IV liga łódzka sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 32 82 26 4 2 81 17 64
2 Warta Sieradz 32 78 24 6 2 82 28 54
3 KS Kutno 32 65 20 5 7 72 39 33
4 Orkan Buczek 32 52 14 10 8 62 37 25
5 Omega Kleszczów 32 52 15 7 10 57 47 10
6 Zjednoczeni Stryków 32 50 15 5 12 44 36 8
7 LKS Kwiatkowice 32 48 13 9 10 47 45 2
8 Włókniarz Zelów 32 48 14 6 12 47 47 0
9 Ceramika Opoczno 32 47 14 5 13 36 44 -8
10 Ner Poddębice 32 40 11 7 14 53 62 -9
11 Warta Działoszyn 32 37 9 10 13 71 74 -3
12 Andrespolia Wiśniowa Góra 32 36 9 9 14 54 55 -1
13 Pogoń Zduńska Wola 32 36 10 6 16 45 54 -9
14 Boruta Zgierz 32 28 6 10 16 39 57 -18
15 Pelikan II Łowicz 32 21 6 3 23 41 109 -68
16 Stal Niewiadów 32 18 2 12 18 31 67 -36
17 Pilica Przedbórz 32 17 3 8 21 52 96 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 16 44 14 2 0 49 15 34
2 RKS Radomsko 16 43 14 1 1 49 5 44
3 KS Kutno 16 36 11 3 2 44 16 28
4 Włókniarz Zelów 16 31 9 4 3 27 19 8
5 LKS Kwiatkowice 16 27 8 3 5 32 26 6
6 Omega Kleszczów 16 25 7 4 5 31 24 7
7 Orkan Buczek 16 24 7 3 6 33 24 9
8 Zjednoczeni Stryków 16 23 7 2 7 18 18 0
9 Warta Działoszyn 16 23 6 5 5 43 30 13
10 Ceramika Opoczno 16 22 6 4 6 21 20 1
11 Boruta Zgierz 16 21 5 6 5 27 23 4
12 Ner Poddębice 16 20 5 5 6 26 24 2
13 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 18 5 3 8 30 29 1
14 Pogoń Zduńska Wola 16 17 4 5 7 17 19 -2
15 Pelikan II Łowicz 16 13 4 1 11 23 37 -14
16 Pilica Przedbórz 16 13 3 4 9 25 39 -14
17 Stal Niewiadów 16 12 2 6 8 19 32 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 16 39 12 3 1 32 12 20
2 Warta Sieradz 16 34 10 4 2 33 13 20
3 KS Kutno 16 29 9 2 5 28 23 5
4 Orkan Buczek 16 28 7 7 2 29 13 16
5 Omega Kleszczów 16 27 8 3 5 26 23 3
6 Zjednoczeni Stryków 16 27 8 3 5 26 18 8
7 Ceramika Opoczno 16 25 8 1 7 15 24 -9
8 LKS Kwiatkowice 16 21 5 6 5 15 19 -4
9 Ner Poddębice 16 20 6 2 8 27 38 -11
10 Pogoń Zduńska Wola 16 19 6 1 9 28 35 -7
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 18 4 6 6 24 26 -2
12 Włókniarz Zelów 16 17 5 2 9 20 28 -8
13 Warta Działoszyn 16 14 3 5 8 28 44 -16
14 Pelikan II Łowicz 16 8 2 2 12 18 72 -54
15 Boruta Zgierz 16 7 1 4 11 12 34 -22
16 Stal Niewiadów 16 6 0 6 10 12 35 -23
17 Pilica Przedbórz 16 4 0 4 12 27 57 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Zjednoczeni Stryków 5 3 10 4 9 3 10 6 4 5 5 14
Włókniarz Zelów 4 2 6 5 4 7 9 9 13 7 5 16
Warta Sieradz 8 4 11 3 11 6 10 4 20 5 22 5
Warta Działoszyn 9 10 10 8 11 11 12 17 11 10 16 15
Stal Niewiadów 3 3 4 6 5 16 5 12 4 18 10 12
RKS Radomsko 5 1 13 4 12 3 17 2 14 2 18 6
Pogoń Zduńska Wola 5 4 7 9 7 9 5 4 8 11 12 15
Pilica Przedbórz 9 4 9 6 7 21 9 17 9 21 9 19
Pelikan II Łowicz 5 13 2 14 8 18 6 17 4 18 10 18
Orkan Buczek 6 6 7 4 9 8 11 5 10 10 19 4
Omega Kleszczów 6 4 8 9 17 3 8 3 6 13 14 13
Ner Poddębice 5 10 8 10 6 8 12 10 12 12 6 11
LKS Kwiatkowice 5 5 5 5 9 6 4 7 12 15 10 7
KS Kutno 5 4 6 7 14 7 12 9 16 5 17 6
Ceramika Opoczno 4 6 1 5 6 6 8 3 9 7 9 16
Boruta Zgierz 5 5 4 11 5 7 3 15 13 6 8 12
Andrespolia Wiśniowa Góra 5 10 5 6 5 6 7 8 9 9 11 12
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Pelikan II Łowicz 32 4.69 1.28 3.41 71.88% 28.13%
2 Pilica Przedbórz 32 4.63 1.63 3 81.25% 18.75%
3 Warta Działoszyn 32 4.53 2.22 2.31 75% 25%
4 Ner Poddębice 32 3.59 1.66 1.94 65.63% 34.38%
5 KS Kutno 32 3.47 2.25 1.22 62.5% 37.5%
6 Warta Sieradz 32 3.44 2.56 0.88 62.5% 37.5%
7 Andrespolia Wiśniowa Góra 32 3.41 1.69 1.72 62.5% 37.5%
8 Omega Kleszczów 32 3.25 1.78 1.47 59.38% 40.63%
9 Pogoń Zduńska Wola 32 3.09 1.41 1.69 59.38% 40.63%
10 Orkan Buczek 32 3.09 1.94 1.16 56.25% 43.75%
11 Stal Niewiadów 32 3.06 0.97 2.09 53.13% 46.88%
12 RKS Radomsko 32 3.06 2.53 0.53 59.38% 40.63%
