IV liga lubuska sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 30 76 24 4 2 69 23 46
2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 59 18 5 7 81 41 40
3 Ilanka Rzepin 30 53 16 5 9 69 56 13
4 Lubuszanin Drezdenko 30 48 14 6 10 59 47 12
5 TS Przylep (Zielona Góra) 30 46 11 13 6 58 48 10
6 Czarni Witnica 30 46 11 13 6 48 38 10
7 Dąb Sława-Przybyszów 30 45 13 6 11 65 53 12
8 Syrena Zbąszynek 30 45 13 6 11 55 51 4
9 Korona Kożuchów 30 40 10 10 10 35 38 -3
10 Pogoń Świebodzin 30 36 11 3 16 52 60 -8
11 Arka Nowa Sól 30 35 8 11 11 41 46 -5
12 Sprotavia Szprotawa 30 35 8 11 11 30 37 -7
13 Spójnia Ośno Lubuskie 30 34 10 4 16 40 52 -12
14 Odra Bytom Odrzański 30 32 9 5 16 52 83 -31
15 Budowlani Lubsko 30 23 6 5 19 33 67 -34
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 12 3 3 24 23 70 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 15 38 12 2 1 30 8 22
2 Dąb Sława-Przybyszów 15 31 9 4 2 44 21 23
3 Czarni Witnica 15 30 8 6 1 28 14 14
4 Spójnia Ośno Lubuskie 15 29 9 2 4 27 19 8
5 Pogoń Świebodzin 15 28 9 1 5 33 24 9
6 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 27 8 3 4 39 20 19
7 Ilanka Rzepin 15 27 8 3 4 33 29 4
8 TS Przylep (Zielona Góra) 15 26 7 5 3 36 26 10
9 Lubuszanin Drezdenko 15 25 7 4 4 31 18 13
10 Korona Kożuchów 15 25 7 4 4 16 12 4
11 Arka Nowa Sól 15 22 6 4 5 26 25 1
12 Odra Bytom Odrzański 15 22 6 4 5 33 41 -8
13 Syrena Zbąszynek 15 21 6 3 6 30 29 1
14 Budowlani Lubsko 15 17 5 2 8 16 27 -11
15 Sprotavia Szprotawa 15 10 1 7 7 9 23 -14
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 7 2 1 12 11 32 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 15 38 12 2 1 39 15 24
2 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 32 10 2 3 42 21 21
3 Ilanka Rzepin 15 26 8 2 5 36 27 9
4 Sprotavia Szprotawa 15 25 7 4 4 21 14 7
5 Syrena Zbąszynek 15 24 7 3 5 25 22 3
6 Lubuszanin Drezdenko 15 23 7 2 6 28 29 -1
7 TS Przylep (Zielona Góra) 15 20 4 8 3 22 22 0
8 Czarni Witnica 15 16 3 7 5 20 24 -4
9 Korona Kożuchów 15 15 3 6 6 19 26 -7
10 Dąb Sława-Przybyszów 15 14 4 2 9 21 32 -11
11 Arka Nowa Sól 15 13 2 7 6 15 21 -6
12 Odra Bytom Odrzański 15 10 3 1 11 19 42 -23
13 Pogoń Świebodzin 15 8 2 2 11 19 36 -17
14 Budowlani Lubsko 15 6 1 3 11 17 40 -23
15 Spójnia Ośno Lubuskie 15 5 1 2 12 13 33 -20
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 5 1 2 12 12 38 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Syrena Zbąszynek

Gospodarze Wynik Goście Data
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Czarni Witnica 9 października 2021
Syrena Zbąszynek 3 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie 14 sierpnia 2021
Syrena Zbąszynek 5 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 19 czerwca 2021
Czarni Witnica 2 - 5 Syrena Zbąszynek 13 marca 2021
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 1 Syrena Zbąszynek 23 sierpnia 2020
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica 1 sierpnia 2020
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 14 września 2019
Syrena Zbąszynek 4 - 0 Czarni Witnica 15 czerwca 2019
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 27 kwietnia 2019
Czarni Witnica 1 - 3 Syrena Zbąszynek 10 listopada 2018
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 1 Syrena Zbąszynek 15 września 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica 16 czerwca 2018
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 4 Syrena Zbąszynek 14 kwietnia 2018
