Piłkarze Stali Rzeszów po dwóch porażkach z rzędu, przełamali się i odnieśli ważne zwycięstwo. Podopieczni Daniela Myśliwca okazali się lepsi od Znicza Pruszków, którego pokonali 3-1.


Od początku lepiej prezentowała się Stal Rzeszów, która prowadzenie objęła już w 11. minucie. Piotr Głowacki wypatrzył Damiana Michalika, a ten po chwili cieszył się z bramki. Miejscowym było jednak mało i 180 sekund później prowadzili już 2-0. Piłkę w siatce ponownie umieścił Michalik, który wykorzystał dośrodkowanie Andreji Prokicia.

Podopieczni Daniela Myśliwca w kolejnych minutach nadal przeważali, ale razili nieskutecznością. Sam Michalik mógł strzelić w pierwszej połowie cztery gole, a Głowacki jednego. Nudy nie było, a "Żurawie" wciąż napierali. Znicz Pruszków nie tak wyobrażał sobie to spotkanie. Stal cały czas atakowała, jednak w tej części meczu więcej bramek nie padło.

"Biało-niebiescy" tuż po zmianie stron strzelili na 3-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Andreja Prokić, który wykorzystał dogranie Michalika. Rzeszowianie atakowali, jednak brakowało skuteczności. Znicz także miał swoje okazje i jedną z nich udało mu się wykorzystać, a Wiktora Kaczorowskiego pokonał Mariusz Gabrych, który ustalił wynik tego spotkania.


Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 3-1 (2-0)

1-0 Damian Michalik (11) 

2-0 Damian Michalik (14) 

3-0 Andreja Prokić (46) 

3-1 Mariusz Gabrych (73) 


Stal Rzeszów: Kaczorowski – Marczuk, Wrona, Góra, Poczobut, Prokić (70. Mustafaev), Olejarka (86. Maciejewski), Małecki (70. Kotwica), Głowacki, Wolski (89. Szczypek), Michalik (70. Sławek) 

Znicz Pruszków: Jurczak – Bochenek, Lewczuk, Drobnak, Kosakiewicz (59. Gabrych), Baran, Machalski (81. Proczek), Kaliniec (46. Pomorski), Baranowski (70. Górski), Kręcichwost, Nagamatsu (46. Hrnciar) 

Żółte kartki: Wolski - Nagamatsu, Górski 

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków)


Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.