Pierwszy trening w zimowym okresie przygotowawczym mają za sobą piłkarze GKS-u Bełchatów. Kamil Socha do dyspozycji miał dwudziestu pięciu zawodników. W gronie tym znaleźli się także gracze testowani.


Piłkarze GKS-u Bełchatów rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Kamil Socha na pierwszych zajęciach miał do dyspozycji miał dwudziestu pięciu zawodników. W treningu wzięli udział gracze testowani. Mowa tutaj o Dariuszu Szczerbalu z Elany Toruń, Kamilu Niewiadomskim z Miedzi Legnica, Alexanderze Zalecznym z Madonna University Crusaders, Robercie Prochowniku z Sandecji Nowy Sącz i Szymonie Raku z Wisły Sandomierz.

To jednak nie koniec informacji z obozu popularnych "Brunatnych". Opiekunowi zespołu z Bełchatowa pomagał będzie Bernard Kapuściński, który został nowym drugim trenerem GKS-u. Adam Dobosz, Mikołaj Grzelak, Mikołaj Gabor i Jewhen Radionow, którzy zostali wystawieni na listę transferową nie wzięli udziału w treningu. Z klubem pożegna się także Rafał Kujawa, a z powodu kontuzji w przygotowaniach nie będzie uczestniczył Mateusz Kempski.

Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.