13 Boruta Zgierz 32 3 1.22 1.78 50% 50%
14 Włókniarz Zelów 32 2.94 1.47 1.47 56.25% 43.75%
15 LKS Kwiatkowice 32 2.88 1.47 1.41 50% 50%
16 Zjednoczeni Stryków 32 2.5 1.38 1.13 46.88% 53.13%
17 Ceramika Opoczno 32 2.5 1.13 1.38 40.63% 59.38%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Marcioch KS Kutno 25
2 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 21
3 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 20
4 Adam Patora Warta Sieradz 19
5 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 18
6 Dawid Przezak Warta Sieradz 16
7 Arkadiusz Porochnicki Warta Działoszyn 16
8 Paweł Baraniak RKS Radomsko 16
9 Daniel Potakowski Pilica Przedbórz 15
10 Piotr Burski Orkan Buczek 12
11 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 12
12 Igor Świątkiewicz Andrespolia Wiśniowa Góra 11
13 Przemysław Nawrocki Warta Sieradz 11
14 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 11
15 Igor Kania Ner Poddębice 11
16 Wiktor Majewski Pilica Przedbórz 10
17 Robert Tomesz Omega Kleszczów 10
18 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 9
19 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 8
20 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 8
21 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 8
22 Łukasz Gloc RKS Radomsko 8
23 Norbert Dregier Włókniarz Zelów 8
24 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 8
25 Rafał Mordon Pogoń Zduńska Wola 8
26 Adrian Kralkowski KS Kutno 8
27 Łukasz Serafinowicz Orkan Buczek 7
28 Łukasz Dynel KS Kutno 7
29 Oskar Korbela Warta Działoszyn 7
30 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 7
31 Jakub Owczarek Ner Poddębice 7
32 Mateusz Jaworski Warta Sieradz 7
33 Hubert Berłowski Orkan Buczek 7
34 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 7
35 Adrian Pluta RKS Radomsko 7
36 Jakub Bistuła Ner Poddębice 7
37 Rafał Nowak LKS Kwiatkowice 7
38 Jakub Szaniec Omega Kleszczów 6
39 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 6
40 Jardel Muniz Cruz Warta Działoszyn 6
41 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 6
42 Artur Kucharski Pilica Przedbórz 6
43 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 6
44 Bartosz Bujalski RKS Radomsko 6
45 Przemysław Szewczyk RKS Radomsko 6
46 Michał Fabiański Pelikan II Łowicz 6
47 Damian Kopa Andrespolia Wiśniowa Góra 6
48 Radosław Pęciak Pogoń Zduńska Wola 6
49 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 6
50 Łukasz Mitek Warta Sieradz 6
51 Grzegorz Kaleta Pogoń Zduńska Wola 5
52 Kamil Bartos KS Kutno 5
53 Adam Konieczny Pogoń Zduńska Wola 5
54 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 5
55 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 5
56 Marcin Kacela Warta Sieradz 5
57 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 5
58 Omar Tall RKS Radomsko 5
59 Filip Markowski Boruta Zgierz 4
60 Tomasz Różycki Andrespolia Wiśniowa Góra 4
61 Jakub Tazbir Pilica Przedbórz 4
62 Bartosz Narożnik Ner Poddębice 4
63 Michał Polit Stal Niewiadów 4
64 Eryk Padzik KS Kutno 4
65 Andrzej Dolot Orkan Buczek 4
66 Damian Ścibiorek Boruta Zgierz 4
67 Maciej Kowalczyk KS Kutno 4
68 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 4
69 Dawid Stańdo Ceramika Opoczno 4
70 Michał Pawelec Włókniarz Zelów 4
71 Kacper Rześny Pelikan II Łowicz 4
72 Mariusz Zasada Ner Poddębice 4
73 Patryk Kaczmarek Pogoń Zduńska Wola 3
74 Łukasz Wiśniewski Boruta Zgierz 3
75 Adrian Kudryś Warta Działoszyn 3
76 Damian Zawieja Warta Działoszyn 3
77 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 3
78 Michał Lewandowski Orkan Buczek 3
79 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
80 Adrian Musialik Pelikan II Łowicz 3
