IV liga opolska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 30 65 20 5 5 79 40 39
2 LZS Starowice Dolne 30 64 19 7 4 68 31 37
3 Małapanew Ozimek 30 60 18 6 6 66 37 29
4 Skalnik Gracze 30 55 16 7 7 49 28 21
5 Unia Krapkowice 30 50 15 5 10 64 54 10
6 Polonia Nysa 30 48 13 9 8 55 35 20
7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 44 13 5 12 48 38 10
8 Piast Strzelce Opolskie 30 43 12 7 11 46 36 10
9 MKS Gogolin 30 43 14 1 15 46 48 -2
10 Start Namysłów 30 38 9 11 10 30 44 -14
11 OKS Olesno 30 37 10 7 13 46 50 -4
12 Swornica Czarnowąsy 30 35 10 5 15 39 52 -13
13 Porawie Większyce 30 31 9 4 17 47 67 -20
14 Pogoń Prudnik 30 25 8 1 21 34 76 -42
15 TOR Dobrzeń Wielki 30 24 6 6 18 36 60 -24
16 Victoria Chróścice 30 14 4 2 24 35 92 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Starowice Dolne 15 35 11 2 2 38 13 25
2 Małapanew Ozimek 15 32 10 2 3 34 19 15
3 Polonia Głubczyce 15 31 9 4 2 40 21 19
4 Skalnik Gracze 15 29 8 5 2 21 13 8
5 Unia Krapkowice 15 27 8 3 4 37 24 13
6 Polonia Nysa 15 26 7 5 3 29 15 14
7 Piast Strzelce Opolskie 15 24 7 3 5 24 16 8
8 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 23 7 2 6 24 20 4
9 MKS Gogolin 15 22 7 1 7 22 21 1
10 Pogoń Prudnik 15 22 7 1 7 21 29 -8
11 Start Namysłów 15 20 5 5 5 14 19 -5
12 Swornica Czarnowąsy 15 18 5 3 7 17 25 -8
13 OKS Olesno 15 16 5 1 9 21 29 -8
14 Porawie Większyce 15 16 5 1 9 25 37 -12
15 TOR Dobrzeń Wielki 15 11 2 5 8 20 32 -12
16 Victoria Chróścice 15 7 2 1 12 19 49 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 15 34 11 1 3 39 19 20
2 LZS Starowice Dolne 15 29 8 5 2 30 18 12
3 Małapanew Ozimek 15 28 8 4 3 32 18 14
4 Skalnik Gracze 15 26 8 2 5 28 15 13
5 Unia Krapkowice 15 23 7 2 6 27 30 -3
6 Polonia Nysa 15 22 6 4 5 26 20 6
7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 21 6 3 6 24 18 6
8 MKS Gogolin 15 21 7 0 8 24 27 -3
9 OKS Olesno 15 21 5 6 4 25 21 4
10 Piast Strzelce Opolskie 15 19 5 4 6 22 20 2
11 Start Namysłów 15 18 4 6 5 16 25 -9
12 Swornica Czarnowąsy 15 17 5 2 8 22 27 -5
13 Porawie Większyce 15 15 4 3 8 22 30 -8
14 TOR Dobrzeń Wielki 15 13 4 1 10 16 28 -12
15 Victoria Chróścice 15 7 2 1 12 16 43 -27
16 Pogoń Prudnik 15 3 1 0 14 13 47 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Piast Strzelce Opolskie

Gospodarze Wynik Goście Data
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 listopada 2021
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 28 sierpnia 2021
Piast Strzelce Opolskie 2 - 0 LZS Starowice Dolne 2 czerwca 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 5 maja 2021
LZS Starowice Dolne 3 - 0 Piast Strzelce Opolskie 24 października 2020
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 września 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 maja 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 12 października 2019
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 30 marca 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 marca 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 LZS Starowice Dolne 1 września 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 25 sierpnia 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 4 Piast Strzelce Opolskie 6 czerwca 2018
Piast Strzelce Opolskie 3 - 2 LZS Starowice Dolne 5 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 listopada 2017
LZS Starowice Dolne 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 30 września 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 4 kwietnia 2015
Piast Strzelce Opolskie 3 - 5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 sierpnia 2014

IV liga opolska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Wojtasik Małapanew Ozimek 26
2 Denis Kipka MKS Gogolin 24
3 Łukasz Bawoł Unia Krapkowice 20
4 Sebastian Jaroszyński LZS Starowice Dolne 16
5 Szymon Grek Polonia Głubczyce 14
6 Pavlo Koval Victoria Chróścice 14
7 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 13
8 Kamil Stachura Porawie Większyce 12
9 Michał Bienias Małapanew Ozimek 12
10 Denis Luptak TOR Dobrzeń Wielki 12
11 Dzikamai Andre Gwaze Piast Strzelce Opolskie 12
