IV liga świętokrzyska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Sandomierz 34 84 26 6 2 84 18 66
2 AKS 1947 Busko Zdrój 34 76 23 7 4 69 24 45
3 Korona II Kielce 34 66 20 6 8 79 25 54
4 ŁKS Probudex Łagów 34 64 18 10 6 74 43 31
5 Czarni Połaniec 34 61 18 7 9 67 44 23
6 Neptun Końskie 34 58 17 7 10 56 40 16
7 Łysica Bodzentyn 34 57 16 9 9 67 47 20
8 Hetman Włoszczowa 34 49 12 13 9 62 55 7
9 Partyzant Radoszyce 34 39 9 12 13 45 51 -6
10 Naprzód Jędrzejów 34 38 10 8 16 39 56 -17
11 Lubrzanka Kajetanów 34 37 9 10 15 39 51 -12
12 Alit Ożarów 34 37 10 7 17 45 63 -18
13 Pogoń 1945 Staszów 34 35 7 14 13 45 64 -19
14 Nidzianka Bieliny 34 33 10 3 21 55 85 -30
15 Moravia Morawica 34 33 8 9 17 31 63 -32
16 Nida Pińczów 34 30 8 6 20 30 63 -33
17 Unia Sędziszów 34 29 7 8 19 40 85 -45
18 Sparta Kazimierza Wielka 34 17 3 8 23 34 84 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Sandomierz 17 45 14 3 0 45 11 34
2 ŁKS Probudex Łagów 17 41 13 2 2 45 16 29
3 AKS 1947 Busko Zdrój 17 37 11 4 2 37 11 26
4 Korona II Kielce 17 36 11 3 3 47 9 38
5 Łysica Bodzentyn 17 36 11 3 3 42 21 21
6 Neptun Końskie 17 35 10 5 2 32 16 16
7 Czarni Połaniec 17 31 10 1 6 36 26 10
8 Alit Ożarów 17 31 9 4 4 27 22 5
9 Hetman Włoszczowa 17 27 7 6 4 44 31 13
10 Naprzód Jędrzejów 17 26 7 5 5 21 23 -2
11 Partyzant Radoszyce 17 24 6 6 5 20 19 1
12 Lubrzanka Kajetanów 17 21 5 6 6 23 21 2
13 Moravia Morawica 17 21 5 6 6 22 25 -3
14 Pogoń 1945 Staszów 17 18 4 6 7 18 28 -10
15 Nidzianka Bieliny 17 18 6 0 11 24 35 -11
16 Nida Pińczów 17 16 4 4 9 16 32 -16
17 Unia Sędziszów 17 15 3 6 8 19 34 -15
18 Sparta Kazimierza Wielka 17 11 2 5 10 21 42 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Sandomierz 17 39 12 3 2 39 7 32
2 AKS 1947 Busko Zdrój 17 39 12 3 2 32 13 19
3 Korona II Kielce 17 30 9 3 5 32 16 16
4 Czarni Połaniec 17 30 8 6 3 31 18 13
5 ŁKS Probudex Łagów 17 23 5 8 4 29 27 2
6 Neptun Końskie 17 23 7 2 8 24 24 0
7 Hetman Włoszczowa 17 22 5 7 5 18 24 -6
8 Łysica Bodzentyn 17 21 5 6 6 25 26 -1
9 Pogoń 1945 Staszów 17 17 3 8 6 27 36 -9
10 Lubrzanka Kajetanów 17 16 4 4 9 16 30 -14
11 Partyzant Radoszyce 17 15 3 6 8 25 32 -7
12 Nidzianka Bieliny 17 15 4 3 10 31 50 -19
13 Nida Pińczów 17 14 4 2 11 14 31 -17
14 Unia Sędziszów 17 14 4 2 11 21 51 -30
15 Naprzód Jędrzejów 17 12 3 3 11 18 33 -15
16 Moravia Morawica 17 12 3 3 11 9 38 -29
17 Alit Ożarów 17 6 1 3 13 18 41 -23
18 Sparta Kazimierza Wielka 17 6 1 3 13 13 42 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Alit Ożarów

Gospodarze Wynik Goście Data
Czarni Połaniec 3 - 2 Alit Ożarów 15 czerwca 2017
Alit Ożarów 4 - 1 Unia Sędziszów 11 czerwca 2017
Nida Pińczów 2 - 2 Alit Ożarów 4 czerwca 2017
Alit Ożarów 2 - 2 ŁKS Probudex Łagów 27 maja 2017
