IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 30 81 27 0 3 126 26 100
2 Dalin Myślenice 30 65 20 5 5 84 28 56
3 Unia Oświęcim 30 61 18 7 5 65 32 33
4 Wiślanka Grabie 30 57 17 6 7 67 42 25
5 Górnik Wieliczka 30 56 18 2 10 72 46 26
6 Pcimianka Pcim 30 50 15 5 10 64 42 22
7 Orzeł Ryczów 30 49 14 7 9 60 41 19
8 Jutrzenka Giebułtów 30 48 14 6 10 65 41 24
9 Beskid Andrychów 30 37 10 7 13 50 62 -12
10 Clepardia Kraków 30 35 9 8 13 47 54 -7
11 KS Olkusz 30 33 9 6 15 45 63 -18
12 Orzeł Piaski Wielkie 30 33 9 6 15 51 71 -20
13 TS Węgrzce 30 31 9 4 17 56 71 -15
14 Iskra Klecza Dolna 30 23 6 5 19 34 68 -34
15 Michałowianka Michałowice 30 18 5 3 22 29 73 -44
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 30 4 1 1 28 18 173 -155
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 15 42 14 0 1 68 16 52
2 Wiślanka Grabie 15 35 11 2 2 42 18 24
3 Górnik Wieliczka 15 33 11 0 4 40 20 20
4 Dalin Myślenice 15 31 9 4 2 37 11 26
5 Jutrzenka Giebułtów 15 30 9 3 3 39 17 22
6 Unia Oświęcim 15 28 8 4 3 28 17 11
7 Pcimianka Pcim 15 24 7 3 5 29 21 8
8 Orzeł Ryczów 15 20 6 2 7 29 22 7
9 KS Olkusz 15 20 6 2 7 25 34 -9
10 Clepardia Kraków 15 18 4 6 5 25 23 2
11 Beskid Andrychów 15 17 5 2 8 24 36 -12
12 TS Węgrzce 15 16 5 1 9 24 34 -10
13 Orzeł Piaski Wielkie 15 12 3 3 9 23 36 -13
14 Michałowianka Michałowice 15 11 3 2 10 17 33 -16
15 Iskra Klecza Dolna 15 7 1 4 10 15 37 -22
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 4 1 1 13 15 78 -63
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 15 39 13 0 2 58 10 48
2 Dalin Myślenice 15 34 11 1 3 47 17 30
3 Unia Oświęcim 15 33 10 3 2 37 15 22
4 Orzeł Ryczów 15 29 8 5 2 31 19 12
5 Pcimianka Pcim 15 26 8 2 5 35 21 14
6 Górnik Wieliczka 15 23 7 2 6 32 26 6
7 Wiślanka Grabie 15 22 6 4 5 25 24 1
8 Orzeł Piaski Wielkie 15 21 6 3 6 28 35 -7
9 Beskid Andrychów 15 20 5 5 5 26 26 0
10 Jutrzenka Giebułtów 15 18 5 3 7 26 24 2
11 Clepardia Kraków 15 17 5 2 8 22 31 -9
12 Iskra Klecza Dolna 15 16 5 1 9 19 31 -12
13 TS Węgrzce 15 15 4 3 8 32 37 -5
14 KS Olkusz 15 13 3 4 8 20 29 -9
15 Michałowianka Michałowice 15 7 2 1 12 12 40 -28
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 0 0 0 15 3 95 -92
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jutrzenka Giebułtów

Gospodarze Wynik Goście Data
Wiślanka Grabie 5 - 1 Jutrzenka Giebułtów 9 czerwca 2018
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 Michałowianka Michałowice 2 czerwca 2018
Unia Oświęcim 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 31 maja 2018
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Orzeł Ryczów 26 maja 2018
Pcimianka Pcim 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 20 maja 2018
Jutrzenka Giebułtów 12 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 maja 2018
Jutrzenka Giebułtów 3 - 1 KS Olkusz 9 maja 2018
TS Węgrzce 1 - 4 Jutrzenka Giebułtów 5 maja 2018
Jutrzenka Giebułtów 2 - 1 Beskid Andrychów 1 maja 2018
Clepardia Kraków 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 28 kwietnia 2018
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Orzeł Piaski Wielkie 21 kwietnia 2018
Iskra Klecza Dolna 1 - 5 Jutrzenka Giebułtów 18 kwietnia 2018
Dalin Myślenice 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów 14 kwietnia 2018
