Już dziś zostaną rozegrane mecze 10. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Sobotnie zmagania zainaugurują dwa mecze zaplanowane na godzinę 13. Olimpia Elbląg u siebie zagra z Górnikiem Polkowice. Lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem mają podopieczni Janusza Niedźwiedzia, którzy w minionej kolejce pokonali ekipę z Pruszkowa aż 4-0. Olimpia nie grała, bowiem jej mecz z rezerwami Lecha Poznań został przełożony. Oba zespoły z pewnością będą chciały dziś wygrać. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie, w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu to jedyne 15 zł, a możecie go wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Garbarnia Kraków zagra z Hutnikiem Kraków. Ekipa Leszka Janiczaka w poprzednim tygodniu wróciła na Suche Stawy i wygrała ze ekipą Skry. Garbarnia natomiast nie grała, bowiem mecz z Sokołem został przełożony. W zamian, Brązowi zagrali sparing z Apklan Resovią. Derby jednak rządzą się swoimi prawami, wobec czego zapowiada się ciekawe starcie. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie, w systemie PPV na kanale GARCA TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu to jedyne 12 zł, a możecie go wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O 14:15, Skra Częstochowa w derbach województwa śląskiego zagra z GKS-em Katowice. Zespół dowodzony przez Marka Gołębiewskiego w minionej kolejce przegrał w Krakowie, natomiast żółto-zielono-czarni nie grali, bowiem mecz z Błękitnymi Stargard został przełożony. Obie ekipy są głodne gry i będą chciały dziś wygrać. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Darmową transmisję przeprowadzi ŁączyNasPiłka, a link do niej dostępny jest poniżej.

2 liga: Skra Częstochowa - GKS Katowice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Kolejne mecze zostaną rozegrane o godzinie 18. KKS 1925 Kalisz po porażce z Chojniczanką Chojnice, będzie chciał przełamać się w meczu ze Stalą Rzeszów. Podopieczni duetu Marcin Wołowiec-Krzysztof Łętocha w minionej kolejce także przegrali, wobec czego ich humory są okropne. Zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli wygrać, wobec czego zapowiada się ciekawe starcie. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie, w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu to jedyne 15 zł, a możecie go wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Znicz Pruszków u siebie sprawdzi formę Pogoni Siedlce. Obie ekipy przed pierwszym gwizdkiem mają nienajlepsze humory. Ekipa z Pruszkowa wysoko przegrała w Polkowicach, a Pogoń nie dała rady Olimpii Grudziądz. Obie ekipy liczą dziś na przełamanie i z pewnością będą chcieli wygrać. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie, w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu to jedyne 15 zł, a możecie go wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.