Poznaliśmy plan przygotowań Motoru Lublin do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Podopieczni Marka Saganowskiego do treningów wrócą 10 stycznia 2022 roku, a w zimie rozegrają osiem meczów kontrolnych.


Znany jest plan przygotowań Motoru Lublin do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Podopieczni Marka Saganowskiego na pierwszych zajęciach po przerwie spotkają się już 10 stycznia 2022 roku. Ekipa z województwa lubelskiego w zimie rozegra osiem meczów sparingowych. Pierwszy odbędzie się już 22 stycznia 2022 roku, a rywalem "żółto-biało-niebieskich" będzie pierwszoligowy ŁKS Łódź.

Ekipa z Lublina nie zamierza próżnować, a w planie gier kontrolnych znalazły się starcia m.in. z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna. Stawkę uzupełnią potyczki z trzecioligowcami, a mowa tutaj o Siarce Tarnobrzeg, Chełmiance Chełm, Tomasovii Tomaszów Lubelski, Legionovii Legionowo, rezerwach Legii Warszawa oraz Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

Drużyna ponadto uda się na zgrupowanie do Uniejowa.

Pełny plan przygotowań Motoru Lublin do rundy wiosennej sezonu 2021/22 prezentujemy poniżej.

10 stycznia - pierwszy trening

22 stycznia - sparing z ŁKS-em Łódź 

26 stycznia - sparing z Tomasovią Tomaszów Lubelski 

30 stycznia - sparing z Górnikiem Łęczna 

2 lutego - sparing z Chełmianką Chełm 

6 lutego - sparing z Siarką Tarnobrzeg 

7-10 lutego - zgrupowanie w Uniejowie

10 lutego - sparing z Legionovią Legionowo 

11 lutego - sparing z Legią II Warszawa 

19 lutego - sparing ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki


Foto: Motor Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.