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Górnik Wieliczka 7 kwietnia 2018
Hutnik Kraków 4 - 2 Jutrzenka Giebułtów 31 marca 2018
Jutrzenka Giebułtów 0 - 2 Wiślanka Grabie 11 listopada 2017
Michałowianka Michałowice 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów 4 listopada 2017
Jutrzenka Giebułtów 0 - 3 Unia Oświęcim 28 października 2017
Orzeł Ryczów 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów 22 października 2017
Jutrzenka Giebułtów 1 - 2 Pcimianka Pcim 14 października 2017
Beskid Andrychów 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 11 października 2017
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 - 5 Jutrzenka Giebułtów 8 października 2017
Jutrzenka Giebułtów 4 - 1 TS Węgrzce 30 września 2017
Jutrzenka Giebułtów 2 - 1 Clepardia Kraków 16 września 2017
KS Olkusz 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów 13 września 2017
Orzeł Piaski Wielkie 0 - 5 Jutrzenka Giebułtów 9 września 2017
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Dalin Myślenice 2 września 2017
Górnik Wieliczka 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 26 sierpnia 2017
Jutrzenka Giebułtów 4 - 1 Hutnik Kraków 19 sierpnia 2017
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 Iskra Klecza Dolna 12 sierpnia 2017

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 26
2 Klemens Drobniak Orzeł Ryczów 20
3 Kamil Sobala Hutnik Kraków 18
4 Krzysztof Kozieł Orzeł Piaski Wielkie 17
5 Przemysław Dudzic Unia Oświęcim 17
6 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 15
7 Dawid Witko TS Węgrzce 14
8 Dawid Kałat Dalin Myślenice 13
9 Jakub Górecki Dalin Myślenice 13
10 Bartosz Praciak Unia Oświęcim 13
11 Konrad Spurna KS Olkusz 13
12 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 12
13 Mariusz Panek TS Węgrzce 12
14 Hubert Pachowicz Hutnik Kraków 12
15 Adrian Sadowski Górnik Wieliczka 12
16 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 12
17 Mateusz Kotwica Hutnik Kraków 11
18 Kamil Jeleń Górnik Wieliczka 10
19 Tomasz Kawa Jutrzenka Giebułtów 10
20 Michał Górecki Dalin Myślenice 9
21 Michał Wojtan Dalin Myślenice 9
22 Maciej Stróżak Beskid Andrychów 9
23 Patryk Michniak Jutrzenka Giebułtów 9
24 Szymon Kiwacki Wiślanka Grabie 9
25 Mateusz Kubiak TS Węgrzce 9
26 Paweł Michalski Clepardia Kraków 9
27 Łukasz Nowak Wiślanka Grabie 9
28 Paweł Wojdała Jutrzenka Giebułtów 9
29 Mateusz Wołowski Górnik Wieliczka 8
30 Dariusz Gawęcki Hutnik Kraków 8
31 Jakub Pułka Wiślanka Grabie 8
32 Rafał Kmak Wiślanka Grabie 7
33 Waldemar Luberda Pcimianka Pcim 7
34 Tomasz Ciećko Pcimianka Pcim 7
35 Filip Sroka Dalin Myślenice 7
36 Jakub Downar-Zapolski Górnik Wieliczka 7
37 Michał Matejko Orzeł Ryczów 7
38 Łukasz Furga Wiślanka Grabie 7
39 Dariusz Gawęcki Hutnik Kraków 7
40 Andrzej Kawa Clepardia Kraków 6
41 Dariusz Sosnowski Orzeł Piaski Wielkie 6
42 Tomasz Szczytyński Orzeł Piaski Wielkie 6
43 Patryk Lichota Unia Oświęcim 6
44 Damian Stąpała Michałowianka Michałowice 6
45 Krzysztof Wojniak Clepardia Kraków 6
46 Mateusz Mrożek KS Olkusz 6
47 Miłosz Węglarz Beskid Andrychów 5
48 Wojciech Stuglik Beskid Andrychów 5
49 Mateusz Stec Jutrzenka Giebułtów 5
50 Adrian Ostrowski Iskra Klecza Dolna 5
51 Ousseynou Fall Orzeł Ryczów 5
52 Łukasz Pazurkiewicz Górnik Wieliczka 5
