IV liga świętokrzyska sezon 2013/2014

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 30 66 19 9 2 62 26 36
2 Partyzant Radoszyce 30 58 17 7 6 63 25 38
3 Unia Sędziszów 30 53 15 8 7 47 34 13
4 Lubrzanka Kajetanów 30 48 13 9 8 52 37 15
5 Pogoń 1945 Staszów 30 47 13 8 9 54 47 7
6 Orlicz Suchedniów 30 43 13 4 13 43 54 -11
7 Sparta Kazimierza Wielka 30 42 10 12 8 43 39 4
8 Naprzód Jędrzejów 30 42 12 6 12 33 38 -5
9 AKS 1947 Busko Zdrój 30 41 11 8 11 37 36 1
10 ŁKS Probudex Łagów 30 40 10 10 10 43 46 -3
11 Spartakus Daleszyce 30 39 10 9 11 43 43 0
12 Klimontowianka Klimontów 30 36 10 6 14 40 46 -6
13 Skała Tumlin 30 34 8 10 12 41 56 -15
14 Alit Ożarów 30 32 7 11 12 44 47 -3
15 Hetman Włoszczowa 30 30 8 6 16 35 48 -13
16 Orlęta Kielce 30 6 1 3 26 25 83 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2013/2014

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 15 33 10 3 2 29 15 14
2 Czarni Połaniec 15 32 9 5 1 31 14 17
3 Partyzant Radoszyce 15 29 9 2 4 32 14 18
4 Pogoń 1945 Staszów 15 29 8 5 2 29 15 14
5 Naprzód Jędrzejów 15 29 9 2 4 22 14 8
6 Orlicz Suchedniów 15 28 9 1 5 23 20 3
7 Lubrzanka Kajetanów 15 26 7 5 3 30 19 11
8 Spartakus Daleszyce 15 26 7 5 3 28 15 13
9 Unia Sędziszów 15 24 6 6 3 25 19 6
10 Sparta Kazimierza Wielka 15 24 5 9 1 24 13 11
11 AKS 1947 Busko Zdrój 15 23 7 2 6 23 17 6
12 Klimontowianka Klimontów 15 23 7 2 6 21 22 -1
13 Alit Ożarów 15 22 6 4 5 28 23 5
14 Skała Tumlin 15 20 5 5 5 25 29 -4
15 Hetman Włoszczowa 15 19 5 4 6 19 19 0
16 Orlęta Kielce 15 6 1 3 11 13 35 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2013/2014

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 15 34 10 4 1 31 12 19
2 Partyzant Radoszyce 15 29 8 5 2 31 11 20
3 Unia Sędziszów 15 29 9 2 4 22 15 7
4 Lubrzanka Kajetanów 15 22 6 4 5 22 18 4
5 Pogoń 1945 Staszów 15 18 5 3 7 25 32 -7
6 Sparta Kazimierza Wielka 15 18 5 3 7 19 26 -7
7 AKS 1947 Busko Zdrój 15 18 4 6 5 14 19 -5
8 Orlicz Suchedniów 15 15 4 3 8 20 34 -14
9 Skała Tumlin 15 14 3 5 7 16 27 -11
10 Naprzód Jędrzejów 15 13 3 4 8 11 24 -13
11 Spartakus Daleszyce 15 13 3 4 8 15 28 -13
12 Klimontowianka Klimontów 15 13 3 4 8 19 24 -5
13 Hetman Włoszczowa 15 11 3 2 10 16 29 -13
14 Alit Ożarów 15 10 1 7 7 16 24 -8
15 ŁKS Probudex Łagów 15 7 0 7 8 14 31 -17
16 Orlęta Kielce 15 0 0 0 15 12 48 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Alit Ożarów

Gospodarze Wynik Goście Data
ŁKS Probudex Łagów 3 - 2 Alit Ożarów 22 czerwca 2014
Alit Ożarów 3 - 2 Sparta Kazimierza Wielka 15 czerwca 2014
Unia Sędziszów 2 - 2 Alit Ożarów 8 czerwca 2014
Alit Ożarów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 1 czerwca 2014
Klimontowianka Klimontów 3 - 1 Alit Ożarów 25 maja 2014
Alit Ożarów 0 - 1 Lubrzanka Kajetanów 17 maja 2014
Czarni Połaniec 1 - 1 Alit Ożarów 10 maja 2014
Alit Ożarów 2 - 2 Spartakus Daleszyce 4 maja 2014