Partyzant Radoszyce 2 - 0 Alit Ożarów 21 maja 2017
Lubrzanka Kajetanów 1 - 0 Alit Ożarów 17 maja 2017
Alit Ożarów 0 - 2 Wisła Sandomierz 13 maja 2017
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 0 Alit Ożarów 7 maja 2017
Alit Ożarów 2 - 0 Moravia Morawica 3 maja 2017
Alit Ożarów 0 - 2 Hetman Włoszczowa 22 kwietnia 2017
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 Alit Ożarów 15 kwietnia 2017
Alit Ożarów 1 - 0 Neptun Końskie 8 kwietnia 2017
Naprzód Jędrzejów 3 - 1 Alit Ożarów 2 kwietnia 2017
Alit Ożarów 1 - 1 Pogoń 1945 Staszów 25 marca 2017
Nidzianka Bieliny 2 - 1 Alit Ożarów 19 marca 2017
Alit Ożarów 3 - 1 Łysica Bodzentyn 12 marca 2017
Korona II Kielce 6 - 1 Alit Ożarów 4 marca 2017
Alit Ożarów 0 - 5 Czarni Połaniec 12 listopada 2016
ŁKS Probudex Łagów 3 - 2 Alit Ożarów 9 listopada 2016
Unia Sędziszów 1 - 3 Alit Ożarów 6 listopada 2016
Alit Ożarów 1 - 0 Nida Pińczów 29 października 2016
Alit Ożarów 1 - 1 Partyzant Radoszyce 15 października 2016
Wisła Sandomierz 4 - 0 Alit Ożarów 9 października 2016
Alit Ożarów 3 - 2 Sparta Kazimierza Wielka 1 października 2016
Moravia Morawica 2 - 1 Alit Ożarów 25 września 2016
Alit Ożarów 1 - 1 Lubrzanka Kajetanów 17 września 2016
Hetman Włoszczowa 2 - 2 Alit Ożarów 10 września 2016
Alit Ożarów 2 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 3 września 2016
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów 31 sierpnia 2016
Alit Ożarów 1 - 2 Naprzód Jędrzejów 27 sierpnia 2016
Pogoń 1945 Staszów 2 - 2 Alit Ożarów 21 sierpnia 2016
Alit Ożarów 3 - 0 Nidzianka Bieliny 17 sierpnia 2016
Łysica Bodzentyn 2 - 0 Alit Ożarów 13 sierpnia 2016
Alit Ożarów 2 - 1 Korona II Kielce 6 sierpnia 2016

IV liga świętokrzyska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Michalski Wisła Sandomierz 27
2 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 25
3 Karol Mojecki ŁKS Probudex Łagów 21
4 Mateusz Dziubek AKS 1947 Busko Zdrój 21
5 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 14
6 Jakub Mażysz Alit Ożarów 14
7 Bartosz Sosiński Partyzant Radoszyce 14
8 Tomasz Nartowski Unia Sędziszów 14
9 Mateusz Fryc Naprzód Jędrzejów 14
10 Michał Bracha Lubrzanka Kajetanów 14
11 Dariusz Anduła Łysica Bodzentyn 13
12 Maciej Stróżak Wisła Sandomierz 13
13 Piotr Gardynik Neptun Końskie 12
14 Przemysław Rzepa Pogoń 1945 Staszów 12
15 Krzysztof Rajczykowski Hetman Włoszczowa 11
16 Tomasz Wolan Czarni Połaniec 11
17 Ernest Supierz Neptun Końskie 11
18 Krystian Rzepa Pogoń 1945 Staszów 11
19 Mateusz Janiec AKS 1947 Busko Zdrój 10
20 Mateusz Pindral Nidzianka Bieliny 10
21 Damian Juda Wisła Sandomierz 10
22 Kamil Jaskula ŁKS Probudex Łagów 10
23 Jakub Stachura ŁKS Probudex Łagów 10