53 Mateusz Kawula Dalin Myślenice 5
54 Mateusz Król Hutnik Kraków 5
55 Tomasz Grzegórzko Sosnowianka Stanisław Dolny 5
56 Marcin Robak Wiślanka Grabie 4
57 Krzysztof Skrzypiec Unia Oświęcim 4
58 Bartosz Ryszka Unia Oświęcim 4
59 Michał Zdziński TS Węgrzce 4
60 Tomasz Moskała Beskid Andrychów 4
61 Patryk Koim Beskid Andrychów 4
62 Adrian Pater Orzeł Ryczów 4
63 Marcin Piątek Górnik Wieliczka 4
64 Błażej Radwanek Hutnik Kraków 4
65 Piotr Włosiak Orzeł Ryczów 4
66 Szymon Pietrzyk Pcimianka Pcim 4
67 Patryk Warylak Wiślanka Grabie 4
68 Adam Barcik Iskra Klecza Dolna 4
69 Piotr Madejski Michałowianka Michałowice 4
70 Paweł Czajka Wiślanka Grabie 3
71 Jakub Smagło Orzeł Ryczów 3
72 Oliwier Górecki Dalin Myślenice 3
73 Konrad Łucarz TS Węgrzce 3
74 Łukasz Próchno Clepardia Kraków 3
75 Mykhailo Sabliash Iskra Klecza Dolna 3
76 Jan Kret Orzeł Piaski Wielkie 3
77 Filip Kasiński Beskid Andrychów 3
78 Radosław Kuligowski Wiślanka Grabie 3
79 Jan Czapla Pcimianka Pcim 3
80 Grzegorz Pater Orzeł Ryczów 3
81 Andrzej Biel Dalin Myślenice 3
82 Mariusz Łyduch Wiślanka Grabie 3
83 Michał Śliwa Beskid Andrychów 3
84 Dawid Smolarczyk KS Olkusz 3
85 Piotr Gołdowski Orzeł Ryczów 3
86 Piotr Bąk Clepardia Kraków 3
87 Rafał Kościelniak Dalin Myślenice 3
88 Robert Ślęczka Górnik Wieliczka 3
89 Tomasz Stelmach Dalin Myślenice 3
90 Dawid Tumiłowicz KS Olkusz 3
91 Mateusz Wilk Michałowianka Michałowice 3
92 Karol Banaś Jutrzenka Giebułtów 2
93 Bartosz Poniedziałek Górnik Wieliczka 2
94 Szymon Szydłowski Sosnowianka Stanisław Dolny 2
95 Rafał Strojek Orzeł Piaski Wielkie 2
96 Szymon Barczyk KS Olkusz 2
97 Mateusz Wilk Górnik Wieliczka 2
98 Tomasz Pakosz Iskra Klecza Dolna 2
99 Jakub Wcisło TS Węgrzce 2
100 Patryk Kiczyński KS Olkusz 2
101 Henry Uwakwe Orzeł Piaski Wielkie 2
102 Jakub Kowalczyk TS Węgrzce 2
103 Maciej Zębala Orzeł Ryczów 2
104 Chibueze Longinius Onwudi Pcimianka Pcim 2
105 Dominik Retel Iskra Klecza Dolna 2
106 Mateusz Błasiak Clepardia Kraków 2
107 Tomasz Kaczor Jutrzenka Giebułtów 2
108 Miłosz Kiczorowski Jutrzenka Giebułtów 2
109 Piotr Powroźnik Jutrzenka Giebułtów 2
110 Marcin Ambroziak Iskra Klecza Dolna 2
111 Marcin Curzydło Iskra Klecza Dolna 2
112 Jakub Sieniawski Clepardia Kraków 2
113 Marcin Pluta Unia Oświęcim 2
114 Krzysztof Kańczuga KS Olkusz 2
115 Jacek Kusiak Wiślanka Grabie 2
116 Łukasz Kryjak Iskra Klecza Dolna 2
117 Paweł Kępa Michałowianka Michałowice 2
118 Daniel Żmudka KS Olkusz 2
119 Marcin Szymoniak Górnik Wieliczka 2
120 Tomasz Kaleta Unia Oświęcim 2
121 Piotr Wajda Orzeł Piaski Wielkie 2
122 Gor Sargsyan Hutnik Kraków 2
123 Łukasz Kowalczyk Clepardia Kraków 2
124 Maciej Iwański Unia Oświęcim 2
125 Jakub Konefał Sosnowianka Stanisław Dolny 2
126 Michał Tylek Beskid Andrychów 2
127 Damian Skwarczeński Orzeł Ryczów 2
128 Karamo Sane Michałowianka Michałowice 2
129 Grzegorz Stasik Orzeł Piaski Wielkie 2
130 Grzegorz Talaga Beskid Andrychów 2
131 Michał Kowalczyk Clepardia Kraków 2
132 Michał Guja Hutnik Kraków 2
133 Leszek Tarasek Wiślanka Grabie 1
134 Paweł Byrski Hutnik Kraków 1
135 Grzegorz Kowalówka Orzeł Ryczów 1
136 Michał Mistarz Dalin Myślenice 1
137 Tomasz Pilch Dalin Myślenice 1
138 Filip Krasiński Beskid Andrychów 1
139 Jakub Pacut Sosnowianka Stanisław Dolny 1
140 Dawid Gala TS Węgrzce 1
