IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 30 81 26 3 1 95 16 79
2 Unia Susz 30 52 15 7 8 68 38 30
3 Concordia Elbląg 30 51 14 9 7 52 37 15
4 Mamry Giżycko 30 50 14 8 8 59 39 20
5 Tęcza Biskupiec 30 46 13 7 10 60 44 16
6 Rominta Gołdap 30 45 13 6 11 49 55 -6
7 Mrągowia Mrągowo 30 44 11 11 8 46 35 11
8 Motor Lubawa 30 41 11 8 11 45 36 9
9 Tęcza Miłomłyn 30 41 12 5 13 38 49 -11
10 Granica Kętrzyn 30 40 12 4 14 49 58 -9
11 Zatoka Braniewo 30 40 11 7 12 49 59 -10
12 MKS Korsze 30 38 12 2 16 58 65 -7
13 Błękitni Pasym 30 35 10 5 15 55 72 -17
14 Pisa Barczewo 30 29 8 5 17 35 64 -29
15 Orlęta Reszel 30 26 7 5 18 30 63 -33
16 Błękitni Orneta 30 14 4 2 24 26 84 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 15 41 13 2 0 46 7 39
2 Concordia Elbląg 15 32 9 5 1 30 15 15
3 Unia Susz 15 30 9 3 3 40 16 24
4 Rominta Gołdap 15 29 9 2 4 20 18 2
5 Motor Lubawa 15 29 9 2 4 36 18 18
6 Granica Kętrzyn 15 29 9 2 4 36 26 10
7 Zatoka Braniewo 15 27 8 3 4 30 26 4
8 Mamry Giżycko 15 26 7 5 3 30 17 13
9 Mrągowia Mrągowo 15 26 7 5 3 29 16 13
10 Tęcza Biskupiec 15 25 7 4 4 32 19 13
11 Tęcza Miłomłyn 15 25 7 4 4 21 14 7
12 Błękitni Pasym 15 23 7 2 6 28 28 0
13 MKS Korsze 15 21 7 0 8 35 33 2
14 Orlęta Reszel 15 20 5 5 5 23 24 -1
15 Pisa Barczewo 15 12 3 3 9 18 29 -11
16 Błękitni Orneta 15 12 4 0 11 17 37 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 15 40 13 1 1 49 9 40
2 Mamry Giżycko 15 24 7 3 5 29 22 7
3 Unia Susz 15 22 6 4 5 28 22 6
4 Tęcza Biskupiec 15 21 6 3 6 28 25 3
5 Concordia Elbląg 15 19 5 4 6 22 22 0
6 Mrągowia Mrągowo 15 18 4 6 5 17 19 -2
7 MKS Korsze 15 17 5 2 8 23 32 -9
8 Pisa Barczewo 15 17 5 2 8 17 35 -18
9 Rominta Gołdap 15 16 4 4 7 29 37 -8
10 Tęcza Miłomłyn 15 16 5 1 9 17 35 -18
11 Zatoka Braniewo 15 13 3 4 8 19 33 -14
12 Motor Lubawa 15 12 2 6 7 9 18 -9
13 Błękitni Pasym 15 12 3 3 9 27 44 -17
14 Granica Kętrzyn 15 11 3 2 10 13 32 -19
15 Orlęta Reszel 15 6 2 0 13 7 39 -32
16 Błękitni Orneta 15 2 0 2 13 9 47 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz Biała Piska 4 0 6 2 22 5 19 6 18 1 20 4
Zatoka Braniewo 5 5 6 9 11 10 7 7 6 10 11 16
Unia Susz 10 4 11 9 7 5 8 6 13 2 19 12
Tęcza Miłomłyn 1 3 6 5 5 8 6 7 9 8 7 13
Tęcza Biskupiec 8 3 9 4 9 11 6 8 11 8 12 7
Rominta Gołdap 5 5 10 10 6 8 9 12 8 5 7 13
Pisa Barczewo 6 9 3 5 4 11 4 14 3 10 11 14
Orlęta Reszel 3 4 4 11 3 10 6 9 7 6 3 16
Mrągowia Mrągowo 7 4 5 3 9 3 8 7 4 7 14 9
Motor Lubawa 5 3 8 6 3 7 11 6 9 6 7 5
Mamry Giżycko 8 3 9 3 7 9 7 8 13 8 12 5
MKS Korsze 4 7 7 9 10 14 20 3 6 13 10 16
Granica Kętrzyn 3 5 5 9 8 5 8 12 4 13 13 10
Concordia Elbląg 1 5 3 5 11 5 10 2 9 3 16 11
Błękitni Pasym 5 10 10 6 9 9 6 14 5 14 14 15
Błękitni Orneta 3 8 5 11 5 9 4 18 3 14 6 16
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Błękitni Pasym 30 4.23 1.83 2.4 76.67% 23.33%
2 MKS Korsze 30 4.1 1.93 2.17 83.33% 16.67%
3 Znicz Biała Piska 30 3.7 3.17 0.53 63.33% 36.67%
4 Błękitni Orneta 30 3.67 0.87 2.8 80% 20%
5 Zatoka Braniewo 30 3.6 1.63 1.97 73.33% 26.67%
6 Granica Kętrzyn 30 3.57 1.63 1.93 70% 30%
7 Unia Susz 30 3.53 2.27 1.27 60% 40%
8 Tęcza Biskupiec 30 3.47 2 1.47 66.67% 33.33%
9 Rominta Gołdap 30 3.47 1.63 1.83 63.33% 36.67%
10 Pisa Barczewo 30 3.3 1.17 2.13 63.33% 36.67%