81 Krystian Rutkowski Pelikan II Łowicz 3
82 Szymon Ziółkowski Zjednoczeni Stryków 3
83 Jakub Dregier Włókniarz Zelów 3
84 Klepczyński Adrian RKS Radomsko 3
85 Łukasz Kubiak Pogoń Zduńska Wola 3
86 Kamil Wielgus KS Kutno 3
87 Mariusz Woźniak LKS Kwiatkowice 3
88 Cyprian Lewandowski Ner Poddębice 3
89 Marek Jończyk Pilica Przedbórz 3
90 Marcin Kuliberda Omega Kleszczów 3
91 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 3
92 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 3
93 Bartłomiej Gambka Ceramika Opoczno 3
94 Marcin Rakowski Pilica Przedbórz 3
95 Maciej Balik Pelikan II Łowicz 3
96 Marcin Pękała LKS Kwiatkowice 3
97 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 3
98 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 3
99 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 3
100 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 3
101 Łukasz Rakowski LKS Kwiatkowice 3
102 Bartosz Turniak RKS Radomsko 3
103 Przemysław Kornacki Pilica Przedbórz 3
104 Dawid Poddębniak Ceramika Opoczno 3
105 Bartłomiej Saternus Omega Kleszczów 3
106 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 3
107 Świdrowski Tomasz Pelikan II Łowicz 3
108 Tomasz Dąbrowski Pelikan II Łowicz 3
109 Lewandowski Michał Orkan Buczek 3
110 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 2
111 Piotr Gawlik KS Kutno 2
112 Patryk Niciak Orkan Buczek 2
113 Krystian Kolasa RKS Radomsko 2
114 Sebastian Maszkakow Ner Poddębice 2
115 Krystian Bożyk Stal Niewiadów 2
116 Marcin Kotynia Stal Niewiadów 2
117 Łukasz Grzybek Ceramika Opoczno 2
118 Damian Pawlak Warta Sieradz 2
119 Witold Kubiak Pogoń Zduńska Wola 2
120 Kamil Stegliński LKS Kwiatkowice 2
121 Mateusz Boras Warta Działoszyn 2
122 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 2
123 Piotr Gulej Stal Niewiadów 2
124 Kuba Jóźwiak Pelikan II Łowicz 2
125 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 2
126 Damian Knera Boruta Zgierz 2
127 Kamil Karlikowski Boruta Zgierz 2
128 Bartłomiej Madej Pilica Przedbórz 2
129 Łukasz Marciniak Ner Poddębice 2
130 Tomasz Majsak Włókniarz Zelów 2
131 Michał Cichacki KS Kutno 2
132 Oleksij Naidyshak Pilica Przedbórz 2
133 Patryk Zielonka Stal Niewiadów 2
134 Krystian Pałczyński Omega Kleszczów 2
135 Arkadiusz Kochanek Ner Poddębice 2
136 Kamil Nowicki Pelikan II Łowicz 2
137 Jan Kowalski Boruta Zgierz 2
138 Damian Siewiera Orkan Buczek 2
139 Maciej Kwaśniak Stal Niewiadów 2
140 Maciej Witczak Ceramika Opoczno 2
141 Gracjan Sobczak KS Kutno 2
142 Adrian Jura RKS Radomsko 2
143 Wojciech Kawula Andrespolia Wiśniowa Góra 2
144 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 2
145 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
146 Rafał Serwaciński Zjednoczeni Stryków 2
147 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 2
148 Grzegorz Sośniak Warta Działoszyn 2
149 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 2
150 Bartosz Kaczor KS Kutno 2
151 Beniamin Tonn Ner Poddębice 2
152 Grzegorz Brochocki KS Kutno 2
153 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 2
154 Wroński Mateusz Orkan Buczek 2
155 Kamil Kobryń KS Kutno 2
156 Tomasz Niżnikowski Andrespolia Wiśniowa Góra 2
157 Sebastian Balcerek Zjednoczeni Stryków 2
158 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 1
159 Dymitr Pietrow KS Kutno 1
160 Bartłomiej Wiktorowicz Ceramika Opoczno 1
161 Jakub Dąbrowski Ceramika Opoczno 1
162 Maciej Majerowicz Ner Poddębice 1
163 Damian Prusek Ceramika Opoczno 1
164 Filip Jaszczak Pogoń Zduńska Wola 1
165 Paweł Bartoszek Warta Działoszyn 1
166 Bartłomiej Chyliński Omega Kleszczów 1
167 Jan Nadolski Zjednoczeni Stryków 1
168 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
