Drugoligowa Olimpia Grudziądz nie próżnuje i aktywnie działa na rynku transferowym. Do zespołu z województwa kujawsko-pomorskiego dołączył Robert Obst, grający ostatnio w czwartoligowym niemieckim BSV Schwarz-Weiß Rehden.


Robert Obst został nowym zawodnikiem drugoligowej Olimpii Grudziądz, z którą związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. 25-letni obrońca był reprezentował barwy czwartoligowego niemieckiego BSV Schwarz-Weiß Rehden. Jesienią uzbierał siedem występów ligowych oraz strzelił jednego gola.

Nowy nabytek "biało-zielonych" jest wychowankiem Pogoni Szczecin, w której grał do końca sezonu 2016/17, z roczną przerwą na występy w SAP Szczecin. Kolejnym klubem w jego karierze były Wigry Suwałki, a ponadto był także związany z Ruchem Chorzów oraz Zniczem Pruszków


Foto: Olimpia Grudziądz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.