24 Dominik Sito Nidzianka Bieliny 9
25 Michał Hołody Alit Ożarów 9
26 Piotr Matan Naprzód Jędrzejów 9
27 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 9
28 Damian Skiba Czarni Połaniec 9
29 Bartosz Malinowski ŁKS Probudex Łagów 8
30 Karol Armata Neptun Końskie 8
31 Piotr Piwowar Nida Pińczów 8
32 Mateusz Rejowski Unia Sędziszów 8
33 Piotr Rogala Korona II Kielce 8
34 Łukasz Piotrowski Hetman Włoszczowa 8
35 Karol Stępnik ŁKS Probudex Łagów 8
36 Michał Kamiński Alit Ożarów 8
37 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 8
38 Sebastian Satro Nidzianka Bieliny 7
39 Dariusz Zawadzki Sparta Kazimierza Wielka 7
40 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 7
41 Krzysztof Kozieł Sparta Kazimierza Wielka 7
42 Jan Sroka Neptun Końskie 7
43 Jakub Kotarzewski Korona II Kielce 7
44 Piotr Poński Korona II Kielce 7
45 Tichomir Czeneszkow Lubrzanka Kajetanów 7
46 Mikołaj Muniak Czarni Połaniec 6
47 Łukasz Zawadzki AKS 1947 Busko Zdrój 6
48 Łukasz Mika Nida Pińczów 6
49 Piotr Markowicz Partyzant Radoszyce 6
50 Krzysztof Kobyłecki Nidzianka Bieliny 6
51 Paweł Meszek Czarni Połaniec 6
52 Piotr Mazurkiewicz Czarni Połaniec 6
53 Grzegorz Brożek Unia Sędziszów 6
54 Krzysztof Słaby Korona II Kielce 6
55 Piotr Zieliński Neptun Końskie 5
56 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 5
57 Jakub Łata Wisła Sandomierz 5
58 Aleks Kuśmierczyk Partyzant Radoszyce 5
59 Michał Smolarczyk Korona II Kielce 5
60 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 5
61 Marcin Cebula Korona II Kielce 5
62 Krzysztof Baczewski Pogoń 1945 Staszów 5
63 Szymon Michta Łysica Bodzentyn 5
64 Wiktor Brożyna Nidzianka Bieliny 5
65 Jakub Jaśkiewicz Partyzant Radoszyce 5
66 Bartosz Kuzincow Nidzianka Bieliny 5
67 Mariusz Jaros Łysica Bodzentyn 4
68 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 4
69 Jakub Majewski AKS 1947 Busko Zdrój 4
70 Rafał Wroński Hetman Włoszczowa 4
71 Piotr Radwański AKS 1947 Busko Zdrój 4
72 Kacper Górski Wisła Sandomierz 4
73 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 4
74 Adam Brożek Unia Sędziszów 4
75 Patryk Nowak Pogoń 1945 Staszów 4
76 Krzysztof Pach Neptun Końskie 4
77 Damian Detka Moravia Morawica 4
78 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 4
79 Bartomiej Bęben Moravia Morawica 4
80 Arkadiusz Drapsa Wisła Sandomierz 4
81 Adam Imiela AKS 1947 Busko Zdrój 4
82 Rafał Krzysztofik Naprzód Jędrzejów 4
83 Radosław Kardas Łysica Bodzentyn 4
84 Piotr Gilar Czarni Połaniec 3
85 Mateusz Maciejewski Naprzód Jędrzejów 3
86 Mariusz Maciejski Nidzianka Bieliny 3
87 Damian Kopyciński Moravia Morawica 3
88 Kamil Garbacz Łysica Bodzentyn 3
89 Hubert Siepierski Wisła Sandomierz 3
90 Grzegorz Samburski Partyzant Radoszyce 3
