Motor Lublin nie zatrzymuje się i cały czas kontraktuje nowych zawodników. Ekipa Marka Saganowskiego w sezonie 2021/22 ma realnie włączyć się do walki o awans do Fortuna 1 ligi. We wtorek, klub poinformował o zakontraktowaniu Michała Fidziukiewicza i Tomasza Kołbona.


Michał Fidziukiewicz oraz Tomasz Kołbon podpisali umowy z Motorem Lublin, które będą obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Kontrakty zawierają także opcję przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy. Obaj zawodnicy ostatnio grali w Garbarni Kraków, której byli podstawowymi graczami. Kołbon ma 27 lat i jest pomocnikiem, a w minionym sezonie rozegrał 31 spotkań w eWinner 2 lidze oraz zdobył cztery gole. 

Fidziukiewicz zaś ma 30 lat i jest napastnikiem. Popularny "Fidel" do "Brązowych" trafił w zimie. Piłkarz w minionej rundzie uzbierał 19 występów na drugoligowym froncie oraz zdobył 9 bramek. Jesienią zaś był piłkarzem Stali Stalowa Wola, dla której rozegrał 20 meczów w 3 lidze gr. IV i strzelił 18 goli. Ponadto na swoim koncie ma także dwa spotkania w Fortuna Pucharze Polski i tam raz wpisał się na listę strzelców.


Foto: Materiały prasowe Motoru Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.