IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 34 83 27 2 5 105 25 80
2 Neptun Końskie 34 76 24 4 6 89 37 52
3 Granat Skarżysko-Kamienna 34 74 22 8 4 91 40 51
4 AKS 1947 Busko Zdrój 34 68 21 5 8 86 40 46
5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 34 63 18 9 7 63 34 29
6 Wierna Małogoszcz 34 56 16 8 10 59 41 18
7 ŁKS Probudex Łagów 34 52 15 7 12 52 53 -1
8 Partyzant Radoszyce 34 51 14 9 11 51 49 2
9 Pogoń 1945 Staszów 34 45 13 6 15 58 74 -16
10 Lubrzanka Kajetanów 34 44 12 8 14 46 63 -17
11 Nida Pińczów 34 41 11 8 15 37 51 -14
12 Łysica Bodzentyn 34 39 12 3 19 49 68 -19
13 Alit Ożarów 34 35 10 5 19 48 67 -19
14 Naprzód Jędrzejów 34 34 8 10 16 36 58 -22
15 Hetman Włoszczowa 34 27 6 9 19 33 71 -38
16 Klimontowianka Klimontów 34 26 7 5 22 41 85 -44
17 Unia Sędziszów 34 25 6 7 21 35 73 -38
18 Kamienna Brody 34 18 3 9 22 32 82 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 17 46 15 1 1 60 8 52
2 Granat Skarżysko-Kamienna 17 44 14 2 1 51 16 35
3 Neptun Końskie 17 43 14 1 2 47 17 30
4 AKS 1947 Busko Zdrój 17 40 13 1 3 50 19 31
5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 37 11 4 2 43 18 25
6 ŁKS Probudex Łagów 17 36 11 3 3 33 20 13
7 Nida Pińczów 17 33 9 6 2 24 14 10
8 Pogoń 1945 Staszów 17 31 9 4 4 37 30 7
9 Partyzant Radoszyce 17 30 9 3 5 30 22 8
10 Lubrzanka Kajetanów 17 28 8 4 5 26 30 -4
11 Łysica Bodzentyn 17 28 9 1 7 33 24 9
12 Wierna Małogoszcz 17 26 7 5 5 27 23 4
13 Naprzód Jędrzejów 17 23 6 5 6 18 27 -9
14 Alit Ożarów 17 22 6 4 7 30 22 8
15 Hetman Włoszczowa 17 18 4 6 7 20 31 -11
16 Unia Sędziszów 17 18 5 3 9 21 33 -12
17 Klimontowianka Klimontów 17 16 4 4 9 21 37 -16
18 Kamienna Brody 17 13 3 4 10 16 33 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 17 37 12 1 4 45 17 28
2 Neptun Końskie 17 33 10 3 4 42 20 22
3 Granat Skarżysko-Kamienna 17 30 8 6 3 40 24 16
4 Wierna Małogoszcz 17 30 9 3 5 32 18 14
5 AKS 1947 Busko Zdrój 17 28 8 4 5 36 21 15
6 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 26 7 5 5 20 16 4
7 Partyzant Radoszyce 17 21 5 6 6 21 27 -6
8 ŁKS Probudex Łagów 17 16 4 4 9 19 33 -14
9 Lubrzanka Kajetanów 17 16 4 4 9 20 33 -13
10 Pogoń 1945 Staszów 17 14 4 2 11 21 44 -23
11 Alit Ożarów 17 13 4 1 12 18 45 -27
12 Łysica Bodzentyn 17 11 3 2 12 16 44 -28
13 Naprzód Jędrzejów 17 11 2 5 10 18 31 -13
14 Klimontowianka Klimontów 17 10 3 1 13 20 48 -28
15 Hetman Włoszczowa 17 9 2 3 12 13 40 -27
16 Nida Pińczów 17 8 2 2 13 13 37 -24
17 Unia Sędziszów 17 7 1 4 12 14 40 -26
18 Kamienna Brody 17 5 0 5 12 16 49 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Alit Ożarów

Gospodarze Wynik Goście Data
Nida Pińczów 3 - 1 Alit Ożarów 15 czerwca 2019
Alit Ożarów 1 - 2 Partyzant Radoszyce 9 czerwca 2019
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 2 Alit Ożarów 1 czerwca 2019
Alit Ożarów 1 - 1 Pogoń 1945 Staszów 25 maja 2019
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Alit Ożarów 19 maja 2019
Alit Ożarów 0 - 0 Unia Sędziszów 11 maja 2019