141 Mariusz Bienias Hutnik Kraków 1
142 Mateusz Kubik Iskra Klecza Dolna 1
143 Kamil Kupiec Clepardia Kraków 1
144 Rafał Mazurkiewicz Górnik Wieliczka 1
145 Przemysław Sanderski Dalin Myślenice 1
146 Borys Słuszniak Iskra Klecza Dolna 1
147 Kamil Foltman Clepardia Kraków 1
148 Aleksander Ślęczka Górnik Wieliczka 1
149 Jakub Stelmach Dalin Myślenice 1
150 Wojciech Szymański KS Olkusz 1
151 Mateusz Kawula Dalin Myślenice 1
152 Grzegorz Silczuk Pcimianka Pcim 1
153 Dawid Balon Unia Oświęcim 1
154 Kamil Pope KS Olkusz 1
155 Maciej Mółka Orzeł Piaski Wielkie 1
156 Bartłomiej Frączek Iskra Klecza Dolna 1
157 Andrzej Filipek Pcimianka Pcim 1
158 Krystian Żuraw Orzeł Ryczów 1
159 Maciej Bosak Clepardia Kraków 1
160 Maciej Banik Pcimianka Pcim 1
161 Bartosz Tetych Hutnik Kraków 1
162 Tomasz Wolak Orzeł Piaski Wielkie 1
163 Mateusz Arian Jutrzenka Giebułtów 1
164 Adrian Dudzik KS Olkusz 1
165 Tomasz Kalicki Górnik Wieliczka 1
166 Kamil Mamcarczyk Sosnowianka Stanisław Dolny 1
167 Krzysztof Wdowik KS Olkusz 1
168 Oleksandr Lozniak Beskid Andrychów 1
169 Mariusz Bieniasz Hutnik Kraków 1
170 Piotr Sobala Iskra Klecza Dolna 1
171 Dawid Pluta Orzeł Ryczów 1
172 Mikołaj Pyś Górnik Wieliczka 1
173 Krystian Galas Dalin Myślenice 1
174 Dawid Szymula Orzeł Ryczów 1
175 Jakub Janur TS Węgrzce 1
176 Marcin Gagat TS Węgrzce 1
177 Przemysław Antoniak Hutnik Kraków 1
178 Bartosz Szczepański Górnik Wieliczka 1
179 Arkadiusz Chlebowski TS Węgrzce 1
180 Dominik Filipowski Górnik Wieliczka 1
181 Marek Szaroń Orzeł Piaski Wielkie 1
182 Cheikh tidiane Niane Pcimianka Pcim 1
183 Przemysław Partyka Wiślanka Grabie 1
184 Dariusz Wilczak Unia Oświęcim 1
185 Artur Terbalyan KS Olkusz 1
186 Henry Kechukwu Uwakwe Michałowianka Michałowice 1
187 Filip Cyganek Michałowianka Michałowice 1
188 Patryk Moskal TS Węgrzce 1
189 Grzegorz Bizoń Jutrzenka Giebułtów 1
190 Dawid Serafin Sosnowianka Stanisław Dolny 1
191 Adrian Młynarczyk Beskid Andrychów 1
192 Adnrzej Filipek Michałowianka Michałowice 1
193 Arkadiusz Żak KS Olkusz 1
194 Wiktor Baranowski Jutrzenka Giebułtów 1
195 Adrian Pietraszko Unia Oświęcim 1
196 Rafał Lisowski Orzeł Ryczów 1
197 Konrad Malina Dalin Myślenice 1
198 Szymon Grzywa Unia Oświęcim 1
199 Arkadiusz Ryś Unia Oświęcim 1
200 Michał Ślaski Jutrzenka Giebułtów 1
201 Maciej Kasprzyk KS Olkusz 1
202 Maciej Stróżak Beskid Andrychów 1
203 Wojciech Dybał Beskid Andrychów 1
204 Dawid Kałat Dalin Myślenice 1
205 Tomasz Szczepański Orzeł Piaski Wielkie 1
206 Bartosz Praciak Unia Oświęcim 1
207 Dawid Szymuła Orzeł Ryczów 1
208 Maciej Strożak Beskid Andrychów 1
209 Adam Żmuda Sosnowianka Stanisław Dolny 1
210 Piotr Wolsiak Orzeł Ryczów 1
211 Jakub Downar Górnik Wieliczka 1
212 Krzysztof Zięba Wiślanka Grabie 1
213 Patryk Michniak TS Węgrzce 1
214 Dawid Rzeszutko Unia Oświęcim 1
215 Tomasz Idzi Dalin Myślenice 1
216 Tadeusz Kędziora Hutnik Kraków 1
217 Adrian Siatka Hutnik Kraków 1
218 Marcin Stróżak Beskid Andrychów 1
219 Tomasz Moskala Beskid Andrychów 1
220 Dawid Iglar Clepardia Kraków 1
221 Patryk Orłoś Sosnowianka Stanisław Dolny 1
222 Przemysław Kapera Orzeł Piaski Wielkie 1
223 Robert Ślęczki Górnik Wieliczka 1
224 Rafał Tabak Jutrzenka Giebułtów 1
225 Jarosław Kania Clepardia Kraków 1
226 Krzysztof Gumula Clepardia Kraków 1