91 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 3
92 Wojciech Skrzyniarz Lubrzanka Kajetanów 3
93 Adrian Uniat Korona II Kielce 3
94 Kamil Koszela Korona II Kielce 3
95 Dominik Butenko Naprzód Jędrzejów 3
96 Mateusz Załucki Czarni Połaniec 3
97 Łukasz Orzech Hetman Włoszczowa 3
98 Marcin Wroński Hetman Włoszczowa 3
99 Wojciech Młynarczyk Moravia Morawica 3
100 Dominik Świątek ŁKS Probudex Łagów 3
101 Artur Walasek Pogoń 1945 Staszów 3
102 Mateusz Kawula Sparta Kazimierza Wielka 3
103 Patryk Tur Wisła Sandomierz 3
104 Piotr Pierzak Moravia Morawica 3
105 Filip Krępa Czarni Połaniec 3
106 Karol Dudzik Nida Pińczów 2
107 Daniel Beszczyński Wisła Sandomierz 2
108 Łukasz Kraj Moravia Morawica 2
109 Mateusz Franus Pogoń 1945 Staszów 2
110 Paweł Kilijański Alit Ożarów 2
111 Artur Karasek Nida Pińczów 2
112 Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu Sparta Kazimierza Wielka 2
113 Filip Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 2
114 Patryk Zawierucha Lubrzanka Kajetanów 2
115 Karol Pańczyk Partyzant Radoszyce 2
116 Adrian Brożyna Nidzianka Bieliny 2
117 Robert Szymański Naprzód Jędrzejów 2
118 Marek Basąg ŁKS Probudex Łagów 2
119 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 2
120 Damian Piotrowicz ŁKS Probudex Łagów 2
121 Sebastian Walasek Hetman Włoszczowa 2
122 Karol Zwierzyński Lubrzanka Kajetanów 2
123 Tomasz Miernik Lubrzanka Kajetanów 2
124 Serhij Pyłypczuk Korona II Kielce 2
125 Piotr Gajda Nida Pińczów 2
126 Bartłomiej Papros Partyzant Radoszyce 2
127 Krystian Tabor Sparta Kazimierza Wielka 2
128 Łukasz Boleń Nidzianka Bieliny 2
129 Marcin Michałek Hetman Włoszczowa 2
130 Mateusz Partyka ŁKS Probudex Łagów 2
131 Maciej Witek Czarni Połaniec 2
132 Tomasz Zając Korona II Kielce 2
133 Piotr Frańczak Alit Ożarów 2
134 Michał Mikosa Alit Ożarów 2
135 Wojciech Zapalski Unia Sędziszów 2
136 Charlie Trafford Korona II Kielce 2
137 Michał Cedro Lubrzanka Kajetanów 2
138 Norbert Kula AKS 1947 Busko Zdrój 2
139 Michał Mokrzycki Korona II Kielce 2
140 Mateusz Wąż Sparta Kazimierza Wielka 2
141 Piotr Pawłowski Łysica Bodzentyn 2
142 Norbert Korcz Korona II Kielce 2
143 Bartosz Styczyński AKS 1947 Busko Zdrój 2
144 Kamil Stawiarski Alit Ożarów 2
145 Patryk Oleksa Sparta Kazimierza Wielka 2
146 Przemysław Michalski Wisła Sandomierz 2
147 Krystian Ryński Nida Pińczów 2
148 Jakub Kempkiewicz Nida Pińczów 1
149 Jakub Banasik Neptun Końskie 1
150 Dawid Wójcik Moravia Morawica 1
151 Adrian Morsztyn Sparta Kazimierza Wielka 1
152 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 1
153 Artur Ciepliński AKS 1947 Busko Zdrój 1
154 Mateusz Małek Hetman Włoszczowa 1
155 Paweł Rak Hetman Włoszczowa 1
156 Karol Bracha Lubrzanka Kajetanów 1