ŁKS Probudex Łagów 3 - 0 Alit Ożarów 5 maja 2019
Alit Ożarów 1 - 2 Wierna Małogoszcz 1 maja 2019
AKS 1947 Busko Zdrój 5 - 1 Alit Ożarów 28 kwietnia 2019
Alit Ożarów 0 - 3 Neptun Końskie 20 kwietnia 2019
Alit Ożarów 3 - 1 Kamienna Brody 17 kwietnia 2019
Łysica Bodzentyn 1 - 0 Alit Ożarów 14 kwietnia 2019
Alit Ożarów 0 - 2 Korona II Kielce 6 kwietnia 2019
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8 - 0 Alit Ożarów 30 marca 2019
Alit Ożarów 0 - 1 Lubrzanka Kajetanów 23 marca 2019
Hetman Włoszczowa 0 - 0 Alit Ożarów 17 marca 2019
Alit Ożarów 0 - 2 Klimontowianka Klimontów 9 marca 2019
Alit Ożarów 5 - 0 Nida Pińczów 17 listopada 2018
Partyzant Radoszyce 2 - 1 Alit Ożarów 11 listopada 2018
Alit Ożarów 1 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 3 listopada 2018
Pogoń 1945 Staszów 4 - 1 Alit Ożarów 27 października 2018
Alit Ożarów 2 - 2 Naprzód Jędrzejów 20 października 2018
Unia Sędziszów 1 - 2 Alit Ożarów 14 października 2018
Alit Ożarów 4 - 0 ŁKS Probudex Łagów 7 października 2018
Wierna Małogoszcz 2 - 5 Alit Ożarów 29 września 2018
Alit Ożarów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 23 września 2018
Neptun Końskie 4 - 0 Alit Ożarów 15 września 2018
Alit Ożarów 4 - 0 Łysica Bodzentyn 8 września 2018
Kamienna Brody 3 - 1 Alit Ożarów 1 września 2018
Korona II Kielce 2 - 0 Alit Ożarów 29 sierpnia 2018
Alit Ożarów 2 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 sierpnia 2018
Lubrzanka Kajetanów 1 - 2 Alit Ożarów 19 sierpnia 2018
Alit Ożarów 4 - 1 Hetman Włoszczowa 15 sierpnia 2018
Klimontowianka Klimontów 1 - 2 Alit Ożarów 12 sierpnia 2018

IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 27
2 Adam Zawierucha AKS 1947 Busko Zdrój 22
3 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 21
4 Jakub Jaśkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 19
5 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 17
6 Łukasz Jamróz Neptun Końskie 16
7 Krzysztof Pach Neptun Końskie 16
8 Mateusz Śliwka Partyzant Radoszyce 15
9 Mateusz Dziubek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15
10 Jakub Kotarzewski Neptun Końskie 15
11 Artur Karasek Nida Pińczów 14
12 Maciej Górski Korona II Kielce 14
13 Krzysztof Rzeszowski Granat Skarżysko-Kamienna 14
14 Krystian Rzepa Pogoń 1945 Staszów 13
15 Marcin Kołodziejczyk ŁKS Probudex Łagów 13
16 Tomasz Bartosiak Granat Skarżysko-Kamienna 13
17 Patryk Kukiełka Pogoń 1945 Staszów 13
18 Piotr Ferens Klimontowianka Klimontów 12
19 Karol Armata Neptun Końskie 11
20 Arkadiusz Krzymieński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11
21 Karol Mojecki ŁKS Probudex Łagów 11
22 Przemysław Rzepa Kamienna Brody 11
23 Michał Bracha Lubrzanka Kajetanów 11
24 Maciej Firlej Korona II Kielce 11
25 Michał Hołody Alit Ożarów 10
26 Mateusz Rejowski Unia Sędziszów 10
27 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 10
28 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 10
29 Dawid Szałas Korona II Kielce 10
30 Piotr Gardynik Neptun Końskie 9
