Bez goli na Arenie Lublin. Motor ugrał punkt z Chojniczanką Chojnice, a kibice zgromadzeni na meczu z pewnością liczyli na więcej.


Początek spotkania należał do Motoru Lublin, który częściej atakował, jednak brakowało z jego strony konkretów. Gospodarze pierwszą groźną okazję stworzyli sobie w 7. minucie, a uderzał Michał Fidziukiewicz, lecz futbolówka minęła bramkę Chojniczanki Chojnice. Podopieczni Tomasza Kafarskiego po chwili się zrewanżowali, a tym razem próbował Sam van Huffel, który wywalczył rzut rożny.

Zarówno jedni jak i drudzy starali się stwarzać sobie okazje do zdobycia gola i całkiem nieźle im to wychodziło, ale brakowało skuteczności. Lublinianie mocniej przycisnęli w końcówce pierwszej połowy, jednak nie udało im się się strzelić gola na 1-0. Chojniczanka także miała swoje szansę, jednak nie udało jej się pokonać dobrze spisującego się Sebastiana Madejskiego.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, a lekką przewagę miał zespół z Chojnic, lecz nie potrafił z niej skorzystać. Motor także próbował zaskoczyć przyjezdnych, ale brakowało konkretów. Kibice nie oglądali wielkiego widowiska, a okazji było jak na lekarstwo. Chojniczanka w końcówce mocniej przycisnęła, jednak nie przyniosło to bramek i oba zespoły ugrały po punkcie.


Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice 0-0


Motor Lublin: Sebastian Madejski - Adrian Dudziński (46. Sebastian Rak), Wojciech Błyszko, Arkadiusz Najemski - Adam Ryczkowski (83. Filip Wójcik), Piotr Ceglarz (68. Maciej Firlej), Tomasz Swędrowski, Tomasz Kołbon (46. Maksymilian Cichocki), Cezary Polak - Vitinho (89. Rafał Król), Michał Fidziukiewicz

Chojniczanka Chojnice: Kamil Broda - Kamil Mazek (88. Tomasz Mikołajczak), Marcin Grolik, Damian Byrtek, Kacper Kasperowicz, Michał Mikołajczyk - Sam van Huffel (88. Paweł Czajkowski), Mateusz Cegiełka (81. Sebastian Olszewski), Łukasz Wolsztyński (81. Maciej Kona) - Artur Pląskowski (70. Mateusz Klichowicz), Szymon Skrzypczak

Żółte kartki: Swędrowski, Firlej - Mikołajczyk

Sędziował: Piotr Rzucidło (Warszawa)


Foto: Motor Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.