157 Konrad Ciacia Nida Pińczów 1
158 Michał Krzak Nida Pińczów 1
159 Łukasz Łakota Sparta Kazimierza Wielka 1
160 Mateusz Madej AKS 1947 Busko Zdrój 1
161 Konrad Bednarek Czarni Połaniec 1
162 Karol Bęben ŁKS Probudex Łagów 1
163 Paweł Jaworek ŁKS Probudex Łagów 1
164 Michał Stachura Korona II Kielce 1
165 Karol Opara Partyzant Radoszyce 1
166 Mariusz Sierakowski Sparta Kazimierza Wielka 1
167 Kamil Kubicki Moravia Morawica 1
168 Tomasz Pitek Pogoń 1945 Staszów 1
169 Bartosz Gawęcki Nidzianka Bieliny 1
170 Michał Badziorowski Czarni Połaniec 1
171 Konrad Zdybski Alit Ożarów 1
172 Adrian Olekszyk Lubrzanka Kajetanów 1
173 Bartłomiej Idzikowski Partyzant Radoszyce 1
174 Krystian Gębalski Korona II Kielce 1
175 Mateusz Kowalczyk Lubrzanka Kajetanów 1
176 Patryk Moskal Lubrzanka Kajetanów 1
177 Jakub Mrozik Korona II Kielce 1
178 Patryk Wąs Pogoń 1945 Staszów 1
179 Adrian Bednarski Korona II Kielce 1
180 Rafał Ciebelała Unia Sędziszów 1
181 Bartłomiej Sputo Naprzód Jędrzejów 1
182 Piotr Malec Pogoń 1945 Staszów 1
183 Kacper Trela Czarni Połaniec 1
184 Dawid Kuterski Partyzant Radoszyce 1
185 Michał Prus Neptun Końskie 1
186 Syzmon Grzy Lubrzanka Kajetanów 1
187 Szczepan Maciejski Nidzianka Bieliny 1
188 Łukasz Wypasek Czarni Połaniec 1
189 Vladislavs Gabovs Korona II Kielce 1
190 Michał Miśtal Partyzant Radoszyce 1
191 Arkadiusz Kosno Wisła Sandomierz 1
192 Konrad Wójtowicz Alit Ożarów 1
193 Hubert Mularczyk Neptun Końskie 1
194 Artur Szewczyk Moravia Morawica 1
195 Damian Pietras Korona II Kielce 1
196 Jakub Kwiecień Wisła Sandomierz 1
197 Piotr Maniara Łysica Bodzentyn 1
198 Rafał Stępień Sparta Kazimierza Wielka 1
199 Albert Dziubek AKS 1947 Busko Zdrój 1
200 Jakub Pamintasu AKS 1947 Busko Zdrój 1
201 Kamil Żuchowicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
202 Norbert Kocełak Naprzód Jędrzejów 1
203 Sebastian Wąs ŁKS Probudex Łagów 1
204 Paweł Woźniak Lubrzanka Kajetanów 1
205 Patryk Ślęzak Unia Sędziszów 1
206 Albert Bujakowski ŁKS Probudex Łagów 1
207 Paweł Czajka Sparta Kazimierza Wielka 1
208 Arkadiusz Krzymieński Korona II Kielce 1
209 Krystian Sornat Korona II Kielce 1
210 Wiktor Nogacki Nida Pińczów 1
211 Roman Kowalski ŁKS Probudex Łagów 1
212 Kamil Cieślik Nidzianka Bieliny 1
213 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 1
214 Dominik Kaczmarczyk Pogoń 1945 Staszów 1
215 Sebastian Mandzelowski Wisła Sandomierz 1
216 Maciej Pawłowski Nida Pińczów 1
217 Łukasz Ziemniak Alit Ożarów 1
218 Mariusz Rybicki Korona II Kielce 1
219 Kornel Łosak Korona II Kielce 1
220 Krystian Płusa Łysica Bodzentyn 1
221 Maciej Kolasa Korona II Kielce 1
222 Paweł Szajka Sparta Kazimierza Wielka 1
223 Krystian Miś Korona II Kielce 1