Lider 3 ligi gr. II stracił punkty. Drużyną która postawiła się Olimpii Grudziądz, jest Jarota Jarocin, dla którego jest to bardzo ważne zwycięstwo.

Początek należał jednak do zespołu Olimpii Grudziądz, który lepiej prezentował się na murawie i częściej był przy piłce. Walczący o utrzymanie Jarota Jarocin jednak skutecznie odpierał ataki lidera 3 ligi gr. I. Oba zespoły stwarzały sobie okazje, jednak konkretniejsi byli goście, którzy w 37. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Jakub Bojas. Gospodarze przed przerwą próbowali jeszcze wyrównać, ale wynik już nie uległ zmianie.

Po zmianie stron, inicjatywę przejął Jarota, jednak przez długi czas nie potrafił on znaleźć sposobu na Olimpię. Zespół z Jarocina dwoił się i troił, aż w końcu doprowadził do wyrównania. Gospodarze gola na 1-1 zdobyli w 71. minucie, a na listę strzelców wpisał się Antoni Prałat. "Biało-zieloni" w kolejnych minutach starali się odzyskać prowadzenie, ale ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano i mecz zakończył się remisem.

Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz 1-1 (0-1)

0-1 Jakub Bojas (37)

1-1 Antoni Prałat (71)