Stal Rzeszów ma nowego bramkarza. Do zespołu dowodzonego przez Daniela Myśliwca dołączył Krystian Stępniowski, który ostatnio występował w Zagłębiu Sosnowiec.


Krystian Stępniowski został nowym bramkarzem drugoligowej Stali Rzeszów, z którą związał się roczną umową. 28-latek w sezonie 2020/21 występował w Zagłębiu Sosnowiec, w barwach którego rozegrał 19 spotkań w Fortuna 1 lidze. Nowy bramkarz "biało-niebieskich" jest wychowankiem Hutnika Kraków, a ponadto był także związany z Górnikiem Zabrze, Puszczą Niepołomice, Cracovią oraz Pogonią Siedlce

-Krystian trafił do nas ze względu na niefortunną i niebezpieczną kontuzję Gerarda Bieszczada. Na niego oczywiście liczymy i wierzymy w jego powrót, natomiast potrzebowaliśmy szybkiej reakcji. Bardzo pomógł nam w tym procesie Radek Hołubiec, który pomógł nam zidentyfikować profil bramkarza jakiego chcemy - powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.


Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.