11 Mamry Giżycko 30 3.27 1.97 1.3 66.67% 33.33%
12 Orlęta Reszel 30 3.1 1 2.1 56.67% 43.33%
13 Concordia Elbląg 30 2.97 1.73 1.23 56.67% 43.33%
14 Tęcza Miłomłyn 30 2.9 1.27 1.63 53.33% 46.67%
15 Mrągowia Mrągowo 30 2.7 1.53 1.17 53.33% 46.67%
16 Motor Lubawa 30 2.7 1.5 1.2 46.67% 53.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patrycjusz Malanowski Błękitni Pasym 26
2 Marcin Karczewski Unia Susz 19
3 Paweł Dymiński Znicz Biała Piska 19
4 Paweł Sawicki MKS Korsze 16
5 Mateusz Różowicz Tęcza Biskupiec 15
6 Radosław Gulbierz Rominta Gołdap 15
7 Krystian Staniec Unia Susz 12
8 Piotr Trafarski MKS Korsze 12
9 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 12
10 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 12
11 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 11
12 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 11
13 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 11
14 Konrad Radzikowski Znicz Biała Piska 10
15 Bartłomiej Bogdaniuk Tęcza Biskupiec 10
16 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 9
17 Edil De souza barros Concordia Elbląg 9
18 Tomasz Śnieżawski Motor Lubawa 9
19 Bartosz Wacławski Unia Susz 8
20 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 8
21 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 8
22 Aleksander Kowalczyk Unia Susz 8
23 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 7
24 Łukasz Luliński Unia Susz 7
25 Konrad Juraniec MKS Korsze 7
26 Jan Sidorowicz Mamry Giżycko 7
27 Grzegorz Kulpaka Tęcza Biskupiec 7
28 Arkadiusz Konicz Motor Lubawa 7
29 Marcin Michnowski Concordia Elbląg 6
30 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 6
31 Patryk Rynkiewicz Błękitni Orneta 6
32 Łukasz Goździejewski Tęcza Miłomłyn 6
33 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 6
34 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 6
35 Marek Paprocki Pisa Barczewo 6
36 Paweł Romańczuk Orlęta Reszel 6
37 Paweł Tomkiewicz Motor Lubawa 6
38 Jakub Ciuńczyk Tęcza Biskupiec 6
39 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 5
40 Michał Mościński Rominta Gołdap 5
41 Sebastian Szypulski Tęcza Biskupiec 5
42 Mateusz Machniak Granica Kętrzyn 5
43 Marcin Spirydon Mrągowia Mrągowo 5
44 Sebastian Kowalski Mrągowia Mrągowo 5
45 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 5
46 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 5
47 Krzysztof Łokietek MKS Korsze 5
48 Kamil Orzoł Tęcza Biskupiec 5
49 Kacper Rałowiec Granica Kętrzyn 4
50 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 4
51 Konrad Rusiecki Mrągowia Mrągowo 4
52 Rafał Wyralski Tęcza Miłomłyn 4
53 Sebastian Dzierzkiewicz Błękitni Orneta 4
54 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 4
55 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 4
56 Piotr Kozłowski MKS Korsze 4
57 Konrad Szerszeń MKS Korsze 4
58 Krzysztof Żukowski Rominta Gołdap 4
59 Bartłomiej Szafran Mamry Giżycko 4
60 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 4
61 Michał Kwiatkowski Unia Susz 4
62 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 4
63 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 4
64 Dariusz Boczko Mamry Giżycko 4
