Polonia Bytom zbroi się do walki o 2 ligę i dziś potwierdziła podpisanie umowy z Kordianem Górką. 22-letni obrońca ostatnio występował w Elanie Toruń.


Kordian Górka podpisał umowę z trzecioligową Polonią Bytom, która jest wiceliderem grupy II. 22-letni obrońca ostatnio występował w Elanie Toruń. Piłkarz ostatni mecz rozegrał 25 lipca 2020 roku, przeciwko Gryfowi Wejherowo, który żółto-niebiescy wygrali 6-0. Miało to miejsce w ramach rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi, z której zespół z "Grodu Kopernika" spadł.

Defensor jest wychowankiem Stadionu Śląskiego Chorzów, z którego odszedł po rundzie jesiennej sezonu 2016/17 do GKS-u Bełchatów. Przy Sportowej 3 spędził zaledwie pół roku i następnie podpisał umowę z zespołem z Torunia. Jak informuje oficjalny serwis trzecioligowca, jego główną pozycją jest boczna obrona, lecz w przeszłości grywał również jako boczny pomocnik.

-Z zespołem miałem okazję już trochę potrenować. Drużyna przychodzi na każdy trening uśmiechnięta, widać, że jest zgraną ekipą. To z całą pewnością również miało wpływ na bardzo udaną rundę jesienną. Cieszę się, że mogę być jej częścią i już nie mogę doczekać się startu rundy wiosennej - powiedział na łamach oficjalnego serwisu internetowego Kordian Górka.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.