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek 11 listopada 2017
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 9 września 2017
Syrena Zbąszynek 5 - 2 Czarni Witnica 3 maja 2017
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 8 kwietnia 2017
Czarni Witnica 0 - 1 Syrena Zbąszynek 17 września 2016
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Syrena Zbąszynek 24 sierpnia 2016
Czarni Witnica 1 - 0 Syrena Zbąszynek 7 maja 2016
Syrena Zbąszynek 4 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 30 kwietnia 2016
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica 10 października 2015
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Syrena Zbąszynek 3 października 2015
Syrena Zbąszynek 1 - 3 Czarni Witnica 21 czerwca 2014
Syrena Zbąszynek 0 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie 17 maja 2014
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek 9 listopada 2013
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 0 Syrena Zbąszynek 28 września 2013

IV liga lubuska sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Cierech Tęcza Krosno Odrzańskie 23
2 Mateusz Hałambiec Tęcza Krosno Odrzańskie 20
3 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 19
4 Adrian Kręc Dąb Sława-Przybyszów 16
5 Paweł Posmyk Lubuszanin Drezdenko 16
6 Marcin Piec Tęcza Krosno Odrzańskie 15
7 Mateusz Stefanowicz Ilanka Rzepin 15
8 Maciej Konsewicz Odra Bytom Odrzański 14
9 Kamil Kruszyński Dąb Sława-Przybyszów 13
10 Janusz Obuchanicz Pogoń Świebodzin 12
11 Wojciech Wypusz Lubuszanin Drezdenko 11
12 Bartosz Olejniczak Sprotavia Szprotawa 11
13 Dariusz Nazar Arka Nowa Sól 10
14 Artem Yakovenko Czarni Witnica 10
15 Jacek Głowaczewski Lubuszanin Drezdenko 10
16 Szymon Król TS Przylep (Zielona Góra) 9
17 Mateusz Dura Spójnia Ośno Lubuskie 9
18 Kacper Koppenhagen Dąb Sława-Przybyszów 9
19 Tomasz Wróbel Odra Bytom Odrzański 9
20 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 9
21 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 9
22 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 9
23 Krzysztof Marczak TS Przylep (Zielona Góra) 9
24 Gracjan Lewicki Arka Nowa Sól 8
25 Adrian Topolski Pogoń Świebodzin 8
26 Dawid Szczeciński Spójnia Ośno Lubuskie 8
27 Mateusz Sadłowski Czarni Witnica 8
28 Dawid Chanas Ilanka Rzepin 8
29 Karol Łyczko TS Przylep (Zielona Góra) 8
30 Kalu Uche Sprotavia Szprotawa 7
31 Piotr Bimek Syrena Zbąszynek 7
32 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 7
33 Dawid Walczak Budowlani Lubsko 7
34 Marcin Szymański Pogoń Świebodzin 7
35 Patryk Kłopot TS Przylep (Zielona Góra) 7
36 Bartosz Skiba Dąb Sława-Przybyszów 7
37 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 7
38 Błażej Strugaru Korona Kożuchów 7
39 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 7
40 Michał Świercz Warta Gorzów Wielkopolski 6
41 Tymoteusz Dynowski Budowlani Lubsko 6
42 Szymon Ajryś Arka Nowa Sól 6
43 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 6
44 Radosław Nolka Syrena Zbąszynek 6
45 Jakub Ryżyk Lubuszanin Drezdenko 5
46 Jan Romaszko Arka Nowa Sól 5
47 Piotr Majerczyk Warta Gorzów Wielkopolski 5
48 Adrian Nowak Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5
49 Oskar Mencel Syrena Zbąszynek 5
50 Amadeusz Żak Korona Kożuchów 5
51 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 5
52 Michał Piśko Czarni Witnica 5
53 Wojciech Popielecki TS Przylep (Zielona Góra) 5
54 Mikołaj Kawecki Ilanka Rzepin 5
55 Dawid Cieśla Korona Kożuchów 5
