Drugoligowa Olimpia Grudziądz potwierdziła dwa kolejne zimowe wzmocnienia. Do ekipy Zbigniewa Smółki dołączyli Rafał Kruczkowski oraz Marko Zawada.


Rafał Kruczkowski oraz Marko Zawada zostali nowymi zawodnikami Olimpii Grudziądz. Kruczkowski jest pomocnikiem i ma 22 lata, a do ekipy "biało-zielonych" trafił na zasadzie transferu definitywnego. Jesienią występował w Hetmanie Zamość, w którego barwach rozegrał 17 spotkań i zdobył siedem goli. Zawada natomiast to pomocnik i ma 19 lat. Ostatnio był związany z Górnikiem Zabrze, ale rywalizował w jego trzecioligowych rezerwach. W minionej rundzie uzbierał 18 meczów i sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Kruczkowski pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w GKS-ie Wikielec. Kolejnym przystankiem jego karierze była Concordia Elbląg, a ponadto grał także w Unii Susz, Huraganie Morąg, Motorze Lublin oraz Bałtyku Koszalin. Pierwszym klubem Zawady natomiast był OKS Olesno. Następnie trafił do Promotora Południe Zabrze, skąd po sezonie 2013/14 przeszedł do ekipy "biało-niebiesko-czerwonych", gdzie dotychczas rywalizował w drużynie juniorów oraz rezerw.


Foto: Olimpia Grudziądz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.