31 Michał Bała Wierna Małogoszcz 9
32 Karol Zwierzyński Lubrzanka Kajetanów 9
33 Piotr Pierzchała Korona II Kielce 9
34 Jakub Olearczyk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8
35 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8
36 Jacek Rożek Alit Ożarów 8
37 Patryk Marzec Alit Ożarów 8
38 Piotr Radwański AKS 1947 Busko Zdrój 7
39 Karol Stępnik Nida Pińczów 7
40 Konrad Papaj Unia Sędziszów 7
41 Karol Gilewski Naprzód Jędrzejów 7
42 Maciej Kolasa AKS 1947 Busko Zdrój 6
43 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 6
44 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 6
45 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 6
46 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 6
47 Bartosz Malinowski ŁKS Probudex Łagów 6
48 Bartosz Styczyński Granat Skarżysko-Kamienna 6
49 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 6
50 Adrian Bernyś Klimontowianka Klimontów 6
51 Jan Kowalski AKS 1947 Busko Zdrój 6
52 Tomasz Gaj Lubrzanka Kajetanów 5
53 Karol Nieszporek Partyzant Radoszyce 5
54 Łukasz Piotrowski Hetman Włoszczowa 5
55 Maciej Kiliański Klimontowianka Klimontów 5
56 Oktawian Skrzecz Korona II Kielce 5
57 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 5
58 Damian Szyszka Granat Skarżysko-Kamienna 5
59 Bartosz Sosiński Partyzant Radoszyce 5
60 Damian Pietras AKS 1947 Busko Zdrój 5
61 Mariusz Jaros Łysica Bodzentyn 5
62 Felicio Brown Forbes Korona II Kielce 5
63 Kacper Chudecki Korona II Kielce 5
64 Bartłomiej Bęben Lubrzanka Kajetanów 4
65 Piotr Gajda Nida Pińczów 4
66 Przemysław Winckowicz Hetman Włoszczowa 4
67 Patryk Zawierucha Lubrzanka Kajetanów 4
68 Paweł Woźniak Lubrzanka Kajetanów 4
69 Artur Piróg Korona II Kielce 4
70 Karol Opara Partyzant Radoszyce 4
71 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 4
72 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 4
73 Dominik Butenko Naprzód Jędrzejów 4
74 Jan Sroka Neptun Końskie 4
75 Adam Brożek Unia Sędziszów 4
76 Grzegorz Kwiatkowski Alit Ożarów 4
77 Michał Rybus Korona II Kielce 4
78 Maciej Miłek Klimontowianka Klimontów 4
79 Marcin Szafraniec Nida Pińczów 4
80 Jakub Stachura ŁKS Probudex Łagów 4
81 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 4
82 Filip Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 4
83 Marcin Piotrowski AKS 1947 Busko Zdrój 4
84 Hubert Laskowski Pogoń 1945 Staszów 4
85 Mateusz Franus Kamienna Brody 3
86 Michał Mikosa Klimontowianka Klimontów 3
87 Wojciech Tyczyński Partyzant Radoszyce 3
88 Sebastian Blicharski Naprzód Jędrzejów 3
89 Karol Gągorowski Wierna Małogoszcz 3
90 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 3
91 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 3
92 Wiktor Jaworski Klimontowianka Klimontów 3
93 Kordian Orłowski Klimontowianka Klimontów 3
94 Krystian Gębalski AKS 1947 Busko Zdrój 3
95 Andrzej Paprocki ŁKS Probudex Łagów 3
96 Łukasz Mika ŁKS Probudex Łagów 3
97 Bartosz Kuzincow GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
