Drugoligowy Hutnik Kraków nie próżnuje i cały czas jest aktywny na rynku transferowym. Dziś klub ogłosił pozyskanie Michała Kitlińskiego, który w rundzie jesiennej był zawodnikiem Texom Sokoła Sieniawa.


Michał Kitliński wiosną będzie reprezentował barwy drugoligowego Hutnika Kraków, z którym związał się półroczną umową. 25-letni pomocnik jesienią występował w trzecioligowym Texom Sokole Sieniawa. Piłkarz urodzony w Kozienicach ma za sobą bardzo udaną rundę, bowiem w biało-niebieskich barwach rozegrał 17 spotkań oraz pięciokrotnie pokonywał bramkarza rywali.

Zawodnik pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Stali Rzeszów, gdzie grał do końca rundy jesiennej sezonu 2011/12. Następnie przeniósł się do MSP Szamotuły. Pomocnik ponadto występował także w Pogoni Siedlce, ROW-ie 1964 Rybnik, Legionovii Legionowo, Garbarni Kraków, Stali Stalowa Wola oraz włoskim AC Este.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.