Beniaminek nie próżnuje i już działa na rynku transferowym. Rzeszowianie zakontraktowali dwóch ciekawych graczy, z tym że jeden z nich dołączy do zespołu dopiero w lipcu. Działacze jednak będą chcieli pozyskać go już zimą.


Wiktor Kłos z Wólczanki Wólka Pełkińska oraz Marcel Kotwica z Puszczy Niepołomice podpisali kontrakty ze Stalą Rzeszów. Były zawodnik trzecioligowca od jutra rozpocznie przygotowania pod okiem Janusza Niedźwiedzia. W przypadku kraśniczanina, kontrakt obowiązuje od 1 lipca 2020, lecz działacze klubu z ulicy Hetmańskiej 69 chcą aby piłkarz do zespołu dołączył już tej zimy.

Wiktor Kłos ma 19 lat i jest wychowankiem Orzełka Przeworsk, a ponadto grał w Resovii, Legii Warszawa oraz Motorze Lublin. Pomocnik ostatnią rundę spędził w Wólczance Wólka Pełkińska, gdzie rozegrał 18 spotkań oraz dołożył trzy trafienia. Zawodnik był ważnym elementem w układance Marcina Wołowca.

Marcel Kotwica ma 28 lat, a pierwsze kroki stawiał w rodzimym MUKS-ie Kraśnik. Piłkarz szybko jednak przeniósł się do UKS SMS Łódź, skąd po sezonie 2010/11 trafił do Calisii Kalisz. Później grał jeszcze w Turze Turek, ŁKS-ie Łódź oraz Puszczy Niepołomice, gdzie gra do dziś. 


Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.