W 26. kolejce 2 ligi Znicz Pruszków podejmował Ruch Chorzów. Gospodarze zwyciężyli te spotkanie 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Maciej Machalski.

Od początku meczu można było zauważyć lepszą aktywność ze strony zawodników Ruchu Chorzów. Mieli w ciągu pierwszych dziesięciu minut dwie groźne okazje do zdobycia bramki. Nie zakończyło to jednak dwubramkowego prowadzenia chorzowian bowiem świetnie w tych sytuacjach spisał się Piotr Misztal.

Pomimo ataków ze strony Ruchu pierwszą i jedyną bramkę w tym meczu zdobył Znicz Pruszków. W 24. minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się Maciej Machalski, który dał prowadzenie gospodarzom. Znicz miał jeszcze świetną okazję do podwyższenia wyniku, lecz minimalnie chybili. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem zawodników z Pruszkowa.

W drugiej połowie mogliśmy znów podziwiać znakomite akcje gospodarzy. Trzydzieści minut przed końcem meczu głową na bramkę uderzał Dariusz Zjawiński, lecz piłka po jego strzale poleciała nad bramką. Dziewięć minut później mieliśmy bramkę dla Ruchu.

Arbiter mimo wszystko nie zaliczył bramkę Wojciechowi Kędziorze bowiem boczny dopatrzył się spalonego. To była ostatnia groźna sytuacja w tym meczu. Znicz Pruszków zwyciężył nad Ruchem Chorzów 1-0.

ZNICZ PRUSZKÓW - RUCH CHORZÓW 1-0 (1-0)

1-0 Maciej Machalski (24.)

Znicz Pruszków: Misztal - Bochenek, Rybak, Wrześniewski, Smoleń, Tarnowski, Małachowski, Stromecki (69. Kocot), Machalski (86. Faliszewski), Rackiewicz (71. Kubicki), Zjawiński (91. Szymański)

Ruch Chorzów: Lech - Lechowicz, Wiech, Kulejewski, Miahkow, Duriska, Mokrzycki, Mandrysz (63. Podgórski), Kędziora, Zieliński (46. Foszmańczyk), Giel (67. Idzik)

Żółte kartki: Rybak, Kocot - Foszmańczyk, Podgórski. Sędzia: Łukasz Kuźma. Widzów: 700.