IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
1. kolejka - IV liga podkarpacka 12/13 sierpnia
Sokół Kamień | 2 - 2 | Izolator Boguchwała | |
Cosmos Nowotaniec | 4 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Stal Łańcut | 4 - 1 | Resovia II | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 0 | Korona Rzeszów | |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Ekoball Stal Sanok | 2 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
JKS Jarosław | 1 - 1 | Legion Pilzno | |
Głogovia Głogów Małopolski | 3 - 2 | Błękitni Ropczyce |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
2. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 sierpnia
Resovia II | 1 - 2 | Ekoball Stal Sanok | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 3 | Wisłok Wiśniowa | |
Błękitni Ropczyce | 1 - 1 | Stal Łańcut | |
Polonia Przemyśl | 2 - 0 | Korona Rzeszów | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | Stal II Rzeszów | |
Igloopol Dębica | 3 - 1 | JKS Jarosław | |
Cosmos Nowotaniec | 3 - 2 | Sokół Kamień | |
Izolator Boguchwała | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
3. kolejka - IV liga podkarpacka 19/20 sierpnia
JKS Jarosław | 3 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Stal Łańcut | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Ekoball Stal Sanok | 3 - 4 | Błękitni Ropczyce | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 1 | Legion Pilzno | |
Polonia Przemyśl | 0 - 2 | Sokół Kamień | |
Korona Rzeszów | 0 - 4 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 4 | Igloopol Dębica | |
Wisłok Wiśniowa | 4 - 0 | Resovia II |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
4. kolejka - IV liga podkarpacka 26/27 sierpnia
Sokół Kamień | 0 - 4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Resovia II | 6 - 0 | Korona Rzeszów | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Stal Łańcut | |
Stal II Rzeszów | 3 - 3 | Ekoball Stal Sanok | |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Cosmos Nowotaniec | 5 - 2 | JKS Jarosław | |
Polonia Przemyśl | 3 - 3 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 0 | Wisłok Wiśniowa | |
Izolator Boguchwała | 5 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
5. kolejka - IV liga podkarpacka 30/31 sierpnia
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | Resovia II | |
Korona Rzeszów | 1 - 5 | Błękitni Ropczyce | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 2 | Legion Pilzno | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 5 | Stal II Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 1 | Polonia Przemyśl | |
JKS Jarosław | 3 - 0 | Sokół Kamień | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 3 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Stal Łańcut | 2 - 1 | Igloopol Dębica |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
6. kolejka - IV liga podkarpacka 02/03 września
Sokół Kamień | 5 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Błękitni Ropczyce | 1 - 3 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 - 0 | JKS Jarosław | |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Ekoball Stal Sanok | |
Polonia Przemyśl | 0 - 1 | Resovia II | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | 4 - 0 | Korona Rzeszów | |
Legion Pilzno | 2 - 1 | Wisłok Wiśniowa | |
Izolator Boguchwała | 0 - 2 | Stal Łańcut |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
7. kolejka - IV liga podkarpacka 09/10 września
JKS Jarosław | 3 - 2 | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 3 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Korona Rzeszów | 3 - 3 | Legion Pilzno | |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | Sokół Kamień | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 2 | Igloopol Dębica | |
Resovia II | 4 - 3 | Błękitni Ropczyce | |
Stal Łańcut | 4 - 3 | Cosmos Nowotaniec | |
Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | Izolator Boguchwała |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
8. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 września
Sokół Kamień | 2 - 2 | Stal Łańcut | |
JKS Jarosław | 2 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | 3 - 1 | Resovia II | |
Igloopol Dębica | 1 - 0 | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 0 | Ekoball Stal Sanok | |
Polonia Przemyśl | 1 - 2 | Błękitni Ropczyce | |
Legion Pilzno | 2 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Izolator Boguchwała | 3 - 1 | Wisłok Wiśniowa |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
9. kolejka - IV liga podkarpacka 23/24 września
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 4 | Polonia Przemyśl | |
Korona Rzeszów | 4 - 8 | Izolator Boguchwała | |
Resovia II | 0 - 1 | Legion Pilzno | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | Igloopol Dębica | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | 2 - 0 | Stal II Rzeszów | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 3 | Sokół Kamień | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 2 | Cosmos Nowotaniec | |
Stal Łańcut | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
10. kolejka - IV liga podkarpacka 30 września/01 października
Sokół Kamień | 2 - 1 | Wisłok Wiśniowa | |
JKS Jarosław | 0 - 1 | Stal Łańcut | |
Legion Pilzno | 1 - 0 | Błękitni Ropczyce | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 2 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Igloopol Dębica | 3 - 0 | Resovia II | |
Cosmos Nowotaniec | 3 - 0 | Korona Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 - 1 | Ekoball Stal Sanok | |
Polonia Przemyśl | 2 - 2 | Stal II Rzeszów | |
Izolator Boguchwała | 2 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
11. kolejka - IV liga podkarpacka 07/08 października
Stal Łańcut | 3 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Wisłok Wiśniowa | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Korona Rzeszów | 1 - 4 | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 1 | Cosmos Nowotaniec | |
