Śląsk Wrocław ma nowego napastnika. Został nim Daniel Szczepan, który ostatnio reprezentował barwy 2-ligowego GKS 1962 Jastrzębie.

Daniel Szczepan w barwach GKS-u w ostatnim sezonie zagrał 31 ligowych spotkaniach i zdobył 13 bramek. 23-letni napastnik mocno przyczynił się do awansu zespołu z Jastrzębia do 1 ligi. Umowa nowego napastnika Śląska Wrocław obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

- To dla mnie duży krok w karierze. Jestem szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Teraz czeka mnie ciężka praca, żeby udowodnić, że nie znalazłem się w tak wielkim klubie jak Śląsk przypadkiem. Były mną zainteresowane także inne zespoły, z I ligi, ale ja chciałem sprawdzić się jak najwyżej i walczyć o marzenia. Chcę dobrze zaprezentować się trenerom, pokazać, że jestem zdeterminowany. Jeszcze w czwartek wstałem o 5 rano i poszedłem do pracy w kopalni. Skończyłem o godzinie 14 i pojechałem na trening. Możecie mi wierzyć, że zrobię wszystko, by wykorzystać daną mi szansę - powiedział Daniel Szczepan.

kairo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.