12 Orest Shuliha Unia Krapkowice 12
13 Mateusz Jeziorowski OKS Olesno 11
14 Marcin Rudzki Pogoń Prudnik 11
15 Wojciech Ścisło Swornica Czarnowąsy 10
16 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 10
17 Igor Babanskykh LZS Starowice Dolne 10
18 Wojciech Hober OKS Olesno 9
19 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 9
20 Dawid Miroszka Swornica Czarnowąsy 9
21 Damian Fila Swornica Czarnowąsy 9
22 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 8
23 Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos Polonia Głubczyce 8
24 Patryk Pabiniak Start Namysłów 8
25 Rafał Niespodziński Unia Krapkowice 8
26 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 8
27 Marcin Ściański Polonia Nysa 8
28 Adrian Janeczek Skalnik Gracze 7
29 Tomasz Jaworski LZS Starowice Dolne 7
30 Yehor Luhovyi Polonia Głubczyce 7
31 Patryk Sowiński Piast Strzelce Opolskie 7
32 Łukasz Szpak Skalnik Gracze 7
33 Mademba Djibril Cisse Pogoń Prudnik 7
34 Tomasz Komor TOR Dobrzeń Wielki 6
35 Adam Łukowski Polonia Głubczyce 6
36 Sebastian Wacław Chemik Kędzierzyn-Koźle 6
37 Adam Setla Polonia Nysa 6
38 Damian Szpala Skalnik Gracze 6
39 Rafał Żołnowski Start Namysłów 6
40 Dennis Gordzielik Piast Strzelce Opolskie 6
41 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 5
42 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 5
43 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 5
44 Damian Gąsiorowski OKS Olesno 5
45 Dawid Byrski Polonia Nysa 5
46 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 5
47 Sylwester Szymański Unia Krapkowice 5
48 Dawid Dulski Skalnik Gracze 5
49 Paweł Grabowiecki Victoria Chróścice 4
50 Kamil Kaczor OKS Olesno 4
51 Majerski Alan Polonia Nysa 4
52 Marcin Rogowski Swornica Czarnowąsy 4
53 Andrzej Maik Polonia Głubczyce 4
54 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 4
55 Grzegorz Benedyk TOR Dobrzeń Wielki 4
56 Kacper Pawlus LZS Starowice Dolne 4
57 Mateusz Poważny LZS Starowice Dolne 4
58 Przemysław Cichocki LZS Starowice Dolne 4
59 Kowalczyk Tomasz Polonia Nysa 4
60 Roman Pigut Chemik Kędzierzyn-Koźle 4
61 Maciej Świętek Victoria Chróścice 4
62 Mateusz Prefeta MKS Gogolin 4
63 Grzegorz Rupental TOR Dobrzeń Wielki 4
64 Paweł Boczarski LZS Starowice Dolne 4
65 Rafał Bobiński Polonia Nysa 4
66 Szymon Szczygieł Start Namysłów 3
67 Piotr Leszczyński Pogoń Prudnik 3
68 Denis Fogel Skalnik Gracze 3
69 Piotr Strzelecki Piast Strzelce Opolskie 3
70 Bartosz Kaczmarek MKS Gogolin 3
71 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 3
72 Łukasz Biczysko Start Namysłów 3
73 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 3
74 Dawid Rudnik LZS Starowice Dolne 3
75 Piotr Sobota Unia Krapkowice 3
76 Michael Komor Małapanew Ozimek 3
77 Łukasz Bonar LZS Starowice Dolne 3
78 Patryk Stasiak Polonia Nysa 3
79 Munyaradzi Chinue Piast Strzelce Opolskie 3
80 Damian Laszczak Pogoń Prudnik 3
81 Przemysław Czajkowski Victoria Chróścice 3
82 Bartosz Remień Unia Krapkowice 3
83 Grzegorz Stencel LZS Starowice Dolne 3
84 Maciej Pisula Polonia Nysa 3
85 Szymon Dymińczuk Skalnik Gracze 3
86 Patryk Mateuszek Unia Krapkowice 3
87 Grzegorz Henke TOR Dobrzeń Wielki 3
88 Łukasz Niemiec Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
89 Łukasz Machnik Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
90 Kamil Gajda MKS Gogolin 2
91 Karol Wanat Małapanew Ozimek 2
92 Paweł Perz Victoria Chróścice 2
93 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 2
94 Paweł Juszczyk TOR Dobrzeń Wielki 2
95 Dawid Gawroński Skalnik Gracze 2
96 Kamil Jasina OKS Olesno 2
97 Tomasz Kubacki OKS Olesno 2
98 Łukasz Strząbała LZS Starowice Dolne 2
99 Krzysztof Werner Unia Krapkowice 2
100 Arkadiusz Świerc OKS Olesno 2
101 Przemysław Kwaśniewski Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
102 Wojciech Wilczyński Start Namysłów 2
103 Grzegorz Moryszczuk Skalnik Gracze 2
104 Robert Mączyński Skalnik Gracze 2
105 Nurudeen Marcelo Oladoja Polonia Nysa 2
106 Jarosław Stelmach Porawie Większyce 2
107 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 2