Resovia II | 0 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | Polonia Przemyśl | |
Błękitni Ropczyce | 2 - 2 | Igloopol Dębica | |
Stal II Rzeszów | 2 - 1 | Legion Pilzno | |
Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | JKS Jarosław |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
12. kolejka - IV liga podkarpacka 14/15 października
Cosmos Nowotaniec | 8 - 0 | Resovia II | |
Sokół Kamień | 2 - 2 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 - 0 | Korona Rzeszów | |
Głogovia Głogów Małopolski | 4 - 2 | Stal Łańcut | |
Igloopol Dębica | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
JKS Jarosław | 2 - 0 | Wisłok Wiśniowa | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 1 | Ekoball Stal Sanok | |
Polonia Przemyśl | 2 - 3 | Legion Pilzno | |
Izolator Boguchwała | 6 - 1 | Błękitni Ropczyce |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
13. kolejka - IV liga podkarpacka 21/22 października
Wisłok Wiśniowa | 6 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | 3 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Stal Łańcut | 2 - 0 | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Korona Rzeszów | 0 - 1 | JKS Jarosław | |
Legion Pilzno | 0 - 2 | Igloopol Dębica | |
Resovia II | 1 - 1 | Sokół Kamień |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
14. kolejka - IV liga podkarpacka 28/29 października
JKS Jarosław | 0 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Sokół Kamień | 1 - 0 | Błękitni Ropczyce | |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 2 | Wisłok Wiśniowa | |
Resovia II | 2 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Stal Łańcut | 2 - 0 | Ekoball Stal Sanok | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Polonia Przemyśl | 2 - 2 | Igloopol Dębica | |
Izolator Boguchwała | 1 - 0 | Legion Pilzno | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 1 | Korona Rzeszów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
15. kolejka - IV liga podkarpacka 04/05 listopada
Igloopol Dębica | 0 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Wisłok Wiśniowa | 5 - 5 | Stal Łańcut | |
Korona Rzeszów | 1 - 2 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Resovia II | 1 - 0 | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Legion Pilzno | 1 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 4 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | 3 - 4 | Sokół Kamień |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
16. kolejka - IV liga podkarpacka 11/12 listopada
Ekoball Stal Sanok | 0 - 1 | Wisłok Wiśniowa | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Igloopol Dębica | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 2 | Resovia II | |
Sokół Kamień | 2 - 2 | Legion Pilzno | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Polonia Przemyśl | 1 - 0 | Izolator Boguchwała | |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 0 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
JKS Jarosław | 4 - 1 | Błękitni Ropczyce | |
Stal Łańcut | 6 - 0 | Korona Rzeszów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
17. kolejka - IV liga podkarpacka 18/19 listopada
JKS Jarosław | 2 - 0 | Stal II Rzeszów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 2 | Stal Łańcut | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Resovia II | 1 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Igloopol Dębica | 3 - 0 | Sokół Kamień | |
Korona Rzeszów | 0 - 8 | Ekoball Stal Sanok | |
Izolator Boguchwała | 1 - 2 | Cosmos Nowotaniec |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
18. kolejka - IV liga podkarpacka 09/10 marca
Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 - 0 | Igloopol Dębica | |
Korona Rzeszów | 2 - 6 | Wisłok Wiśniowa | |
Stal II Rzeszów | 3 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Resovia II | 0 - 3 | Stal Łańcut | |
Polonia Przemyśl | 0 - 3 | Cosmos Nowotaniec | |
Błękitni Ropczyce | 4 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 4 - 2 | Ekoball Stal Sanok | |
Legion Pilzno | 2 - 1 | JKS Jarosław | |
Izolator Boguchwała | 3 - 0 | Sokół Kamień |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
19. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 marca
Sokół Kamień | 1 - 5 | Cosmos Nowotaniec | |
Stal II Rzeszów | 6 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Ekoball Stal Sanok | 3 - 0 | Resovia II | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 2 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Stal Łańcut | 2 - 0 | Błękitni Ropczyce | |
JKS Jarosław | 0 - 2 | Igloopol Dębica | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 - 0 | Izolator Boguchwała | |
Korona Rzeszów | 0 - 3 | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 3 | Legion Pilzno |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
20. kolejka - IV liga podkarpacka 23/24 marca
Sokół Kamień | 2 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 8 - 0 | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | 1 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Błękitni Ropczyce | 1 - 4 | Ekoball Stal Sanok | |
Stal II Rzeszów | 2 - 3 | Stal Łańcut | |
Legion Pilzno | 0 - 3 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Izolator Boguchwała | 2 - 3 | JKS Jarosław | |
Igloopol Dębica | 4 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Resovia II | 0 - 2 | Wisłok Wiśniowa |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
21. kolejka - IV liga podkarpacka 30/31 marca
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 3 | Izolator Boguchwała | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 0 | Polonia Przemyśl | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 5 - 1 | Sokół Kamień | |
Stal Łańcut | 1 - 2 | Legion Pilzno | |
Korona Rzeszów | 1 - 10 | Resovia II | |
Wisłok Wiśniowa | 4 - 1 | Błękitni Ropczyce | |
Ekoball Stal Sanok | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 2 | Igloopol Dębica | |