98 Łukasz Winiarski Unia Sędziszów 3
99 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 3
100 Kornel Kordas Korona II Kielce 3
101 Konrad Dziedzic Kamienna Brody 3
102 Paweł Ślefarski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
103 Paweł Markowicz Partyzant Radoszyce 3
104 Jacek Kempkiewicz Nida Pińczów 3
105 Krystian Płusa Łysica Bodzentyn 3
106 Krzysztof Słaby ŁKS Probudex Łagów 3
107 Tomasz Nartowski Unia Sędziszów 3
108 Ivan Jukić Korona II Kielce 3
109 Dominik Szewczyk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
110 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
111 Elia Soriano Korona II Kielce 3
112 Robert Szymański Unia Sędziszów 3
113 Wojciech Skrobisz Alit Ożarów 3
114 Vladyslav Kudryavtsev Kamienna Brody 3
115 Maciej Dymek Partyzant Radoszyce 3
116 Karol Stępnik ŁKS Probudex Łagów 3
117 Dominik Szymkiewicz Neptun Końskie 3
118 Patryk Nowak Kamienna Brody 2
119 Kamil Koszela Nida Pińczów 2
120 Karol Pańczyk Partyzant Radoszyce 2
121 Kacper Gromulski Korona II Kielce 2
122 Patryk Boksiński Pogoń 1945 Staszów 2
123 Kacper Kobryń Pogoń 1945 Staszów 2
124 Jakub Spychaj Alit Ożarów 2
125 Konrad Wijas Wierna Małogoszcz 2
126 Szczepan Dziewięcki Kamienna Brody 2
127 Daniel Dulak Granat Skarżysko-Kamienna 2
128 Norbert Drożdżał Granat Skarżysko-Kamienna 2
129 Radosław Mikołajek Łysica Bodzentyn 2
130 Dominik Rusiecki ŁKS Probudex Łagów 2
131 Piotr Malec Pogoń 1945 Staszów 2
132 Jakub Kos Partyzant Radoszyce 2
133 Piotr Zieliński Neptun Końskie 2
134 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 2
135 Norbert Wołczyk Nida Pińczów 2
136 Patryk Krzysztofik Hetman Włoszczowa 2
137 Piotr Kasza Naprzód Jędrzejów 2
138 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
139 Michał Miśtal Partyzant Radoszyce 2
140 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
141 Daniel Szelągowski Korona II Kielce 2
142 Krzysztof Baczewski Pogoń 1945 Staszów 2
143 Adrian Uniat ŁKS Probudex Łagów 2
144 Dariusz Dutkiewicz Neptun Końskie 2
145 Kamil Dziadowicz Łysica Bodzentyn 2
146 Jakub Foremnik Naprzód Jędrzejów 2
147 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 2
148 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 2
149 Wojciech Majewski Partyzant Radoszyce 2
150 Kamil Bratek Unia Sędziszów 2
151 Marcin Kumański Pogoń 1945 Staszów 2
152 Bartłomiej Niedbała Kamienna Brody 2
153 Łukasz Kaczmarek Łysica Bodzentyn 2
154 Jakub Majewski ŁKS Probudex Łagów 2
155 Łukasz Szymoniak Neptun Końskie 2
156 Mateusz Sołtysiak GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
157 Sebastian Hajduk Łysica Bodzentyn 2
158 Marcin Orliński Lubrzanka Kajetanów 2
159 Bartłomiej Sputo Naprzód Jędrzejów 2
160 Krzysztof Minor Hetman Włoszczowa 2
161 Jakub Tekiel Pogoń 1945 Staszów 2
162 Jacek Rożek Alit Ożarów 2
163 Kamil Jakubowski Kamienna Brody 2
164 Łukasz Wojna Granat Skarżysko-Kamienna 1
165 Gracjan Kloc Korona II Kielce 1
166 Bartosz Prętnik Korona II Kielce 1
