IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 15
2 Szymon Dziadosz Karpaty Krosno 12
3 Igor Tarała Igloopol Dębica 11
4 Dominik Kędzior Wólczanka Wólka Pełkińska 10
5 Nazarii Bohomaz Cosmos Nowotaniec 9
6 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 9
7 Manolo . Stal II Rzeszów 8
8 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 8
9 Sebastian Pawlak JKS Jarosław 8
10 Szymon Stasik Karpaty Krosno 7
11 Kamil Bała JKS Jarosław 7
12 Abreu Emilio Da Costa Polonia Przemyśl 7
13 Krystian Kardyś Stal II Mielec 7
14 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 7
15 Tomasz Barycza Legion Pilzno 7
16 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 7
17 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 7
18 Konrad Buć Stal Łańcut 7
19 David Poreba Stal II Mielec 7
20 Michał Stasz Karpaty Krosno 6
21 Patryk Wójcik Stal Łańcut 6
22 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 6
23 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 6
24 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 6
25 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 6
26 Michał Mistrzyk Sokół Nisko 6
27 Kamil Matofij Karpaty Krosno 6
28 Martin Geci Cosmos Nowotaniec 6
29 Patryk Róg Stal Łańcut 6
30 Vadym Yanchak Wisłok Wiśniowa 6
31 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 6
32 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 6
33 Przemysław Nalepka Izolator Boguchwała 6
34 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 5
35 Victor Guedes Stal II Rzeszów 5
36 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 5
37 Jonathan Diumasumbu Longe Cosmos Nowotaniec 5
38 Sebastian Duda Karpaty Krosno 5
39 Luis Chaverra Martinez Korona Rzeszów 5
40 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 5
41 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 4
42 Krzysztof Domino Izolator Boguchwała 4
43 Tomasz Nalepka Izolator Boguchwała 4
44 Adrian Wójcik Wisłok Wiśniowa 4
45 Vadym Yavorskyi Cosmos Nowotaniec 4
46 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 4
47 Michał Opalski Stal II Rzeszów 4
48 Rafał Dusiło JKS Jarosław 4
49 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 4
50 Vladyslav Roslyakov Cosmos Nowotaniec 4
51 Mateusz Buczkowski LKS Skołoszów 4
52 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 4
53 Michał Domański Legion Pilzno 4
54 Piotr Młynarczyk Sokół Nisko 4
55 Denys Demianenko Cosmos Nowotaniec 4
56 Igor Maliarenko JKS Jarosław 4
57 Michał Worosz Izolator Boguchwała 4
58 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 4
59 Kamil Słoma Lechia Sędziszów Małopolski 4
60 Radosław Socha JKS Jarosław 4
61 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 4
62 Paweł Branas Lechia Sędziszów Małopolski 3
63 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 3
64 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 3
65 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 3
66 Oskar Majda Stal Łańcut 3
67 Dawid Pałys-Rydzik Sokół Kolbuszowa Dolna 3
68 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 3
69 Jakub Kloc Karpaty Krosno 3
70 Kacper Benc Wólczanka Wólka Pełkińska 3
71 Piotr Syguła Legion Pilzno 3
72 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 3
73 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
74 Kacper Czernicki Stal II Mielec 3
75 Wojciech Pilawa LKS Skołoszów 3
76 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 2
77 Dawid Król Karpaty Krosno 2
78 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 2
79 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 2
80 Kamil Janas Polonia Przemyśl 2
81 Kamil Wilk Głogovia Głogów Małopolski 2
82 Taras Mariash LKS Skołoszów 2
83 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
84 Miłosz Kaczor Stal II Rzeszów 2
85 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 2
86 Jakub Szczypek Stal II Rzeszów 2
87 Diaz Gomez Cosmos Nowotaniec 2
88 Piotr Pindak JKS Jarosław 2
89 Filip Moskal Sokół Nisko 2
90 Patryk Bęben Lechia Sędziszów Małopolski 2
