Olimpia Grudziądz ogłosiła pozyskanie nowego obrońcy. Klub z województwa kujawsko-pomorskiego pozyskał Piotra Witasika, który w rundzie jesiennej był zawodnikiem trzecioligowej Stali Stalowa Wola.


Piotr Witasik został nowym zawodnikiem drugoligowej Olimpii Grudziądz. 28-letni obrońca w minionej rundzie występował szczebel niżej, a konkretnie w Stali Stalowa Wola. Były już piłkarz zielono-czarnych, jesienią rozegrał 18 spotkań ligowych oraz zdobył jednego gola. Ponadto w trwających rozgrywkach uzbierał dwa występy w Fortuna Pucharze Polski.

Obrońca de ekipy biało-zielonych wraca po półtorarocznym pobycie w hutniczym mieście. Nowy nabytek Olimpii wychowankiem GKS-u Bełchatów, gdzie grał do końca sezonu 2016/17. W jego barwach rozgrał 12 spotkań w piłkarskiej elicie. Ponadto grał także w Siarce Tarnobrzeg. Były już zawodnik "Stalówki", w jej barwach uzbierał w sumie 46 meczów oraz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.


Foto: Olimpia Grudziądz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.