167 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
168 Mateusz Małek Hetman Włoszczowa 1
169 Sebastian Walasek Hetman Włoszczowa 1
170 Arkadiusz Stępień Klimontowianka Klimontów 1
171 Dawid Soboń Kamienna Brody 1
172 Marcin Wroński Hetman Włoszczowa 1
173 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
174 Jakub Pitkiewicz Alit Ożarów 1
175 Tomasz Kita Unia Sędziszów 1
176 Wojciech Zapalski Unia Sędziszów 1
177 Paweł Bąk Wierna Małogoszcz 1
178 Mariusz Grzejszczyk Lubrzanka Kajetanów 1
179 Krystian Bracisiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
180 Damian Piwowarczyk Lubrzanka Kajetanów 1
181 Damian Garydnik Alit Ożarów 1
182 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 1
183 Krystian Bożęcki Naprzód Jędrzejów 1
184 Dawid Nowak Lubrzanka Kajetanów 1
185 Mateusz Zacharski Neptun Końskie 1
186 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 1
187 Kacper Rajek Hetman Włoszczowa 1
188 Filip Stępień Alit Ożarów 1
189 Cezary Matuszewski Korona II Kielce 1
190 Damian Parszewski Granat Skarżysko-Kamienna 1
191 Mateusz Stopiński Granat Skarżysko-Kamienna 1
192 Jakub Tekiel Naprzód Jędrzejów 1
193 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
194 Arkadiusz Lasota Klimontowianka Klimontów 1
195 Jakub Górski Korona II Kielce 1
196 Albert Pocheć Kamienna Brody 1
197 Jakub Grzyb Wierna Małogoszcz 1
198 Patryk Zając Lubrzanka Kajetanów 1
199 Przemysław Cichoń GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
200 Paweł Kiljański Alit Ożarów 1
201 Kamil Jaskuła ŁKS Probudex Łagów 1
202 Patryk Matachowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
203 Piotr Piwowar Neptun Końskie 1
204 Krystian Wojtal GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
205 Bartosz Guz Pogoń 1945 Staszów 1
206 Damian Detka Łysica Bodzentyn 1
207 Arkadiusz Foks Lubrzanka Kajetanów 1
208 Marcin Grunt AKS 1947 Busko Zdrój 1
209 Kamil Lipiec Alit Ożarów 1
210 Piotr Sorbian Alit Ożarów 1
211 Norbert Sinkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
212 Mateusz Kołodziejski Łysica Bodzentyn 1
213 Norbert Kula Pogoń 1945 Staszów 1
214 Kewin Pyza Klimontowianka Klimontów 1
215 Karol Krzyżyk Wierna Małogoszcz 1
216 Grzegorz Samburski Partyzant Radoszyce 1
217 Kacper Gadowski ŁKS Probudex Łagów 1
218 Michał Dziubek Korona II Kielce 1
219 Mateusz Bartosiak Korona II Kielce 1
220 Przemysław Morgaś Partyzant Radoszyce 1
221 Kamil Wijas Nida Pińczów 1
222 Bartłomiej Wijas Wierna Małogoszcz 1
223 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 1
224 Karol Bujak GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
225 Marcin Taler Łysica Bodzentyn 1
226 Mateusz Rejowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
227 Michał Krzak Nida Pińczów 1
228 Krystian Rzepa Pogoń 1945 Staszów 1
229 Dominik Lis Pogoń 1945 Staszów 1
230 Wachtang Arweladze Korona II Kielce 1
231 Łukasz Orzeł Hetman Włoszczowa 1
232 Arakdiusz Kosno Alit Ożarów 1
233 Szymon Bujak Wierna Małogoszcz 1