KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski potwierdza, że w sezonie 2021/22 nie zamierza walczyć tylko o ligowy byt. Ekipę Przemysława Cecherza wzmocnił Michał Gałecki, który ostatnio grał w GKS-ie Katowice.


Michał Gałecki został zaprezentowany jako nowy zawodnik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 25-latek z ekipą "pomarańczowo-czarnych" związał się umowa do końca czerwca 2022 roku, która zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Pomocnik ostatnio grał w GKS-ie Katowice, z którym wywalczył awans do Fortuna 1 ligi. W jego barwach rozegrał 31 spotkań w eWinner 2 lidze oraz zdobył dwa gole.

Ponadto na swoim koncie ma także jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski. Nowy nabytek ekipy ze Świętokrzyskiej 11 urodził się w Rydułtowym, a pierwsze kroki stawiał w Gosławie Jedłownik. Kolejnym klubem w jego karierze był Naprzód Czyżowice, do którego trafił przed sezonem 2009/10. Ponadto był także związany z Arką Gdynia, Rozwojem Katowice, Sandecją Nowy Sącz oraz Motorem Lublin.


Foto: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.