Fryzury Roberta Lewandowskiego – zainspiruj się stylem sportowca

Robert Lewandowski to piłkarz światowego formatu. Jest inspiracją i wzorem naśladowania dla wielu. I to nie tylko poprzez liczne sportowe sukcesy, ale także ze względu na styl i wizerunek faceta...

więcej →

Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin – zapowiedź

Piłkarze Pogoni Szczecin w ostatni weekend odpoczywali ze względu na przełożone spotkanie. Tym samym Portowcy mieli trochę czasu, aby przygotować się odpowiednio do rywalizacji z Zagłębiem Lubin. Jak zakłady bukmacherskie...

więcej →

Jak zacząć obstawiać mecze? Kilka rad dla początkujących

Rosnąca popularność zakładów bukmacherskich sprawia, że coraz więcej osób chce sprawdzić się w tej dziedzinie. Najtrudniejsze jednak są oczywiście początki, dlatego postanowiliśmy przedstawić Ci kilka cennych rad. Mamy nadzieję, że...

więcej →

W jaki sposób najwięcej zarobić na zakładach sportowych w piłce nożnej?

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, niejednokrotnie pewnie zastanawiałeś się, jak swoją wiedzę na temat tego sportu przekształcić w realne, legalnie zarabiane pieniądze u najlepszych, internetowych bukmacherów, jak Superbet.

więcej →

Filip Modelski kolejnym wzmocnieniem Kotwicy Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne letnie wzmocnienie. Do ekipy z województwa zachodniopomorskiego dołączył Filip Modelski z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

więcej →

Piotr Witasik oficjalnie w Kotwicy Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg wzmacnia defensywę. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Piotr Witasik, który ostatnio występował w Olimpii Grudziądz.

więcej →

Marcel Gąsior w Motorze Lublin

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Marcel Gąsior. Pomocnik ostatnio występował w Koronie Kielce, z którą wywalczył awans do PKO Ekstraklasy.

więcej →

Maciej Kowalski-Haberek nowym zawodnikiem Polonii Warszawa

Drugoligowa Polonia Warszawa nie próżnuje. Do ekipy ze stolicy kraju dołączył Maciej Kowalski-Haberek, który ostatnio występował w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

więcej →

Jakub Bojas podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg ma nowego piłkarza. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Jakub Bojas, który ostatnio występował w Olimpii Grudziądz.

więcej →

Mateusz Podstolak w Podlasiu Biała Podlaska

Ciekawego wzmocnienia dokonało Podlasie Biała Podlaska. Do ekipy z województwa lubelskiego dołączył Mateusz Podstolak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Josip Soljić podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Josip Soljić z Apklan Resovii.

więcej →

Bogusław Baniak nowym trenerem trzecioligowej Olimpii Grudziądz

Trzecioligowa Olimpia Grudziądz ogłosiła nazwisko nowego trenera. Został nim Bogusław Baniak, który zastąpił na tym stanowisku Marcina Płuskę.

więcej →

Marcin Płuska poprowadzi Kotwicę Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg ogłosiła nazwisko trenera, który poprowadzi ekipę z województwa zachodniopomorskiego w sezonie 2022/23. To Marcin Płuska, który ostatnio pracował w Olimpii Grudziądz.

więcej →

Maciej Firlej wrócił do Znicza Pruszków

Napastnik ponownie zagra w Zniczu Pruszków. Mowa o Macieju Firleju, który ostatnio reprezentował barwy Motoru Lublin.

więcej →

Szymon Jopek nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice

Kolejny piłkarz odszedł ze Stali Stalowa Wola. Tym razem mowa o Szymonie Jopku, który został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice.

więcej →

Wigry Suwałki wycofały się z eWinner 2 ligi

Trudno nam przekazywać takie informacje. Wigry Suwałki ze względu na problemy finansowe, nie przystąpią do rozgrywek eWinner 2 ligi w sezonie 2021/22.

więcej →

Michał Fidziukiewicz wzmocnił Polonię Warszawa

Polonia Warszawa potwierdziła pierwsze letnie wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Michał Fidziukiewicz, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Legionovia Legionowo w ostatnim meczu pokonała Błoniankę Błonie

Legionovia Legionowo zwycięstwem zakończyli sezon 2021/22. Podopieczni Michała Pirosa na własnym stadionie pokonali Błoniankę Błonie.

więcej →

Siarka Tarnobrzeg pokonała Orlęta Radzyń Podlaski

Gracze Siarki Tarnobrzeg udanie pożegnali się z 3 ligą gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka w meczu 34. kolejki pokonali Orlęta Radzyń Podlaski.

więcej →

Stal Stalowa Wola rozniosła w pył Koronę Rzeszów

Gracze Stali Stalowa Wola z przytupem zakończyli sezon w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Łukasza Surmy pewnie pokonali na wyjeździe Koronę Rzeszów.

więcej →