Polski Związek Piłki Nożnej ma nowego partnera. Została nim spółka Eleven Teamsports Polska, w ramach której wszystkie mecze eWinner 2 ligi będą rozgrywane piłkami Adidasa.


Polski Związek Piłki Nożnej ma nowego partnera, a została nim spółka Eleven Teamsports Polska, w ramach której wszystkie mecze eWinner 2 ligi będą rozgrywane piłkami Adidasa. Na mocy umowy spółka Eleven Teamsports Polska uzyskała prawo do używania Tytułu „Oficjalnego Dostawcy Piłki Rozgrywek 2. Ligi” w związku z działaniami marketingowymi, promocyjnymi oraz reklamowymi Sponsora dotyczącymi dystrybuowanych przez niego, pod marką „11TEAMSPORTS”, piłek do gry. 

Sponsor otrzymał uprawnienia do posługiwania się logotypem kompozytowym rozgrywek, a piłce nadano status „Oficjalnej Piłki Rozgrywek 2. Ligi”. Eleven Teamsports Polska wyposaży drugoligowe kluby w piłki meczowe i treningowe. Umowa została zawarta na sezony 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024.

-Rozgrywki 2. Ligi od teraz będą również miały swoją oficjalną piłkę. Jako federacja cieszymy się z tych pozytywnych zmian i nadal będziemy mocno wspierać Zarząd Drugiej Ligi Piłkarskiej oraz kluby w dalszym rozwoju – powiedział Cezary Kulesza, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

-Wykonaliśmy kolejny krok w kierunku profesjonalizacji eWinner 2. Ligi. To pokazuje również, że te rozgrywki są bardzo ważne dla Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podpisaliśmy umowę, która została zawarta na trzy sezony. Wszyscy liczymy, że nowa piłka zostanie użyta już w najbliższej kolejce – dodał Łukasz Wachowski, p.o. Sekretarza Generalnego PZPN.

-Dla nas to przede wszystkim szansa pokazania się na rynku oraz uwidocznienie naszej marki wśród kibiców, ale również zawodników. Podpisana umowa to rozpoczęcie nowego rozdziału dla firmy. Stajemy się bardziej aktywni, bo chcemy wspierać polską piłkę nożną. Bardzo nam zależy na prowadzeniu aktywniejszej działalności. Piłki oczywiście są przygotowane dla wszystkich i są już w naszym magazynie. Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia wysyłki do klubów eWinner 2. Ligi. Drużyny otrzymają od nas piłki Uniforia Adidas. Rozgrywano nią między innymi mecze minionych mistrzostw Europy. Uważam, że to jedna z najlepszych futbolówek na rynku, która może kreować i wyznaczać standardy piłek – zaznaczył Robert Jułga, prezes Eleven Teamsports Polska.

-Pozyskaliśmy nowego partnera, który będzie dostarczał piłki Adidasa do eWinner 2. Ligi. Dzięki podpisanej umowie wszyscy przedstawiciele naszych rozgrywek będą korzystali z tego samego modelu. Bardzo się z tego cieszymy, bo to kolejny krok w kierunku rozwoju naszej ligi. Mam nadzieję, że nadal będziemy podnosili swój poziom sportowy i z upływem czasu będziemy jeszcze bardziej rozpoznawalni – powiedział Paweł Guminiak, prezes stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.