Koniec rundy to zwykle czas pożegnań. Na takie zdecydowała się Pogoń Siedlce, która skróciła wypożyczenia Michała Kwietnia i Michała Litwy, a także rozwiązała umowę z Mohamedem El Azouanem.


Czas pożegnań w Pogoni Siedlce. Klub na łamach oficjalnej strony poinformował, że wypożyczenia Michała Kwietnia i Michała Litwy zostaną skrócone. To jednak nie koniec informacji, bowiem drugoligowiec rozwiązał także umowę z Mohamedem El Azouanem. Ponadto wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali natomiast Michał Kobiałka, Bartosz Rymek i Eduards Visņakovs.

Kwiecień ma 20 lat i występuje na pozycji obrońcy. Zawodnik był wypożyczony z Pogoni Szczecin, a jesienią zagrał w dwóch spotkaniach eWinner 2 ligi. Litwa to napastnik i ma 17 lat. Snajper był wypożyczony z Rakowa Częstochowa, a w minionej rundzie nie zagrał w żadnym meczu ligowym, podobnie jak El Azouan. Kobiałka zaś w bieżącym sezonie uzbierał 11 występów, a Rymek zagrał w 16 spotkaniach i strzelił jednego gola. Visņakovs zaś rozegrał 13 meczów.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.