Poniedziałek był bardzo pracowity w TEXOM Sokole Sieniawa. Trzecia drużyna minionego sezonu 3 ligi gr. IV zaprezentowała trzech nowych graczy. Do zespołu Łukasza Chmury dołączyli Matthew Korziewicz, Dominik Pasterczyk oraz Wojciech Kos.


Matthew Korziewicz, Dominik Pasterczyk oraz Wojciech Kos wzmocnili TEXOM Sokoła Sieniawa. 24-letni bramkarz Korziewicz wiosną grał w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, w którego barwach uzbierał 4 mecze w 3 lidze gr. IV. Jesienią natomiast był związany ze Stalą Stalowa Wola, dla której rozegrał osiem spotkań ligowych oraz dwa w Fortuna Pucharze Polski.

Zawodnik tym samym wraca do ekipy z Sieniawy po półtora roku przerwy. W przeszłości ponadto występował w Stali Rzeszów oraz Izolatorze Boguchwała. Jeśli chodzi zaś o pozostałych graczy, to Pasterczyk także jest bramkarzem, a do TEXOM Sokoła przechodzi na zasadzie transferu definitywnego z Piasta Gliwice. Kos natomiast jest napastnikiem i ma 18 lat, a ostatnio był związany z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, gdzie grał w Centralnej Lidze Juniorów oraz rezerwach.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • CLJ napisał/a

    A to ciekawe że ktoś grał w Bruk-Bet Termaliką Nieciecza w Centralnej Lidze Juniorów. Chyba w FIFA2022 bo ten klub nigdy nie miał żadnej drużyny w CLJ

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.