Hutnik Kraków był o krok od zgarnięcia pełnej puli w spotkaniu ze Śląskiem II Wrocław. Gospodarze wykorzystali karnego podyktowanego w 96. minucie i mecz zakończył się remisem 1:1

Początek meczu przyniósł sporo spokojnej gry i badania się ze strony obu zespołów. Krakowianie odważnie postawili na wysoki pressing, wrocławianie natomiast spokojnie rozgrywali piłkę. W 17. minucie Śląsk mógł mieć swoją pierwszą okazję, zagranie na wolne pole do Łyszczarza, który mógł wyjść sam na sam z Frasikiem, ale został uprzedzony przez jednego z defensorów Hutnika. Swoich szans strzałami z dystansu szukał Musonda, po jednym ze strzałów piłka minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Frasika.

W 39. minucie Hutnik miał rzut rożny, dogranie z prawego narożnika na krótki słupek a tam Wojcinowicz ubiegł goalkeepera wrocławian i skierował piłkę do bramki. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa, która nie przyniosła za wiele klarownych okazji.

Druga połowa przyniosła nieco więcej ożywienia. W 60. minucie zakotłowało się przed bramką Hutnika, na indywidualną akcję zdecydował się Kotowicz, po jego strzale sporo problemów miał bramkarz gości, który wypuścił piłkę przed siebie ale żaden z zawodników nie dobił piłki.

Najwięcej groźnych okazji Hutnik stwarzał sobie po stałych fragmentach gry, w 78. minucie po rzucie rożnym piłka opuściła pole karne, do piłki dopadł jeden z zawodników gości i mocnym strzałem sprawił sporo problemów Borucowi. Najlepszą okazję do wyrównania Śląsk miał w 82. minucie, piłka minęła ostatniego z obrońców Hutnika i Bargiel wyszedł sam na sam z Frasikiem, ale uderzył tuż obok lewego słupka.

Gdy wszyscy już dopisywali 3 punkty Hutnikowi, w 96. minucie Śląsk zagrał długą piłkę w pole karne a tam obrońca faulował Michalskiego a sędzia podyktował karnego, którego na bramkę zamienił Łyszczarz.

Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 1:1 (0:1)

39' 0:1 Wojcinowicz

90+6' 1:1 Łyszczarz (karny)

Śląsk II Wrocław: Boruc - Musonda (Maruszak 79'), Celeban, Caliński, Poprawa, Zawadzki (Sz. Michalski 70'), Bukowski, Młynarczyk (Olejniczak 79'), Kotowicz (Konstanty 70'), Łyszczarz, Bargiel (86' F. Michalski)

Hutnik Kraków: Frasik - Jaklik, Wojcinowicz, Kędziora, Hoyo-Kowalski, Świątek (Sobala 73'), Hafez (Kieliś 71'), Zmorzyński, Stasz (Tetych 81'), Gajda (Drąg 81'), Kitliński (Zawadzki 73')

Kartki: Poprawa – Hafez, Jaklik