W dzisiejszym hicie kolejki, goli nie stwierdzono. Stal Rzeszów zremisowała na wyjeździe z Ruchem Chorzów i tym samym nadal jest liderem eWinner 2 ligi.


Początek meczu należał do Ruchu Chorzów, który grał odważniej i częściej atakował. Z czasem to jednak Stal Rzeszów zaczęła stwarzać sobie okazje, ale brakowało konkretów. Spotkanie w kolejnych minutach się wyrównało, a kluczową rolę zaczęli odgrywać bramkarze obu ekip - Jakub Bielecki i Wiktor Kaczorowski. Szans bramkowych było jak na lekarstwo i do przerwy było 0-0.

W drugiej odsłonie obraz gry znacząco nie uległ zmianie, a kibice nadal oglądali wyrównany mecz. Jego tempo było jednak niezłe, a obu ekipom nie można było odmówić woli walki i zaangażowania. W kolejnych minutach zarówno jedni jak i drudzy coraz mocniej napierali, ale brakowało konkretów. Ostatecznie goli w tym spotkaniu nie odnotowano i tym samym to zakończyło się bezbramkowym remisem.


Ruch Chorzów - Stal Rzeszów 0-0


Ruch Chorzów: Bielecki – Kasolik (36. Dyr), Nawrocki, Kulejewski – Wójtowicz (79. Będzieszak), Neugebauer, Mokrzycki (79. Wyroba), Szkatuła (69. Kowalski) – Foszmańczyk (69. Żagiel), Janoszka – Szczepan 

Stal Rzeszów: Kaczorowski – Marczuk, Wrona, Góra, Głowacki, Wolski, Poczobut, Danielewicz (77. Olejarka), Michalik (77. Maciejewski), Małecki, Prokić (86. Sławek) 

Żółte kartki: Szczepan, Będzieszak - Wrona, Głowacki 

Sędziował: Marek Opaliński (Lubin)


Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.