Orlęta Kielce 1 - 5 Alit Ożarów 1 maja 2014
Alit Ożarów 4 - 1 Hetman Włoszczowa 26 kwietnia 2014
Orlicz Suchedniów 2 - 1 Alit Ożarów 19 kwietnia 2014
Alit Ożarów 0 - 4 Partyzant Radoszyce 12 kwietnia 2014
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Alit Ożarów 6 kwietnia 2014
Skała Tumlin 1 - 1 Alit Ożarów 30 marca 2014
Alit Ożarów 0 - 0 Pogoń 1945 Staszów 22 marca 2014
Alit Ożarów 0 - 0 ŁKS Probudex Łagów 9 listopada 2013
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 0 Alit Ożarów 3 listopada 2013
Alit Ożarów 1 - 2 Unia Sędziszów 26 października 2013
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 Alit Ożarów 20 października 2013
Alit Ożarów 2 - 1 Klimontowianka Klimontów 12 października 2013
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 Alit Ożarów 5 października 2013
Alit Ożarów 1 - 2 Czarni Połaniec 28 września 2013
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Alit Ożarów 21 września 2013
Alit Ożarów 6 - 2 Orlęta Kielce 14 września 2013
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Alit Ożarów 7 września 2013
Alit Ożarów 2 - 2 Orlicz Suchedniów 31 sierpnia 2013
Partyzant Radoszyce 2 - 0 Alit Ożarów 25 sierpnia 2013
Alit Ożarów 3 - 1 Naprzód Jędrzejów 18 sierpnia 2013
Alit Ożarów 2 - 0 Skała Tumlin 15 sierpnia 2013
Pogoń 1945 Staszów 3 - 0 Alit Ożarów 11 sierpnia 2013

IV liga świętokrzyska sezon 2013/2014

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 26
2 Przemysław Rzepa Alit Ożarów 20
3 Krystian Rzepa Pogoń 1945 Staszów 18
4 Piotr Mazurkiewicz Czarni Połaniec 15
5 Damian Gil ŁKS Probudex Łagów 12
6 Tomasz Staszewski Skała Tumlin 11
7 Jakub Olearczyk Spartakus Daleszyce 11
8 Grzegorz Samburski Unia Sędziszów 11
9 Krzysztof Pach Skała Tumlin 10
10 Damian Kopyciński Partyzant Radoszyce 10
11 Przemysław Kupczyk Unia Sędziszów 10
12 Karol Wójciak Pogoń 1945 Staszów 10
13 Tihomir Czeneskow Orlicz Suchedniów 10
14 Hubert Drej Partyzant Radoszyce 9
15 Łukasz Piwowarczyk Hetman Włoszczowa 9
16 Mateusz Wąż Sparta Kazimierza Wielka 8
17 Mateusz Wołowski Sparta Kazimierza Wielka 8
18 Tomasz Iwański Naprzód Jędrzejów 8
19 Artur Kidoń Pogoń 1945 Staszów 8
20 Wiesław Francuz AKS 1947 Busko Zdrój 8
21 Dominik Szymkiewicz Partyzant Radoszyce 8
22 Łukasz Gołuch Partyzant Radoszyce 8
23 Michał Bracha Lubrzanka Kajetanów 8
24 Maciej Kiliański Klimontowianka Klimontów 7
25 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 7
26 Wojciech Zapalski Unia Sędziszów 7
27 Marcin Snoch Partyzant Radoszyce 7
28 Damian Czarnecki Partyzant Radoszyce 7
29 Karol Armata Lubrzanka Kajetanów 7
30 Piotr Malec Pogoń 1945 Staszów 7
31 Karol Bracha Lubrzanka Kajetanów 7
32 Jakub Hajduk Partyzant Radoszyce 7
33 Mohamed Sylla Orlicz Suchedniów 7
34 Łukasz Chwała Klimontowianka Klimontów 6
35 Marek Gołąbek Spartakus Daleszyce 6
36 Iwelin Kostow Orlicz Suchedniów 6
