Stal Stalowa Wola buduje kadrę na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Dziś klub ogłosił kolejne wzmocnienie, a do ekipy Rolanda Thomasa dołączył Mikołaj Smyłek z Pogoni Grodzisk Mazowiecki.


Mikołaj Smyłek został nowym zawodnikiem trzecioligowej Stali Stalowa Wola, z którą związał się umową do końca czerwca 2022 roku. 26-latek wiosną występował w Pogoni Grodzisk Mazowiecki, z którą wywalczył awans do eWinner 2 ligi, a w jej barwach rozegrał dwa mecze w 3 lidze gr. I. Jesienią był natomiast piłkarzem Pogoni Siedlce, w której uzbierał siedem spotkań ligowych oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski.

Nowy zawodnik "Stalówki" jest wychowankiem Lublinianki Lublin. Kolejnym klubem w jego karierze była Legia Warszawa, do której trafił w trakcie sezonu 2010/11. Golkiper ponadto był także związany z Legionovią Legionowo, holenderskim MVV (Maastricht) oraz Unią Skierniewice


Foto: Stal Stalowa Wola PSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.