderski Dalin Myślenice 2
114 Bartosz Poniedziałek Kaszowianka Kaszów 2
115 Mateusz Stec Jutrzenka Giebułtów 2
116 Grzegorz Bizoń Jutrzenka Giebułtów 2
117 Andrzej Kawa Clepardia Kraków 2
118 Wojciech Mrowiec Unia Oświęcim 1
119 Dawid Surma Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
120 Przemysław Senderski Dalin Myślenice 1
121 Mariusz Łyduch Wiślanka Grabie 1
122 Szymon Burkat Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
123 Jakub Wcisło Jutrzenka Giebułtów 1
124 Jakub Lewandowski KS Olkusz 1
125 Tomasz Kwiecień MKS Trzebinia 1
126 Gabriel Kirejczyk Unia Oświęcim 1
127 Heinner rodrigo Valenzuela aparicio Słomniczanka Słomniki 1
128 Dariusz Sosnowski Orzeł Piaski Wielkie 1
129 Rafał Strojek Orzeł Piaski Wielkie 1
130 Adrian Zybinski MKS Trzebinia 1
131 Kamil Pope KS Olkusz 1
132 Piotr Wajda Orzeł Piaski Wielkie 1
133 Jakub Burtan Pcimianka Pcim 1
134 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 1
135 Dawid Dukała Orzeł Ryczów 1
136 Maciej Bosak Clepardia Kraków 1
137 Bartosz Ryszka Unia Oświęcim 1
138 Mateusz Błasiak Clepardia Kraków 1
139 Maciej Zieliński Jutrzenka Giebułtów 1
140 Maciej Kasprzyk KS Olkusz 1
141 Oleksandr Lozniak Beskid Andrychów 1
142 Patryk Semik Beskid Andrychów 1
143 Krzysztof Stós Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
144 Dawid Iskierka KS Olkusz 1
145 Paweł Koczwara Kaszowianka Kaszów 1
146 Arkadiusz Żak KS Olkusz 1
147 Szymon Kurek MKS Trzebinia 1
148 Mateusz Przesławski Clepardia Kraków 1
149 Adrian Nguyen Wiślanka Grabie 1
150 Mateusz Majewski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
151 Michał Wiśniewski Clepardia Kraków 1
152 Dawid Rzeszutko Unia Oświęcim 1
153 Michał Przetocki Górnik Wieliczka 1
154 Damian Pabiś Kaszowianka Kaszów 1
155 Konrad Nowak Górnik Wieliczka 1
156 Jakub Wrześniak Pcimianka Pcim 1
157 Tomasz Stelmach Dalin Myślenice 1
158 Grzegorz Silczuk Pcimianka Pcim 1
159 Bartłomiej Zając Górnik Wieliczka 1
160 Mateusz Arian Jutrzenka Giebułtów 1
161 Mateusz Kuzak KS Olkusz 1
162 Kevin Kuźba Górnik Wieliczka 1
163 Marcin Czech Clepardia Kraków 1
164 Piotr Gładysz Wiślanka Grabie 1
165 Tomasz Moskała Beskid Andrychów 1
166 Marcin Morawski Jutrzenka Giebułtów 1
167 Dominik Franczak Górnik Wieliczka 1
168 Dawid Pluta Orzeł Ryczów 1
169 Michał Tylek Beskid Andrychów 1
170 Dawid Szczepanik KS Olkusz 1
171 Szymon Tokarz Dalin Myślenice 1
172 Sebastian Pamuła Kaszowianka Kaszów 1
173 Mateusz Hankus LKS Jawiszowice 1
174 Grzegorz Barczyk KS Olkusz 1
175 Szymon Barczyk KS Olkusz 1
176 Jakub Pająk MKS Trzebinia 1
177 Paweł Sermak MKS Trzebinia 1
178 Rafał Taban Jutrzenka Giebułtów 1
179 Jarosław Kania Clepardia Kraków 1
180 Sebastian Prochwicz Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
181 Borys Słuszniak Kaszowianka Kaszów 1
182 Maciej Kozicki Słomniczanka Słomniki 1
183 Oliwier Górecki Dalin Myślenice 1
184 Marcin Szymonik LKS Jawiszowice 1