91 Ruslan Kovotok Wisłok Wiśniowa 2
92 Maksymilian Szakiel JKS Jarosław 2
93 Michael Wyparło Stal II Mielec 2
94 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 2
95 Miłosz Chmura Legion Pilzno 2
96 Filip Leśniak Igloopol Dębica 2
97 Dmitri Syczewski Polonia Przemyśl 2
98 Dawid Kania Stal Łańcut 2
99 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
100 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 2
101 Dawid Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
102 Szymon Urbaniak Izolator Boguchwała 1
103 Damian Jędryas Karpaty Krosno 1
104 Kamil Mach Stal Łańcut 1
105 Damian Baran Karpaty Krosno 1
106 Jakub Stec Sokół Kolbuszowa Dolna 1
107 Karol Łysiak Stal II Rzeszów 1
108 Piotr Buda Stal II Rzeszów 1
109 Krzysztof Szczepanik Wólczanka Wólka Pełkińska 1
110 Piotr Wojtowicz LKS Skołoszów 1
111 Piotr Burza Igloopol Dębica 1
112 Kacper Pieniążek Stal II Rzeszów 1
113 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 1
114 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 1
115 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
116 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
117 Gabriel Majocha Stal II Mielec 1
118 Bartłomiej Gnatek Sokół Nisko 1
119 Filip Mucha Wólczanka Wólka Pełkińska 1
120 Adrian Chamera Sokół Nisko 1
121 Kamil Pilecki Głogovia Głogów Małopolski 1
122 Rafał Walas Izolator Boguchwała 1
123 Paweł Ofiara Stal II Rzeszów 1
124 Bogdan Vaštšuk Stal II Mielec 1
125 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
126 Volodymyr Zastavnyi Cosmos Nowotaniec 1
127 Paweł Remut Legion Pilzno 1
128 Kristian Madsen Polonia Przemyśl 1
129 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 1
130 Krzysztof Bigas Sokół Nisko 1
131 Mateusz Gul Karpaty Krosno 1
132 Georgelas Lukanzu Korona Rzeszów 1
133 Adrian Soboń Stal II Mielec 1
134 Bartosz Daszyk Korona Rzeszów 1
135 Franciszek Kusy Izolator Boguchwała 1
136 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
137 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
138 Hubert Nalepka Legion Pilzno 1
139 Filip Czop LKS Skołoszów 1
140 Mateusz Skała Stal Łańcut 1
141 Paweł Modny LKS Skołoszów 1
142 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 1
143 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 1
144 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
145 Przemysław Kuca Głogovia Głogów Małopolski 1
146 Mirosław Kmiotek Sokół Kolbuszowa Dolna 1
147 Michał Cach Izolator Boguchwała 1
148 Karol Dziopak Sokół Nisko 1
149 Sebastian Sobolewski JKS Jarosław 1
150 Igor Nagornyi Cosmos Nowotaniec 1
151 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 1
152 Szymon Mazur Korona Rzeszów 1
153 Maksymilian Popek Korona Rzeszów 1
154 Taras Vakowytch Wólczanka Wólka Pełkińska 1
155 Hubert Świecarz JKS Jarosław 1
156 Igor Ławrynowicz Stal II Rzeszów 1
157 Roman Tymchuk Wólczanka Wólka Pełkińska 1
158 Bartłomiej Kiełbasa Głogovia Głogów Małopolski 1
159 Arkadiusz Gil Głogovia Głogów Małopolski 1
160 Adrian Ślęzak Legion Pilzno 1
161 Dariusz Drelich Sokół Nisko 1
162 Konrad Kornas Igloopol Dębica 1
163 Maksymilian Lis Igloopol Dębica 1
164 Jakub Drozd JKS Jarosław 1
165 Oliwier Pilch JKS Jarosław 1
166 Michał Smoleń Karpaty Krosno 1
167 Konrad Guca Stal II Mielec 1
168 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
169 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
170 Albert Krzyczkowski JKS Jarosław 1
171 Michał Szluz Korona Rzeszów 1
172 Sofiane Bouteraa Polonia Przemyśl 1
173 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 1
174 Paweł Dziedzic Wisłok Wiśniowa 1
175 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 1
176 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 1
177 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1

IV liga podkarpacka (gr. mistrzowska) sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 2
2 Paweł Remut Legion Pilzno 1
3 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
4 Arkadiusz Noga Stal Łańcut 1
5 Wojciech Jaszcz Igloopol Dębica 1
6 Krystian Bik Stal II Mielec 1