Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Pierwszy gwizdek, inaugurujący sobotnie zmagania, zabrzmi punktualnie o 13 we Wronkach. Tam rezerwy Lecha Poznań podejmą Górnika Polkowice. Drugi garnitur Kolejorza w minionej kolejce pauzował, natomiast Górnik musiał uznać wyższość ekipy z Katowic, która tydzień wcześniej pokonała Lecha. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale Lech TVLink do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Lech II Poznań - Górnik Polkowice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Cztery godziny później, lider rozgrywek, Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Błękitnymi Stargard. Podopieczni Adama Noconia bardzo dobrze rozpoczęli zmagania na szczeblu drugoligowym i dziś z pewnością będą chcieli utrzymać dobrą dyspozycję. Błękitnym natomiast marzy się przełamanie po dwóch meczach bez zwycięstwa. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 20 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Godzinę później, GKS Katowice na własnym stadionie podejmie Pogoń Siedlce. Ekipa dowodzona przez Rafała Góraka przystępuje do niego w bardzo dobrych humorach. Pogoń też nastroje ma bardzo dobre, bowiem tydzień temu udało jej się wyrwać komplet punktów w ostatniej minucie. Obie ekipy będą z pewnością chciały pójść za ciosem. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV za pośrednictwem strony tv.gkskatowice.eu. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: GKS Katowice - Pogoń Siedlce [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, Sokół Ostróda zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Gospodarze przez pierwszym gwizdkiem z pewnością mają doskonałe humory, bowiem w poprzedniej kolejce pewnie pokonali Olimpię Grudziądz. Zgoła odmienne nastroje ma natomiast Znicz, który musiał uznać wyższość Stali Rzeszów i dziś z pewnością będzie chciał się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 20 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Sokół Ostróda - Znicz Pruszków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie  Bytovia Bytów skrzyżuje rękawice ze Skrą Częstochowa. Obie ekipy liczą dziś na wygraną, choć lepsze nastroje przed pierwszym gwizdkiem mają gospodarze, którzy w minionej kolejce pewnie pewnie pokonali Błękitnych. Skra natomiast zremisowała z Motorem, wobec czego dziś chciałaby pójść za ciosem. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie TVCOM. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Bytovia Bytów - Skra Częstochowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.