37 Patryk Czerwonka Alit Ożarów 5
38 Łukasz Stępień Sparta Kazimierza Wielka 5
39 Piotr Bakalarz Lubrzanka Kajetanów 5
40 Piotr Solnica Skała Tumlin 5
41 Bartłomiej Bracha Lubrzanka Kajetanów 5
42 Adrian Wołczyk Spartakus Daleszyce 5
43 Łukasz Ubożak Partyzant Radoszyce 5
44 Adrian Solnica Skała Tumlin 5
45 Daniel Rabenda ŁKS Probudex Łagów 5
46 Łukasz Kraj Spartakus Daleszyce 4
47 Tomasz Miernik Orlęta Kielce 4
48 Zbigniew Krupa Unia Sędziszów 4
49 Łukasz Ziemniak Alit Ożarów 4
50 Arkadiusz Foks Lubrzanka Kajetanów 4
51 Arkadiusz Piotrowicz Lubrzanka Kajetanów 4
52 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 4
53 Patryk Kulesza Naprzód Jędrzejów 4
54 Marcin Cisło Czarni Połaniec 4
55 Pape Drame Sparta Kazimierza Wielka 4
56 Damian Piotrowicz ŁKS Probudex Łagów 4
57 Wojciech Nowocień Orlicz Suchedniów 4
58 Bartłomiej Wielgus Klimontowianka Klimontów 4
59 Norbert Wątek Sparta Kazimierza Wielka 4
60 Rafał Charyga AKS 1947 Busko Zdrój 3
61 Łukasz Zielonka Klimontowianka Klimontów 3
62 Maciej Śliski AKS 1947 Busko Zdrój 3
63 Jarosław Komisarski Partyzant Radoszyce 3
64 Mateusz Rejowski Unia Sędziszów 3
65 Grzegorz Brożek Unia Sędziszów 3
66 Michał Kamiński Klimontowianka Klimontów 3
67 Mirosław Kabata Czarni Połaniec 3
68 Rafał Merchut Pogoń 1945 Staszów 3
69 Michał Ciepliński Alit Ożarów 3
70 Dominik Kaczmarczyk Pogoń 1945 Staszów 3
71 Tomasz Nartowski Unia Sędziszów 3
72 Konrad Zdybski Alit Ożarów 3
73 Paweł Cecot Czarni Połaniec 3
74 Piotr Stolarczyk Naprzód Jędrzejów 3
75 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 3
76 Paweł Woźniak Orlęta Kielce 3
77 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 3
78 Kamil Kowalski Hetman Włoszczowa 3
79 Adrian Mączka Spartakus Daleszyce 3
80 Bartosz Sosiński ŁKS Probudex Łagów 3
81 Rafał Pydych AKS 1947 Busko Zdrój 2
82 Konrad Czarnecki Naprzód Jędrzejów 2
83 Mateusz Maciejewski Naprzód Jędrzejów 2
84 Piotr Rojek Sparta Kazimierza Wielka 2
85 Paweł Jaworek ŁKS Probudex Łagów 2
86 Paweł Ciuła Czarni Połaniec 2
87 Artur Walasek Pogoń 1945 Staszów 2
88 Mateusz Zaremba AKS 1947 Busko Zdrój 2
89 Karol Zwierzyński Lubrzanka Kajetanów 2
90 Michał Kłek Naprzód Jędrzejów 2
91 Sebastian Ryguła Naprzód Jędrzejów 2
92 Kamil Kolanowski AKS 1947 Busko Zdrój 2
93 Mateusz Blacharski Orlęta Kielce 2
94 Albert Sęk Unia Sędziszów 2
95 Grzegorz Starościak Naprzód Jędrzejów 2
96 Krzysztof Baczewski Pogoń 1945 Staszów 2
97 Mateusz Nowak Klimontowianka Klimontów 2
98 Wojciech Włodarczyk ŁKS Probudex Łagów 2
99 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 2
100 Mateusz Kaczmarek ŁKS Probudex Łagów 2
101 Sylwester Gorgoń Sparta Kazimierza Wielka 2
102 Sebastian Krupa AKS 1947 Busko Zdrój 2
103 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 2
104 Tomasz Puchrowicz Naprzód Jędrzejów 2
105 Kamil Kucharski Orlęta Kielce 2
