Drugoligowa Olimpia Elbląg opublikowała plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Podopieczni Tomasza Grzegorczyka na pierwszych zajęciach spotkają się 10 stycznia 2022 roku, a w zimie rozegrają sześć sparingów.


Poznaliśmy plan przygotowań drugoligowej Olimpii Elbląg do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Podopieczni Tomasza Grzegorczyka na pierwszych zajęciach po przerwie spotkają się już 10 stycznia 2022 roku. Zespół "żółto-biało-niebieskich" w zimie rozegra sześć sparingów, a pierwszy odbędzie się 22 stycznia 2022 roku. Rywalem ekipy z Elbląga będzie Arka Gdynia.

Drużyna z województwa warmińsko-mazurskiego nie zamierza próżnować i w okresie przygotowawczym czeka ją także mecz z ekstraklasową Pogonią Szczecin. Stawkę uzupełnią spotkania z trzecioligowymi Bałtykiem Gdynia, Stolemem Gniewino, Olimpią Grudziądz oraz GKS-em Przodkowo.

Pełny plan przygotowań Olimpii Elbląg do rundy wiosennej sezonu 2021/22 prezentujemy poniżej.

10 stycznia - rozpoczęcie okresu przygotowawczego

22 stycznia, 11:00 - sparing z Arką Gdynia

28 stycznia, 17:00 - sparing z Bałtykiem Gdynia

5 lutego, 12:00 - sparing ze Stolemem Gniewino

8 lutego - sparing z Pogonią Szczecin

12 lutego - sparing z Olimpią Grudziądz

19 lutego, 12:00 - sparing z GKS-em Przodkowo


Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.