65 Arkadiusz Foruś Błękitni Pasym 4
66 Paweł Alancewicz Błękitni Pasym 4
67 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 4
68 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 4
69 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 4
70 Zhurnevich Vasili Znicz Biała Piska 4
71 Mateusz Szymański Tęcza Miłomłyn 4
72 Sławomir Foruś Błękitni Pasym 4
73 Damian Roksela Granica Kętrzyn 3
74 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 3
75 Jarosław Koszewski Tęcza Miłomłyn 3
76 Mateusz Kozoń Orlęta Reszel 3
77 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 3
78 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 3
79 Mateusz Kędzierski Błękitni Pasym 3
80 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 3
81 Piotr Kosobucki Błękitni Orneta 3
82 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 3
83 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 3
84 Michał Sajnach Pisa Barczewo 3
85 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
86 Damian Kogut Błękitni Orneta 3
87 Jakub Kicmanik Zatoka Braniewo 3
88 Adam Kapusta Orlęta Reszel 3
89 Kamil Lullies Błękitni Orneta 3
90 Sebastian Krzywicki Orlęta Reszel 3
91 Maciej Famulak Mamry Giżycko 3
92 Damian Ruda Zatoka Braniewo 3
93 Rafał Jakimczuk Zatoka Braniewo 3
94 Maciej Kozioł Tęcza Miłomłyn 3
95 Tomasz Kamiński Rominta Gołdap 3
96 Paweł Ewertowski Motor Lubawa 3
97 Denis Diemishev Motor Lubawa 3
98 Patryk Malanowski Błękitni Pasym 3
99 Marceli Kowalski Orlęta Reszel 3
100 Przemysław Kuss Concordia Elbląg 3
101 Tomasz Bejuk Concordia Elbląg 3
102 Paweł Rogosz Concordia Elbląg 2
103 Marcin Misiak Concordia Elbląg 2
104 Tomasz Makowski Rominta Gołdap 2
105 Tomasz Wacławski Unia Susz 2
106 Marek Traut Granica Kętrzyn 2
107 Radosław Szulc Motor Lubawa 2
108 Dawid Załucki Concordia Elbląg 2
109 Łukasz Szumski Mrągowia Mrągowo 2
110 Rafał Gołębiewski Tęcza Miłomłyn 2
111 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 2
112 Karol Szostek Tęcza Miłomłyn 2
113 Dariusz Laskowski Unia Susz 2
114 Mikołaj Rałowiec Granica Kętrzyn 2
115 Jakub Konieczki Concordia Elbląg 2
116 Marcin Denart Znicz Biała Piska 2
117 Jakub Janowski Orlęta Reszel 2
118 Daniel Bruchalski Pisa Barczewo 2
119 Yurii Pavliv Tęcza Miłomłyn 2
120 Piotr Andruszkiewicz Tęcza Biskupiec 2
121 Szymon Modrzewski Motor Lubawa 2
122 Krystian Oleszko Orlęta Reszel 2
123 Mateusz Jaremkiewicz Znicz Biała Piska 2
124 Artur Kropiewnicki Mamry Giżycko 2
125 Maciej Waląg Tęcza Biskupiec 2
126 Kazuya Watanabe Concordia Elbląg 2
127 Bartłomiej Kiljański Tęcza Miłomłyn 2
128 Cezary Sobolewski Mrągowia Mrągowo 2
129 Bartosz Kurto Błękitni Pasym 2
130 Hubert Wojciechowski Mamry Giżycko 2
131 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 2
132 Kacper Łazaj Concordia Elbląg 2
133 Mateusz Kułak Rominta Gołdap 2
134 Aleksander Lipowski Znicz Biała Piska 2
135 Kamil Kuczkowski Concordia Elbląg 2
136 Mateusz Zejer Pisa Barczewo 2
137 Konrad Kierstan Pisa Barczewo 2
138 Michał Pietroń Concordia Elbląg 2
139 Adrian Laskowski Unia Susz 2
140 Michał Caruk Pisa Barczewo 2
141 Szymon Hanas Unia Susz 1
142 Adrian Studziński Pisa Barczewo 1
143 Jakub Tomaszewski Mrągowia Mrągowo 1
