Ekstraklasowa Warta Poznań ogłosiła nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim Dawid Szulczek, który ostatnio pracował w eWinner 2 lidze, a konkretnie w Wigrach Suwałki.


Dawid Szulczek został nowym szkoleniowcem występującej w PKO Ekstraklasie Warty Poznań. 31-latek związał się z klubem umową do końca sezonu 2021/22. Kontrakt zawiera także opcję przedłużenie o kolejne dwa lata. Nowy opiekun Warty zastąpił na tym stanowisku Adama Szałę, który przejął obowiązki Piotra Tworka. Szulczek ostatnio pełnił funkcję trenera Wigier Suwałki, które występują w eWinner 2 lidze.

-To dla mnie ekscytujące wyzwanie, że będę mógł pracować w Ekstraklasie. Podejmuję je z dużą energią. Wiadomo, że celem Warty Poznań jest utrzymanie się w Ekstraklasie i jestem świadomy tego, że na dzisiaj tych punktów jest trochę mało, ale do końca sezonu jest jeszcze tyle meczów, że wejdziemy na dobrą ścieżkę, zaczniemy punktować i w ostatecznym rozrachunku pozostaniemy w Ekstraklasie na kolejny sezon – powiedział nowy szkoleniowiec Warty Poznań.

-Oglądałem kilka ostatnich spotkań Warty Poznań i mocniej analizowałem to, w jaki sposób funkcjonuje drużyna. Cieszę się, że mam w szatni taką grupę ludzi. Jestem przekonany, że dodam do niej coś od siebie i nasz dorobek punktowy się poprawi - dodał.


Foto: Klaudia Berda/Warta Poznań

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.