Trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg ogłosiła pierwsze zimowe wzmocnienie. Do drużyny prowadzonej przez Sławomira Majaka dołączył Paweł Szołtys, który ostatnio grał w Chojniczance Chojnice.


Paweł Szołtys został nowym zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg, z którą związał się umową do 30 czerwca 2021 roku. 23-letni napastnik ostatnio występował w Chojniczance Chojnice, spadkowiczu z Fortuna 1 ligi. W barwach ekipy z województwa pomorskiego rozegrał zaledwie jedno spotkanie na szczeblu drugoligowym. Głównie grał w czwartoligowych rezerwach.

Nowy piłkarz zielono-czarno-żółtych pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w MOSiRze Mysłowice. Kolejnym klubem w jego karierze były przenosiny do GKS-u Katowice. Ponadto był także zawodnikiem Rozwoju Katowice, Olimpii Elbląg, KP Starogard Gdański oraz GKS-u Tychy. Jak czytamy na oficjalnej stronie tarnobrzeskiego klubu, Szołtys jest piłkarzem uniwersalnym, mogącym występować niemal na wszystkich pozycjach w ofensywie.

-To jest piłkarz mogący występować na pozycji numer 9 i 10 i mający epizody grania na praktycznie wszystkich ofensywnych pozycjach. To chłopak uniwersalny i też braliśmy to pod uwagę zatrudniając go u nas. Jego obecność w kadrze daje nam więcej alternatyw. Chcemy, żeby się u nas odbudował i wskoczył na wyższy poziom, bo potencjał ma bardzo duży – powiedział na łamach oficjalnej strony Sławomir Majak, trener Siarki.


Foto: Siarka Tarnobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.