144 Marcel Motycki Tęcza Miłomłyn 1
145 Arkadiusz Bogdaniuk Znicz Biała Piska 1
146 Patryk Policha Orlęta Reszel 1
147 Łukasz Nadolny Concordia Elbląg 1
148 Daniel Jastrzębski Zatoka Braniewo 1
149 Abramczyk Wiktor Błękitni Pasym 1
150 Rafał Darda Mamry Giżycko 1
151 Wojciech Domeracki Tęcza Miłomłyn 1
152 Łukasz Woźniak Orlęta Reszel 1
153 Damian Kozak Concordia Elbląg 1
154 Tomasz Rotenberg Granica Kętrzyn 1
155 Adam Krajewski MKS Korsze 1
156 Cezary Czerniak Zatoka Braniewo 1
157 Dominik Domagała Concordia Elbląg 1
158 Marcin Łukaszewski Błękitni Pasym 1
159 Paweł Proniewicki Rominta Gołdap 1
160 Konrad Gan Granica Kętrzyn 1
161 Kamil Synowczyk MKS Korsze 1
162 Marek Olejniczak Motor Lubawa 1
163 Bartłomiej Gajdziel Tęcza Miłomłyn 1
164 Witold Lachowicz Mamry Giżycko 1
165 Jarosław Wołowik Orlęta Reszel 1
166 Adrian Żukiewicz Mrągowia Mrągowo 1
167 Marcin Sawicki Concordia Elbląg 1
168 Karol Skibicki Błękitni Orneta 1
169 Piotr Oliwa Tęcza Miłomłyn 1
170 Łukasz Tercjak Znicz Biała Piska 1
171 Łukasz Tercjak Znicz Biała Piska 1
172 Damian Majak Mrągowia Mrągowo 1
173 Marcin Chomko Zatoka Braniewo 1
174 Nikodem Szalkowski Zatoka Braniewo 1
175 Michał Walczuk Pisa Barczewo 1
176 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 1
177 Rotenberg Tomasz Granica Kętrzyn 1
178 Ruszczyk Mateusz Znicz Biała Piska 1
179 Adam Kołakowski Unia Susz 1
180 Bartłomiej Rynkowski Rominta Gołdap 1
181 Przemysław Niecikowski Znicz Biała Piska 1
182 Tomasz Wiercioch Błękitni Orneta 1
183 Traut Marek Granica Kętrzyn 1
184 Nikodem Manthey Unia Susz 1
185 Kicmanik brak Zatoka Braniewo 1
186 Kolaczuch Grzegorz Mamry Giżycko 1
187 Michał Piceluk Motor Lubawa 1
188 Konrad Piwko Rominta Gołdap 1
189 Paweł Kozłowski Błękitni Orneta 1
190 Tomasz Jagielski Pisa Barczewo 1
191 Radosław Kruczkowski Unia Susz 1
192 Aleksander Dobrzyński Błękitni Pasym 1
193 Marek Murawski Rominta Gołdap 1
194 Damian Ołów Rominta Gołdap 1
195 Kuba Szymanowski Concordia Elbląg 1
196 Wojciech Kowalkowski Tęcza Miłomłyn 1
197 Krystian Ziarkowski Mrągowia Mrągowo 1
198 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
199 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 1
200 Marek Pilipienko Tęcza Biskupiec 1
201 Aleksandr Jemieljanow Mrągowia Mrągowo 1
202 Rafał Solecki MKS Korsze 1
203 Błażej Drężek Mamry Giżycko 1
204 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 1
205 Łukasz Caruk Pisa Barczewo 1
206 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
207 Łukasz Jaworski Pisa Barczewo 1
208 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
209 Robert Krause Unia Susz 1
210 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 1
211 Marcin Jakubowski Tęcza Miłomłyn 1
212 Daniel Komorowski Zatoka Braniewo 1
213 Tomasz Sławecki Błękitni Orneta 1
214 Sebastian Kimso Błękitni Orneta 1
215 Andrzej Ciunkiewicz Tęcza Biskupiec 1

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patrycjusz Malanowski Błękitni Pasym 1
2 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 1
3 Konrad Rusiecki Mrągowia Mrągowo 1
4 Kamil Kuczkowski Concordia Elbląg 1
5 Mateusz Zaleśkiewicz Orlęta Reszel 1
6 Marcin Wolski Błękitni Orneta 1
7 Paweł Branicki MKS Korsze 1