JKS Jarosław | 1 - 1 | Cosmos Nowotaniec |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
22. kolejka - IV liga podkarpacka 06/07 kwietnia
Sokół Kamień | 3 - 2 | JKS Jarosław | |
Stal II Rzeszów | 2 - 2 | Wisłok Wiśniowa | |
Cosmos Nowotaniec | 7 - 4 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Igloopol Dębica | 1 - 1 | Stal Łańcut | |
Błękitni Ropczyce | 6 - 0 | Korona Rzeszów | |
Polonia Przemyśl | 0 - 2 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Resovia II | 0 - 2 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Legion Pilzno | 1 - 2 | Ekoball Stal Sanok | |
Izolator Boguchwała | 2 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
23. kolejka - IV liga podkarpacka 13/14 kwietnia
Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | Igloopol Dębica | |
Korona Rzeszów | 0 - 6 | Stal II Rzeszów | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 1 | Legion Pilzno | |
Stal Łańcut | 3 - 0 | Izolator Boguchwała | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
JKS Jarosław | 2 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Resovia II | 1 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 3 | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 3 - 1 | Błękitni Ropczyce |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
24. kolejka - IV liga podkarpacka 20/21 kwietnia
Polonia Przemyśl | ? - ? | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | 4 - 1 | Resovia II | |
Sokół Kamień | 3 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Cosmos Nowotaniec | 3 - 3 | Stal Łańcut | |
Izolator Boguchwała | 0 - 2 | Ekoball Stal Sanok | |
Igloopol Dębica | 1 - 2 | Wisłok Wiśniowa | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Korona Rzeszów | |
Stal II Rzeszów | 1 - 2 | Sokół Kolbuszowa Dolna |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
25. kolejka - IV liga podkarpacka 24/25 kwietnia
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Stal Łańcut | 5 - 1 | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 0 | Legion Pilzno | |
Korona Rzeszów | 1 - 4 | Igloopol Dębica | |
Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 3 | JKS Jarosław | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Resovia II | 0 - 0 | Stal II Rzeszów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
26. kolejka - IV liga podkarpacka 27/28 kwietnia
Sokół Kamień | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Stal Łańcut | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
JKS Jarosław | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Legion Pilzno | ? - ? | Resovia II | |
Polonia Przemyśl | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Korona Rzeszów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
27. kolejka - IV liga podkarpacka 04/05 maja
Stal II Rzeszów | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Legion Pilzno | |
Resovia II | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Sokół Kamień | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Stal Łańcut | ? - ? | JKS Jarosław | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
28. kolejka - IV liga podkarpacka 11/12 maja
Polonia Przemyśl | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Stal Łańcut | |
JKS Jarosław | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Sokół Kamień | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Resovia II | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Legion Pilzno | ? - ? | Stal II Rzeszów |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
29. kolejka - IV liga podkarpacka 18/19 maja
Legion Pilzno | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Resovia II | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Sokół Kamień | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | JKS Jarosław | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal Łańcut | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
30. kolejka - IV liga podkarpacka 25/26 maja
Polonia Przemyśl | ? - ? | Stal Łańcut | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
JKS Jarosław | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Sokół Kamień | ? - ? | Resovia II | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Legion Pilzno |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
31. kolejka - IV liga podkarpacka 29/30 maja
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Resovia II | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Legion Pilzno | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | JKS Jarosław | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Stal Łańcut |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
32. kolejka - IV liga podkarpacka 01/02 czerwca
Polonia Przemyśl | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Stal Łańcut | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
JKS Jarosław | ? - ? | Resovia II | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Sokół Kamień | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Legion Pilzno | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Igloopol Dębica |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
33. kolejka - IV liga podkarpacka 08/09 czerwca
Izolator Boguchwała | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Legion Pilzno | ? - ? | Sokół Kamień | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | JKS Jarosław | |
Resovia II | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Stal Łańcut | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Ekoball Stal Sanok |
IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2023/2024
34. kolejka - IV liga podkarpacka 15/16 czerwca
Stal II Rzeszów | ? - ? | JKS Jarosław | |
Polonia Przemyśl | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Stal Łańcut | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Resovia II | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Legion Pilzno | |
Sokół Kamień | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Izolator Boguchwała |