Kibice po poniedziałkowym meczu eWinner 2 ligi mogą czuć spory niedosyt. Zarówno Olimpia Elbląg jak i Motor Lublin liczyli na komplet punktów w tym spotkaniu, jednak ostatecznie nastąpił podział punktów, a bramek nie stwierdzono.


Sam meczu od początku nie był porywającym widowiskiem, choć od pierwszych minut inicjatywę próbowali przejąć miejscowi. Groźnie zrobiło w 7. minucie, gdy wówczas wynik otworzyć mogła Olimpia Elbląg. Kamil Wenger wypatrzył Huberta Krawczuna, ale ten minimalnie się pomylił. To widocznie podrażniło ekipę Motoru Lublin, która szybko wypracowała sobie przewagę, jednak z tej niewiele wynikało.

Kibice liczyli z pewnością na więcej, a okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Zarówno jednym jak i drugim nie można było odmówić walki i zaangażowania, jednak brakowało konkretów. W końcówce pierwszej odsłony Olimpia mogła objąć prowadzenie. Miłosz Kałachur dośrodkowywał w pole karne, a tam znalazł się Michał Czarny, który jednak niecelnie główkował.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy wyrównane starcie. W 54. minucie świetną paradą popisał się Andrzej Witan, którego zaskoczyć próbował Damian Sędzikowski. Golkiper Olimpii nie dał się pokonać także chwilę później, a tym razem wybronił uderzenie Michała Fidziukiewicza. Więcej z gry zdawał się mieć Motor, który częściej atakował, lecz zbyt wiele z tego nie wynikało.

Podopieczni Marka Saganowskiego w 78. minucie mieli kolejną świetną okazję, a tym razem uderzał Vitinho, lecz ponownie dobrze bronił Witan. Lublinianie dwoili się i troili, ale nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza miejscowych. W końcówce dwie świetne szanse miała Olimpia. Najpierw jednak niecelnie strzelał Piotr Kurbiel, a w doliczonym czasie prowadzenie miejscowym dać mógł Szymon Stanisławski, ale górą był Sebastian Madejski.


Olimpia Elbląg - Motor Lublin 0-0


Olimpia Elbląg: Witan – Piekarski, Czarny, Wenger, Guilherme, Krawczun, Krasa, Senkevich (72. Stanisławski), Kałahur, Milanowski (57. Sarnowski), Kurbiel (84. Winsztal)

Motor Lublin: Madejski – Kusiński, Błyszko, Najemski, Mokswik, Swędrowski, Król, Ceglarz (76. Ryczkowski), Wójcik (59. Vitinho), Sędzikowski, Fidziukiewicz (76. Firlej)

Żółte kartki: Milanowski, Sarnowski, Krawczun, Krasa - Kusiński, Ceglarz

Sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk)


Foto: Motor Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.