Jarota Jarocin przybliżył się do utrzymania w 3 lidze gr. IV. Zespół z województwa wielkopolskiego pokonał na wyjeździe Świt Skolwin.

Jarota Jarocin aby przybliżyć się utrzymania w 3 lidze gr. II, musiał przede wszystkim wygrać. Zespół z województwa wielkopolskiego do początku ruszył do ataku, a na prowadzenie wyszedł w 6. minucie, za sprawą Piotra Rzepki. Przyjezdni ani zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Świt Skolwin dobrze jednak prezentował się w defensywie, a i też miał swoje okazje.

Jarota nie odpuszczał i w 39. minucie było 0-2, a bramkę zdobył Antoni Prałat. W drugiej odsłonie podopieczni Andrzeja Tychowskiego starali się zmniejszyć straty do rywala. Udało się szybko złapać kontakt, a do siatki trafił chwilę po zmianie stron Oleh Synytsia. Świt w kolejnych minutach próbował jeszcze wyrównać, ale zespół z Jarocina nie dał sobie wbić bramki.

Świt Skolwin - Jarota Jarocin 1-2 (0-2)

0-1 Piotr Rzepka (6)

0-2 Antoni Prałat (39)

1-2 Oleh Synytsia (51)