56 Piotr Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 5
57 Rafał Timoszyk Warta Gorzów Wielkopolski 5
58 Maciej Kolasa Warta Gorzów Wielkopolski 5
59 Piotr Przywitowski Czarni Witnica 5
60 Artyom Yakovenko Czarni Witnica 5
61 Łukasz Kopeć Warta Gorzów Wielkopolski 4
62 Kamil Adamów Tęcza Krosno Odrzańskie 4
63 Kacper Czyżak Czarni Witnica 4
64 Jakub Czerniawski TS Przylep (Zielona Góra) 4
65 Hubert Kijak Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4
66 Łukasz Lewandowski Odra Bytom Odrzański 4
67 Mykyta Loboda Odra Bytom Odrzański 4
68 Grzegorz Dynarski Pogoń Świebodzin 4
69 Dominik Skrzyński TS Przylep (Zielona Góra) 4
70 Damian Koppenhagen Syrena Zbąszynek 4
71 Patryk Pawłowski Dąb Sława-Przybyszów 4
72 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 4
73 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 4
74 Mikołaj Ulanicki Dąb Sława-Przybyszów 4
75 Jakub Rosołowicz Warta Gorzów Wielkopolski 4
76 Damian Jodłowiec Dąb Sława-Przybyszów 3
77 Mariusz Ekiert Sprotavia Szprotawa 3
78 Marcin Janik Korona Kożuchów 3
79 Oleh Bondaruk Warta Gorzów Wielkopolski 3
80 Marek Buszczak Spójnia Ośno Lubuskie 3
81 Krzysztof Wojtyś Syrena Zbąszynek 3
82 Sebastian Żukowski TS Przylep (Zielona Góra) 3
83 Marceli Borowiecki Odra Bytom Odrzański 3
84 Eduard Hriha Czarni Witnica 3
85 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 3
86 Mateusz Buganik Korona Kożuchów 3
87 Łukasz Żeliszewski Warta Gorzów Wielkopolski 3
88 Radosław Rakociński Tęcza Krosno Odrzańskie 3
89 Vitali Patuliak Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3
90 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 3
91 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 3
92 Kacper Lewicki Budowlani Lubsko 3
93 Elbasan Woźniakiewicz Spójnia Ośno Lubuskie 3
94 Kamil Skrobania Budowlani Lubsko 3
95 Paweł Mokrzycki Warta Gorzów Wielkopolski 3
96 Andrzej Dorniak Korona Kożuchów 3
97 Mateusz Nowaczewski Ilanka Rzepin 3
98 Bartłomiej Szamotulski Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3
99 Michał Masztalerz Spójnia Ośno Lubuskie 2
100 Kacper Oberc Dąb Sława-Przybyszów 2
101 Hubert Suplicki Dąb Sława-Przybyszów 2
102 Maciej Żukowski TS Przylep (Zielona Góra) 2
103 Paweł Dzikowicz TS Przylep (Zielona Góra) 2
104 Karol Koszelowski Korona Kożuchów 2
105 Moroz Daniel Lubuszanin Drezdenko 2
106 Michał Pakuła Syrena Zbąszynek 2
107 Bartosz Kubaś Syrena Zbąszynek 2
108 Mikołaj Krzyżanowski Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2
109 Łukasz Cygan Korona Kożuchów 2
110 Dawid Kucharski Lubuszanin Drezdenko 2
111 Maciej Kononowicz TS Przylep (Zielona Góra) 2
112 Marcin Iwan Syrena Zbąszynek 2
113 Jakub Dębiczak Arka Nowa Sól 2
114 Michał Sucharek Sprotavia Szprotawa 2
115 Wiktor Skrzypczak Czarni Witnica 2
116 Filip Wiśniewski Lubuszanin Drezdenko 2
117 Adrian Gołdyn Warta Gorzów Wielkopolski 2
118 Bartosz Woźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 2
119 Kamil Juszkiewicz Korona Kożuchów 2
120 Yavhenii Mololkin Pogoń Świebodzin 2
121 Łukasz Gawron Sprotavia Szprotawa 2
122 Krzysztof Wojtyś Syrena Zbąszynek 2
123 Paweł Janik Spójnia Ośno Lubuskie 2
124 Kacper Nowicki Sprotavia Szprotawa 2
125 Enjo Masahiro Lubuszanin Drezdenko 2
126 Michał Bondarenko Budowlani Lubsko 2
127 Maciej Ossowski Ilanka Rzepin 2
128 Mateusz Gorgiel Lubuszanin Drezdenko 2
129 Paweł Niewiadomski Budowlani Lubsko 2
130 Krzysztof Stojanowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
