Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 7. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Niedzielne zmagania zainauguruje potyczka rezerw Lecha Poznań z Olimpią Grudziądz. Obie ekipy przed dzisiejszym meczem nie mają najlepszych nastrojów. Drugi garnitur Kolejorza w środę przegrał na wyjeździe z Pogonią Siedlce, natomiast Olimpia nie dała rady GKS-owi Katowice. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale LechTV. Link do meczu jest dostępny poniżej.

2 liga: Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 15, Stal Rzeszów na własnym stadionie podejmie Skrę Częstochowa. Zarówno jedni i drudzy mają doskonałe humory przed pierwszym gwizdkiem. Skra w środę skromnie pokonała Chojniczankę Chojnice, zaś Stal rozbiła 5-0 Błękitnych Stargard. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale TVP Sport oraz jego stronie internetowej. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Stal Rzeszów - Skra Częstochowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Kolejkę zakończy potyczka Motoru Lublin z KKS-em 1925 Kalisz. Humory w obu obozach nie są najlepsze, bowiem Motor w środę zaledwie zremisował z rezerwami Śląska Wrocław, natomiast podopieczni Roberta Wieczorka wysoko przegrali z Wigrami Suwałki. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale Motor TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 19,50 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.