Stal Rzeszów nie zatrzymuje się i dokonuje kolejnych transferów na sezon 2021/22, Dziś klub potwierdził pozyskanie Andrei Prokicia, który ostatnio występował w PGE Stali Mielec, a na Hetmańską 69 wraca po ośmiu latach.


Andreja Prokić po ośmiu latach wrócił do drugoligowej Stali Rzeszów - poinformował oficjalny serwis klubu z Hetmańskiej 69. 32-latek ostatnio grał w PGE Stali Mielec, w której barwach rozegrał w minionym sezonie 22 mecze w PKO Ekstraklasie oraz zdobył dwa gole. 

Pomocnik ponadto na swoim koncie ma także dwa spotkania w Fortuna Pucharze Polski. Serb jest wychowankiem FK Karađorđe (Topola), a ponadto był także związany z FK Turbina (Vreoci), GKS-em Bełchatów oraz GKS-em Katowice.

To jednak nie koniec wieści od "biało-niebieskich". Wczoraj klub potwierdził pozyskanie Krzysztofa Danielewicza z Pogoni Siedlce, a ponadto na dziś zapowiada ogłoszenie jeszcze jednego wzmocnienia. Wcześniej zaś, umowę ze Stalą podpisał Patryk Małecki, który ostatnio grał w Zagłębiu Sosnowiec


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.