108 Wojciech Wiluk Porawie Większyce 2
109 Kevin Ficek OKS Olesno 2
110 Jakub Kozołup Piast Strzelce Opolskie 2
111 Vladyslav Dvorovenko Polonia Nysa 2
112 Dawid Dorosławski Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
113 Daniel Olechnowicz Piast Strzelce Opolskie 2
114 Mateusz Tomczak Victoria Chróścice 2
115 Piotr Rypa Porawie Większyce 2
116 Mateusz Fiks Swornica Czarnowąsy 2
117 Sebastian Stachura Porawie Większyce 2
118 Mateusz Lechowicz Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
119 Stanisław Dębski OKS Olesno 2
120 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 2
121 Daniel Sadowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
122 Guilherme leoni Alves Victoria Chróścice 2
123 Marcel Bienias Małapanew Ozimek 2
124 Patryk Surma Pogoń Prudnik 2
125 Daniel Rychlewicz Unia Krapkowice 2
126 Dawid Zug OKS Olesno 2
127 Mateusz Mazurkiewicz Porawie Większyce 2
128 Kamil Szampera MKS Gogolin 2
129 Piotr Krauze Porawie Większyce 2
130 Adam Steczek Unia Krapkowice 2
131 Sebastian Niemiec Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
132 Rafał Watras TOR Dobrzeń Wielki 1
133 Pisuła Maciej Polonia Nysa 1
134 Wojciech Bajor Polonia Nysa 1
135 Piotr Józefkiewicz LZS Starowice Dolne 1
136 Kamil Idzi Pogoń Prudnik 1
137 Gracjan Charatynowicz Pogoń Prudnik 1
138 Kacper Pindral MKS Gogolin 1
139 Marcel Rychlica Skalnik Gracze 1
140 Jakub Dudek Piast Strzelce Opolskie 1
141 Paweł Sarnowski Start Namysłów 1
142 Mateusz Augustyn Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
143 Łukasz Gad Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
144 Andreas Kaczmarek Piast Strzelce Opolskie 1
145 Maciej Świerczyński Start Namysłów 1
146 Grzegorz Wąsek LZS Starowice Dolne 1
147 Jarosław Woźniak Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
148 Daniel Pertek TOR Dobrzeń Wielki 1
149 Filip Szampera Unia Krapkowice 1
150 Łukasz Szydłowski MKS Gogolin 1
151 Kamil Babiarz TOR Dobrzeń Wielki 1
152 Przemysław Gul Pogoń Prudnik 1
153 Filip Sikorski Swornica Czarnowąsy 1
154 Jakub Milewski Pogoń Prudnik 1
155 Michał Menz Porawie Większyce 1
156 Elton Dos Santos LZS Starowice Dolne 1
157 Damian Olszacki Victoria Chróścice 1
158 Tobiasz Pietruszka Unia Krapkowice 1
159 Rafał Kurpierz Unia Krapkowice 1
160 Michał Zimon Piast Strzelce Opolskie 1
161 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 1
162 Jakub Pindral Unia Krapkowice 1
163 Kamil Konopski Skalnik Gracze 1
164 Radosław Parada Skalnik Gracze 1
165 Gracjan Gracmaga OKS Olesno 1
166 Michał Budnik Victoria Chróścice 1
167 Damian Lisoń Swornica Czarnowąsy 1
168 Patryk Perkowski Polonia Nysa 1
169 Maciej Bajor Polonia Nysa 1
170 Dominik Adrian Start Namysłów 1
171 Roman Forma Polonia Głubczyce 1
172 Adam Sobek MKS Gogolin 1
173 Patryk Botta MKS Gogolin 1
174 Damian Polok Victoria Chróścice 1
175 Dawid Nanko TOR Dobrzeń Wielki 1
176 Marcin Mendak LZS Starowice Dolne 1
177 Michał Wasser OKS Olesno 1
178 Kornad Górniaszek Małapanew Ozimek 1
179 Przemysław Chodorek Małapanew Ozimek 1
180 Bartłomiej Adamus Porawie Większyce 1
181 Łukasz Samborski Porawie Większyce 1
182 Przemysław Osuchowski Swornica Czarnowąsy 1
183 Szymon Rutkowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
184 Miłosz Kostrzewa Start Namysłów 1
185 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 1
186 Paweł Graczyk TOR Dobrzeń Wielki 1
187 Mateusz Martyniuk Pogoń Prudnik 1
188 Albert Zuzak Start Namysłów 1
189 Łukasz Gibasiewicz Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
190 Jakub Cymerman Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
191 Michał Czabanowski MKS Gogolin 1
192 Kacper Modlich Porawie Większyce 1
193 Mariusz Jeziorowski OKS Olesno 1
194 Patryk Firek Skalnik Gracze 1
195 Dawid Byrski Małapanew Ozimek 1
196 Patryk Wojtasik Polonia Nysa 1
197 Jakub Maraszek Swornica Czarnowąsy 1
198 Damian Raszewski Start Namysłów 1
199 Alan Nowak MKS Gogolin 1
200 Patryk Sowiński Piast Strzelce Opolskie 1
201 Kamil Szafarczyk Unia Krapkowice 1
202 Mikołaj Ciukaj Chemik Kędzierzyn-Koźle 1