169 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
170 Mariusz Przybylski RKS Radomsko 1
171 Łukasz Mucha Stal Niewiadów 1
172 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 1
173 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
174 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
175 Kamil Staniewski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
176 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
177 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
178 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
179 Maciej Wasilewski Stal Niewiadów 1
180 Artur Wolny Pogoń Zduńska Wola 1
181 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
182 Maciej Dudkiewicz Pelikan II Łowicz 1
183 Szymon Lesiakowski Omega Kleszczów 1
184 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
185 Oktawian Maliszewski Pogoń Zduńska Wola 1
186 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 1
187 Patryk Miarka KS Kutno 1
188 Mariusz Zawodziński Warta Sieradz 1
189 Dawid Lizińczyk Pilica Przedbórz 1
190 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 1
191 Mateusz Koziróg Andrespolia Wiśniowa Góra 1
192 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 1
193 Mateusz Piesik Włókniarz Zelów 1
194 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 1
195 Marek Brych Pilica Przedbórz 1
196 Jakub Szulc Warta Sieradz 1
197 Marcin Szóstakiewicz Omega Kleszczów 1
198 Przemysław Sosnowski LKS Kwiatkowice 1
199 Przemysław Szubert Stal Niewiadów 1
200 Kacper Michnicki RKS Radomsko 1
201 Marcin Lewacki RKS Radomsko 1
202 Bartosz Snopczyński Ceramika Opoczno 1
203 Mariusz Solecki Ner Poddębice 1
204 Jacek Majda Włókniarz Zelów 1
205 Dawid Kończak LKS Kwiatkowice 1
206 Damian Puchalski Orkan Buczek 1
207 Mateusz Wroński Orkan Buczek 1
208 Wojciech Banaszczyk Boruta Zgierz 1
209 Michał Sumiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
210 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 1
211 Adam Saktura RKS Radomsko 1
212 Dawid Stolarczyk Warta Działoszyn 1
213 Krzysztof Ruszkiewicz Pilica Przedbórz 1
214 Piotr Bartłoszewski Warta Sieradz 1
215 Szymon Serafin Omega Kleszczów 1
216 Michał Konecki Omega Kleszczów 1
217 Dawid Janowski Pilica Przedbórz 1
218 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 1
219 Artur Dunajski Stal Niewiadów 1
220 Mikołaj Zwoliński Ner Poddębice 1
221 Dominik Dębowski KS Kutno 1
222 Hubert Matyjas Pelikan II Łowicz 1
223 Dorian Skwara KS Kutno 1
224 Witold Grzywiński Omega Kleszczów 1
225 Dominik Joachimiak Andrespolia Wiśniowa Góra 1
226 Robert Badowski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
227 Maciej Konewka Zjednoczeni Stryków 1
228 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 1
229 Dawid Tomczyk Orkan Buczek 1
230 Mateusz Witkowski Boruta Zgierz 1
231 Albert Kalinowski Ceramika Opoczno 1
232 Aleksander Michalski Orkan Buczek 1
233 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 1
234 Łukasz Szmidt LKS Kwiatkowice 1
235 Nataniel Balcerzyk RKS Radomsko 1
236 Łukasz Ocimek Warta Działoszyn 1
237 Maciej Krysiak Warta Działoszyn 1
238 Kacper Leszczyński Pogoń Zduńska Wola 1

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 2
2 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 1
3 Cyprian Lewandowski Ner Poddębice 1
4 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 1
5 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
6 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
7 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 1
8 Dawid Stolarczyk Warta Działoszyn 1
9 Bartosz Wrzosek Stal Niewiadów 1
10 Rafał Radziejewski Pilica Przedbórz 1
11 Bartłomiej Pałyga Warta Działoszyn 1