106 Łukasz Drdzeń Alit Ożarów 2
107 Dawid Kumor AKS 1947 Busko Zdrój 2
108 Marcin Tacij Skała Tumlin 2
109 Mateusz Franus Klimontowianka Klimontów 2
110 Piotr Obierak Czarni Połaniec 2
111 Jakub Łowicki Klimontowianka Klimontów 2
112 Oskar Kwaśniński Sparta Kazimierza Wielka 2
113 Dariusz Krawczyk Klimontowianka Klimontów 2
114 Sebastian Osman Naprzód Jędrzejów 2
115 Grzegorz Zięba Klimontowianka Klimontów 2
116 Mateusz Szmania Orlęta Kielce 1
117 Mateusz Zoch AKS 1947 Busko Zdrój 1
118 Łukasz Szymański Klimontowianka Klimontów 1
119 Janusz Hynowski Klimontowianka Klimontów 1
120 Kacper Grzybek Hetman Włoszczowa 1
121 Kamil Moskal Orlicz Suchedniów 1
122 Marcin Wróbel Klimontowianka Klimontów 1
123 Marcin Kozior Orlęta Kielce 1
124 Michał Hołody Alit Ożarów 1
125 Rafał Cieleba Unia Sędziszów 1
126 Krzysztof Rzeszowski Skała Tumlin 1
127 Karol Fudalewski Pogoń 1945 Staszów 1
128 Michał Dyl Czarni Połaniec 1
129 Sekou Camara AKS 1947 Busko Zdrój 1
130 Mateusz Szyszka Orlęta Kielce 1
131 Kamil Kłoda Sparta Kazimierza Wielka 1
132 Albert Brudek ŁKS Probudex Łagów 1
133 Bartłomiej Sputo Naprzód Jędrzejów 1
134 Kamil Cholewiński Klimontowianka Klimontów 1
135 Maciej Witek Czarni Połaniec 1
136 Emil Socha Skała Tumlin 1
137 Sebastian Bąk Czarni Połaniec 1
138 Kamil Lipiec Czarni Połaniec 1
139 Dominik Staniec Spartakus Daleszyce 1
140 Norbert Kula AKS 1947 Busko Zdrój 1
141 Tomasz Szczepanik Skała Tumlin 1
142 Krystian Fulara Alit Ożarów 1
143 Kamil Nieszporek Partyzant Radoszyce 1
144 Sebastian Nawara Orlęta Kielce 1
145 Paweł Doroszko Skała Tumlin 1
146 Sebastian Wąs ŁKS Probudex Łagów 1
147 Damian Krakowiak Pogoń 1945 Staszów 1
148 Damian Belusiak Pogoń 1945 Staszów 1
149 Tomasz Ciesielski Orlicz Suchedniów 1
150 Michał Ziętara Sparta Kazimierza Wielka 1
151 Mateusz Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
152 Piotr Brzoza ŁKS Probudex Łagów 1
153 Roman Kowalski Klimontowianka Klimontów 1
154 Mariusz Kostek Orlicz Suchedniów 1
155 Sebastian Walasek Hetman Włoszczowa 1
156 Rafał Cedro Lubrzanka Kajetanów 1
157 Tomasz Kołodziejczyk Skała Tumlin 1
158 Krzysztof Iwański Czarni Połaniec 1
159 Dawid Kawiński Spartakus Daleszyce 1
160 Wiktor Piątkowski Klimontowianka Klimontów 1
161 Marcin Nowak Unia Sędziszów 1
162 Mariusz Arczewski Skała Tumlin 1
163 Rafał Wroński Hetman Włoszczowa 1
164 Adrian Hura Alit Ożarów 1
165 Andrij Sucheckyj Orlicz Suchedniów 1
166 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 1
167 Iwo Marzec Skała Tumlin 1
168 Kamil Bratek Unia Sędziszów 1
169 Albert Bujakowski Spartakus Daleszyce 1
170 Szymon Bochniak ŁKS Probudex Łagów 1
171 Patryk Barucha ŁKS Probudex Łagów 1
172 Michał Prus-Niewiadomski Partyzant Radoszyce 1
173 Damian Kania Orlęta Kielce 1
174 Mateusz Kokosza Skała Tumlin 1
175 Michał Kowalski Sparta Kazimierza Wielka 1