Gracze Świtu Skolwin pomogli Kotwicy Kołobrzeg. Zespół dowodzony przez Andrzeja Tychowskiego na zakończenie sezonu ograł Olimpię Grudziądz.


Od początku spotkania lepiej prezentował się Świt Skolwin, który bardzo chciał pomóc Kotwicy Kołobrzeg. Podopieczni Andrzeja Tychowskiego stworzyli sobie więcej okazji bramkowych i w 12. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Adam Ładziak. Olimpia Grudziądz w kolejnych minutach starała się nawiązać walkę z ekipą ze Szczecina, ale ta mądrze się broniła.

Nudy nie było, a kibice oglądali bardzo dobre zawody. Olimpia bardzo chciała, jednak nie nie potrafiła znaleźć sposobu na gospodarzy. Grudziądzanie po przerwie nie odpuszczali i za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania.  Świt jednak był zawzięty i skutecznie odpierał ataki rywala. Emocji nie brakowało, lecz ostatecznie więcej goli nie padło i po meczu lepsze humory miał zespół gospodarzy.


Świt Skolwin - Olimpia Grudziądz 1-0 (1-0)

1-0 Adam Ładziak (13)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.