Popularna "Stalówka" odpaliła bombę transferową. Jej szeregi zasilił Kamil Radulj, który ostatnio grał w Apklan Resovii. Tym samym Stal Stalowa Wola potwierdza, że w przyszłym sezonie interesuje ją awans do eWinner 2 ligi.


Kamil Radulj w sezonie 2021/22 będzie bronił barw trzecioligowej Stali Stalowa Wola - poinformował oficjalny serwis klubu z ulicy Hutniczej 10A. Nowy nabytek "zielono-czarnych" ostatnio grał w Apklan Resovii, w której barwach uzbierał 7 spotkań w Fortuna 1 lidze oraz zdobył jednego gola. Ponadto na swoim koncie ma także mecz w Fortuna Pucharze Polski.

32-latek urodził się w Krośnie, a pierwsze kroki stawiał w Wisłoku Krościenko Wyżne. Kolejnym klubem w karierze pomocnika była Krośnianka-Karpaty Krosno. Ponadto występował także w Stali Mielec, Koronie Kielce, Hetmanie Zamość oraz Siarce Tarnobrzeg.


Foto: Stal Stalowa Wola PSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.