131 Sebastian Ciuksza Lubuszanin Drezdenko 2
132 Tomasz Urbański Tęcza Krosno Odrzańskie 2
133 Dmytro Boiko Spójnia Ośno Lubuskie 2
134 Andrzej Kołodziej Arka Nowa Sól 2
135 Michał Kramski Pogoń Świebodzin 2
136 Paweł Sidorowicz Ilanka Rzepin 2
137 Daniel Kiselov Pogoń Świebodzin 2
138 Damian Kostrzewa Odra Bytom Odrzański 2
139 Mariusz Kina Lubuszanin Drezdenko 2
140 Przemysław Bitner TS Przylep (Zielona Góra) 2
141 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 2
142 Kamil Markiewicz Tęcza Krosno Odrzańskie 2
143 Bartłomiej Hajdasz Czarni Witnica 2
144 Mateusz Leśniewski Arka Nowa Sól 2
145 Sebastian Stankiewicz Sprotavia Szprotawa 1
146 Daniel Mrozek Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
147 Remigiusz Brzytwa Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
148 Damian Bereźnicki Budowlani Lubsko 1
149 Mariusz Zubowicz Budowlani Lubsko 1
150 Tomasz Franczak Czarni Witnica 1
151 Tomasz Gawlik Odra Bytom Odrzański 1
152 Filip Krawczyk Spójnia Ośno Lubuskie 1
153 Michał Adamowski Korona Kożuchów 1
154 Piotr Michałek Spójnia Ośno Lubuskie 1
155 Kacper Konsewicz Odra Bytom Odrzański 1
156 Przemysław Maciąg Tęcza Krosno Odrzańskie 1
157 Bartłomiej Szymczak Budowlani Lubsko 1
158 Mateusz Kubiak Arka Nowa Sól 1
159 Przemysław Sztopel Korona Kożuchów 1
160 Stanisław Słobodzian Budowlani Lubsko 1
161 Jacek Urbaniak Czarni Witnica 1
162 Mateusz Sobański Warta Gorzów Wielkopolski 1
163 Michał Szymański Dąb Sława-Przybyszów 1
164 Mykhalio Kolesnyk Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
165 Maciej Brzeźniak Sprotavia Szprotawa 1
166 Mateusz Jurkiewicz TS Przylep (Zielona Góra) 1
167 Piotr Nitka Arka Nowa Sól 1
168 Jakub Borysiewicz Budowlani Lubsko 1
169 Robert Ściłba Budowlani Lubsko 1
170 Patryk Łuś Czarni Witnica 1
171 Adrian Weryszko Sprotavia Szprotawa 1
172 Szymon Płatek Dąb Sława-Przybyszów 1
173 Simon Rytwiński Arka Nowa Sól 1
174 Adam Popkowski Ilanka Rzepin 1
175 Szymon Wojtkowiak Odra Bytom Odrzański 1
176 Hehem Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 1
177 Łukasz Broda Lubuszanin Drezdenko 1
178 Mateusz Skowron Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
179 Artem Voitsekovski Budowlani Lubsko 1
180 Manuel Kowalski Budowlani Lubsko 1
181 Konrad Cichosz Warta Gorzów Wielkopolski 1
182 Damian Janecki Pogoń Świebodzin 1
183 Arsenii Yanachenko Pogoń Świebodzin 1
184 Patryk Szcześniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
185 Łukasz Sobczak Pogoń Świebodzin 1
186 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 1
187 Łukasz Krawczyk Dąb Sława-Przybyszów 1
188 Dawid Królski Budowlani Lubsko 1
189 Paweł Ratajczyk Syrena Zbąszynek 1
190 Jakub Nidecki Warta Gorzów Wielkopolski 1
191 Mateusz Bartczak TS Przylep (Zielona Góra) 1
192 Bartosz Sitarz Arka Nowa Sól 1
193 Andrii Danyliuk Dąb Sława-Przybyszów 1
194 Eryk Ksej Syrena Zbąszynek 1
195 Michał Czarnowski Tęcza Krosno Odrzańskie 1
196 Mateusz Reus Arka Nowa Sól 1
197 Piotr Graczyk Arka Nowa Sól 1
198 Karol Haraś Sprotavia Szprotawa 1
199 Patryk Druchliński Tęcza Krosno Odrzańskie 1
200 Patryk Podwyszyński Pogoń Świebodzin 1
201 Paweł Wieczorek Dąb Sława-Przybyszów 1
202 Paweł Druchliński Tęcza Krosno Odrzańskie 1
203 Patryk Poprawski Budowlani Lubsko 1
204 Paweł Iskra Korona Kożuchów 1
205 Michał Zakryszko Czarni Witnica 1
206 Nazar Savytskyy Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
207 Patryk Kozłowski Odra Bytom Odrzański 1
208 Jakub Adamkiewicz Syrena Zbąszynek 1