Piłkarze Elany Toruń po pierwszym meczu nowego sezonu mają bardzo dobre humory. Podopieczni Piotra Kieruzela skromnie pokonali na wyjeździe Bałtyk Koszalin.


Sobotnie spotkanie Bałtyku Koszalin z Elaną Toruń nie było porywającym widowiskiem. Kibice w sumie zobaczyli jednego gola, który padł z rzutu karnego. Jego autorem był Damian Lenkiewicz, który w 28. minucie pewnie egzekwował "jedenastkę". Koszalinianie próbowali jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale Elana dobrze prezentowała się w defensywie i skutecznie odpierała ataki miejscowych.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, a klarownych okazji było jak na lekarstwo. Sobotnią potyczkę z pewnością można określić meczem walki, bo tej nie brakowało. Kibice z niecierpliwością czekali na kolejne gole, jednak jak się okazało, nie doczekali się ich. Torunianie dowieźli skromne prowadzenie i po końcowym gwizdku cieszyli się z pierwszego kompletu oczek w sezonie 2021/22.


Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 0-1 (0-1)

0-1 Damian Lenkiewicz (28-rzut karny)


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.